Znajdź najlepsze karty przedpłacone

Category: Twojej Karty
17 lutego 2021

Karty przedpłacone to sprytna opcja jeśli chcesz mieć wygodę płacenia plastikiem bez konieczności posiadania konta bankowego. Jeśli porównujesz opcje, skorzystaj z naszego przewodnika, aby odkryć najlepszą dla siebie kartę przedpłaconą . Po załadowaniu pieniędzy na kartę możesz robić zakupy, pobierać gotówkę z bankomatów i doładowywać kartę, kiedy tylko będziesz jej potrzebować. Niektóre z najlepszych kart oferują nawet nagrody cashback .

Zobacz sugerowane oferty naszych PartnerówŚwietne przedpłacone karty debetowe, które polecamy

Porównaj najlepsze firmy obsługujące przedpłacone karty debetowe

Oferuje przedpłaconą kartę debetową bez wymogu minimalnego salda. Brak sprawdzania zdolności kredytowej. Brak opłaty aktywacyjnej za zamówienia online. Doładuj kartę z bezpośrednią wpłatą, czekiem mobilnym, lokalizacjami doładowania lub transferem środków.

Łatwiej zarządzaj swoimi pieniędzmi dzięki kartom przedpłaconym Green Dot. ASAP Direct Deposit umożliwia szybsze otrzymywanie pieniędzy bez opłat za debet w rachunku bieżącym lub czeków odrzuconych. Używaj w dowolnym miejscu w Stanach Zjednoczonych, w którym akceptowane są karty Visa.

Śledź transakcje 24/7 za pomocą aplikacji mobilnej. 2% RRSO z oszczędnościami do 1000 USD. Zdobądź do 75 $ zwrotu gotówki każdego roku w Walmart. Darmowe konta rodzinne do czterech osób. Brak miesięcznej opłaty przy saldzie powyżej 1000 USD.

Karty przedpłacone z ceną zakupu 0 USD. Jeśli wydasz więcej niż 1000 USD miesięcznie, opłata miesięczna w wysokości 7,95 USD zostanie zniesiona. Nieograniczone konto cash back zapewnia 3% zwrotu gotówki plus 3% RRSO na oszczędności. Darmowe doładowania i bankomaty.

Sprzedaje karty przedpłacone i karty podarunkowe. Pobiera 1,95 USD opłaty za wypłatę gotówki z krajowego bankomatu. Bezpośrednio zdeponuj listy płac, świadczenia rządowe lub zwrot podatku. Za doładowanie w sklepach mogą obowiązywać opłaty za usługi. Brak dostępu do bankomatu dla kart podarunkowych.

Zapewnia obsługę, bezpłatne doładowania i usługi zwrotu gotówki. Cena zakupu do 3,95 USD. Pobiera miesięczne opłaty do 7,95 USD i opłaty bankomatowe do 2,50 USD. Zarabiaj do 1% zwrotu gotówki. Oferuje ochronę podczas podróży i całodobową obsługę klienta.

Oferuje wygodny sposób otrzymywania funduszy federalnych. Brak kosztów rejestracji i żadnych opłat miesięcznych. Pobiera opłaty za wypłatę gotówki z bankomatów do 0,85 USD za transakcję. Zarządzaj swoimi pieniędzmi z urządzenia mobilnego za pośrednictwem aplikacji.

Gold Visa Prepaid Card zapewnia zwrot gotówki plus 3% RRSO. Pobiera opłatę miesięczną w wysokości 9,95 USD i opłatę za korzystanie z bankomatów w wysokości 3 USD. Brak opłat za debet. Bezpłatne wypłaty i wpłaty gotówkowe w największych sprzedawcach detalicznych. Płać czynsz lub przyspiesz płatności za rachunki online.

Karta musi być połączona z kontem PayPal. Brak opłaty za zakup. Pobiera miesięczną opłatę za plan w wysokości 4,95 USD. Odzyskaj pieniądze dzięki programowi nagród PayPal. Sprawdź stan swojego konta, przeglądaj transakcje i wczytuj czeki za pośrednictwem aplikacji.

Oferuje biznesowe i osobiste karty upominkowe od 25 do 3000 USD. Fundusze nigdy nie wygasają. Brak opłat za użytkowanie. Nie można przeładować. Zapewnia dziesiątki projektów i dostosowanych wiadomości. Używaj w sklepach i Internecie.

Jakie są najlepsze przedpłacone karty debetowe?

Zaczęliśmy od porównania recenzji kart przedpłaconych od wszystkich naszych najwyżej ocenianych wydawców – Green Dot, Walmart, Netspend, Rushcard i Chase. Aby wybrać naszych ulubionych, preferowaliśmy karty z niskimi opłatami, wieloma opcjami doładowania, specjalnymi korzyściami i szeroką dostępnością. Wszystkie nasze najlepsze typy są akredytowane przez ConsumerAffairs.

Przedpłacona karta debetowa Netspend PremierPremier to upgrade z przedpłaconej karty debetowej Netspend. Posiadacze kart cieszą się korzyściami, takimi jak dwudniowa wczesna wpłata bezpośrednia na czeki i bezpłatny niestandardowy projekt karty. Obejmuje ochronę zakupów, która jest rzadką funkcją w przypadku kart przedpłaconych. Podoba nam się również to, że nie ma opłaty rejestracyjnej ani aktywacyjnej.

 • Koszt zakupu karty: 0 USD
 • Opłata miesięczna: 5 USD Opłata za zakup: 0 USD Opłata za wpłatę gotówki: bezpłatna przy wpłacie bezpośredniej. Opłaty za przeładowanie w sklepie sięgają 3,95 USD Wypłata z bankomatu: Netspend zrzeka się pierwszej opłaty za wypłatę z bankomatu w miesiącu kalendarzowym, ale posiadacze kart płacą 2,50 USD za każdą wypłatę, plus wszelkie dodatkowe opłaty operatora bankomatu Inne opłaty: Netspend pobiera opłatę za obsługę w wysokości 5,95 USD za anulowanie konta, opłatę za brak aktywności w wysokości 5,95 USD miesięcznie po 90 dniach bezczynności i 1 USD za odrzucone transakcje bankomatoweMożesz ponownie doładować kartę w ponad 130 000 miejsc w sieci doładowań Netspend. Do karty można również przelać środki z bezpośredniego depozytu, przelewów bankowych, PayPal, zwrotów podatków i świadczeń rządowych. Możesz również zdeponować środki za pośrednictwem aplikacji Netspend, która ma funkcje przechwytywania czeków.

  Walmart Money CardPosiadacze kart uzyskują jak najwięcej z karty Walmart Money, gdy używają jej w Walmart. Posiadacze kart zarabiają 3% zwrotu, robiąc zakupy na Walmart.com, 2% z powrotem na stacjach benzynowych Walmart i 1% z powrotem w sklepach Walmart do 75 $ zwrotu gotówki każdego roku. Bezpośrednie wpłaty trafiają do dwóch dni wcześniej, a dodawanie kont członków rodziny jest bezpłatne.

  • Koszt zakupu karty: 1 USD
  • Opłata miesięczna: 5,94 USD, ale Walmart zrzeka się opłaty, jeśli posiadacze kart wpłacają co miesiąc 1000 USD lub więcej Opłata za zakup: 0 USD Opłata za ponowne doładowanie gotówki: do 5,95 USD Wypłata z bankomatu: 2,50 USD, ale posiadacze kart mogą bezpłatnie wypłacać gotówkę w sklepach Walmart Inne opłaty: Nie ma opłaty za brak aktywności, ale posiadacze kart są odpowiedzialni za 50-centową opłatę za sprawdzenie salda bankomatu. Czeki papierowe kosztują 5,95 USD za zestaw 12 sztukDoładowania są bezpłatne za pośrednictwem aplikacji Walmart MoneyCard lub w sklepach Walmart. Możesz również dodać pieniądze do karty za pomocą czeków i MoneyPak lub poprzez bezpośredni depozyt i przelewy bankowe. Dzięki Walmart Rapid Reload fundusze są zwykle dostępne w ciągu 10 minut.

   Przedpłacona karta debetowa Green Dot Load & GoGreen Dot Load & Go to idealne rozwiązanie dla osób, które nie polegają na swojej karcie przy codziennych zakupach. Nie ma miesięcznej opłaty, ale posiadacze kart płacą 1,50 USD za zakup. Ponieważ jest to Visa, karta jest powszechnie akceptowana. Green Dot oferuje również plan z miesięczną opłatą dla tych, którzy nie chcą płacić opłaty za transakcję.

   • Koszt zakupu karty: 3,95 USD
   • Opłata miesięczna: 0 USD Opłata za zakup: 1,00 USD Opłata za ponowne doładowanie gotówki: do 5,95 USD Wypłata z bankomatu: 2,50 USD Inne opłaty: Opłata za brak aktywności wynosi 1,95 USD miesięcznie po 12 miesiącach bez wydawania lub ładowania. Opłaty za wypłatę gotówki z bankomatów i kasjerów wynoszą 2,50 USD. Istnieje również opłata w wysokości 50 centów za sprawdzenie salda bankomatu. Czeki papierowe kosztują 5,95 USD za zestaw 12 sztukMożesz kupować i zasilać przedpłacone karty debetowe Green Dot w sklepach Walgreens i Rite Aid. Posiadacze kart mogą dokonywać bezpiecznych wpłat za pośrednictwem funkcji przechwytywania czeków w aplikacji Green Dot, doładowywać kasę lub wpłacać środki za pośrednictwem MoneyPark.

    Co to jest karta przedpłacona?

    Karta przedpłacona to sposób na dokonywanie zakupów bez użycia gotówki, kredytu czy czeku papierowego – karta przechowuje środki bez konieczności łączenia się z zewnętrznym kontem bankowym czy linią kredytową. Karty przedpłacone, zwane także kartami z przedpłaconą kwotą, obejmują karty podarunkowe i karty debetowe z możliwością doładowania. Bardziej znacząca różnica między przedpłaconą lub doładowywaną kartą debetową a kartą kredytową polega na tym, że karty przedpłacone dają posiadaczowi karty dostęp tylko do salda wstępnie załadowanych środków.

    • Karta przedpłacona a karta podarunkowa: Karty podarunkowe to karty przedpłacone o zamkniętej pętli wydawane przez sprzedawców. Karty podarunkowe mają określoną kwotę środków, które można wydać w sieci tego sprzedawcy. Karty przedpłacone w systemie półzamkniętym są wydawane przez stronę trzecią i mogą być używane w wielu lokalizacjach. Ani karty przedpłacone, ani karty podarunkowe nie wymagają konta czekowego.
    • Karta przedpłacona a karta debetowa: Karty przedpłacone i karty debetowe są podobne, ponieważ możesz wydawać tylko pieniądze, które już masz. W przeciwieństwie do kart przedpłaconych, karta debetowa jest połączona z kontem rozliczeniowym. Posiadacze kart nie potrzebują konta bankowego, aby otrzymać kartę przedpłaconą. W przeciwieństwie do bankowych kart debetowych, karty przedpłacone zwykle mają opłatę za brak aktywności, jeśli nie zrealizujesz transakcji w określonym czasie. Karta przedpłacona a karta kredytowa: chociaż wyglądają podobnie, karty przedpłacone i karty kredytowe bardzo się różnią. Karty kredytowe budują kredyt i mają wiele funkcji i nagród, które nie są dostępne w przypadku kart przedpłaconych. Karta przedpłacona umożliwia wydawanie tylko środków, które zostały na niej załadowane. W przeciwieństwie do kart kredytowych, karty przedpłacone nie są obciążone odsetkami.Jak działają karty przedpłacone?

     W przypadku karty przedpłaconej konsumenci ładują pieniądze na kartę i używają jej do robienia zakupów. Karta przedpłacona działa jak karta debetowa, ale karta przedpłacona nie jest połączona z kontem rozliczeniowym ani oszczędnościowym. Karty przedpłacone i karty debetowe do ponownego doładowania nie budują kredytu, ale niektóre z nich zdobywają nagrody i oferują inne korzyści, takie jak ochrona przed oszustwami i usługi bankowe online kartami debetowymi.

     Większość wydawców przedpłaconych kart debetowych pozwala na ładowanie i ponowne ładowanie środków poprzez bezpośredni depozyt, gotówkę lub przelew bankowy. Osoby nieposiadające konta bankowego mogą mieć swoje rządowe czeki i wypłaty bezpośrednio załadowane na kartę w celu zapewnienia lepszego dostępu i bezpieczeństwa. Posiadacze kart mogą za opłatą doładować gotówkę na kartę przedpłaconą w sklepach detalicznych. Wiele przedpłaconych kart debetowych zrzeka się opłat za doładowanie, jeśli posiadacz karty zdecyduje się na bezpośrednie wpłaty czekiem płacowym.

     Karty przedpłacone są zwykle powiązane z krajową siecią kart, taką jak Visa, MasterCard, American Express lub Discover. Możesz korzystać z karty wszędzie tam, gdzie akceptowana jest jej sieć. W zależności od planu wydawcy możesz płacić miesięczną opłatę od 5 do 10 USD lub opłatę za transakcję, zwykle od 1 do 3 USD.

     Jak otrzymać kartę przedpłaconąKarta przedpłacona jest stosunkowo łatwa do zdobycia – nie ma potrzeby sprawdzania zdolności kredytowej ani minimalnego salda. Karty przedpłacone można kupić w większości sklepów spożywczych i ogólnospożywczych, online i przez telefon. Niektóre banki i lokalne spółdzielcze kasy pożyczkowe również sprzedają karty przedpłacone. Jeśli kupisz kartę przez Internet, możesz otrzymać kartę wirtualną lub fizyczną kartę pocztą w późniejszym czasie.

     Po wybraniu karty przedpłaconej, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, płacisz opłatę aktywacyjną i doładowujesz pieniądze na kartę. Każdy wydawca określa inne wymagania dotyczące aktywacji przedpłaconych kart debetowych. Niektóre wymagają dowodu tożsamości ze zdjęciem i pobierają opłatę aktywacyjną w wysokości do 10 USD za załadowanie początkowych środków na kartę. Po zapłaceniu ceny zakupu karty masz opcje zasilenia kwoty początkowej, w tym:

     • Przelew elektrowniczny
     • Wpłata gotówkowa w sklepie detalicznymWpłata bezpośrednia od pracodawcyDoładuj kartę (MoneyPak)Posiadacze kart muszą zarejestrować swoje karty przedpłacone po zakupie, jeśli FDIC lub NCUA je ubezpieczają, zgodnie z Consumer Financial Protection Bureau (CFPB). Możesz zostać poproszony o podanie pełnego imienia i nazwiska, adresu, daty urodzenia, adresu e-mail, numeru telefonu i numeru ubezpieczenia społecznego lub numeru identyfikacji podatkowej w celu zweryfikowania tożsamości. Niektórzy wydawcy zapewniają dostęp do natychmiastowych kart debetowych online, które używają wirtualnych numerów kart.

      Jak korzystać z karty przedpłaconejUżywasz karty przedpłaconej, aby robić zakupy w sklepach, robić zakupy online i płacić rachunki. Po doładowaniu pieniędzy i aktywacji kart istnieją sposoby na uzyskanie dostępu do środków za pomocą karty przedpłaconej.

      • Wypłata z bankomatu: przedpłacone karty debetowe umożliwiają wypłacanie gotówki w bankomacie. Opłaty operatora bankomatów za wypłaty różnią się w zależności od dostawcy i polityki Twojej karty.
      • Transakcja w punkcie sprzedaży: po prostu przesuń lub włóż kartę do czytnika sprzedawcy lub wpisz numer, aby zakończyć transakcję online. Sklepy, które akceptują transakcje debetowe, często pozwalają kupującym otrzymać zwrot gotówki za zakup. Dzięki temu możesz wypłacić pieniądze bez ponoszenia opłat związanych z wypłatą z bankomatu. Sprzedawca może mieć limit wypłaty gotówki. Przelew elektroniczny: łatwo przesyłać środki między kontami, jeśli połączysz swoje konto przedpłacone z innym kontem bankowym. W niektórych przypadkach możliwe jest wysłanie pieniędzy bez ich łączenia. Niektóre karty umożliwiają na przykład przelewy na konto Cash App, Venmo lub PayPal.Zalety i wady karty przedpłaconej

       Karty przedpłacone mają wiele sensu dla niektórych osób, szczególnie dla tych, którzy żyją w społecznościach o niskim poziomie bankowości. Korzystanie z karty przedpłaconej jest często bezpieczniejsze i wygodniejsze niż noszenie przy sobie gotówki, ale posiadacze kart nie mają takich samych korzyści, jak te, które posiadają nawet podstawowe karty kredytowe.

       Zalety karty przedpłaconej

       Przedpłacone karty debetowe pozwalają cieszyć się wygodą płacenia kartą bez linii kredytowej lub konta bankowego. Noszenie plastikowej karty jest również bezpieczniejsze niż trzymanie gotówki w kieszeni. Podobnie jak odnawialne konto kredytowe, niektóre programy kart przedpłaconych oferują nagrody za zakupy, co pozwala użytkownikom dodawać wartość w miarę wydawania. Dodatkowe korzyści związane z kartą przedpłaconą obejmują:

       • Łatwy do zdobycia: karty przedpłacone są łatwe do zdobycia, nawet jeśli nie masz kredytu ani konta bankowego. Ładowanie środków na kartę jest zwykle prostym procesem z kilkoma dostępnymi opcjami. Możesz bezpośrednio zdeponować płatność na karcie, wpłacić środki w sklepie stacjonarnym lub przelać pieniądze z rachunku czekowego lub oszczędnościowego.
       • Lepsze budżetowanie: niektórzy konsumenci używają przedpłaconych kart debetowych jako narzędzia do zarządzania pieniędzmi. Rodzice mogą z łatwością dać swoim dzieciom dodatek na studia lub szkołę średnią. Karta przedpłacona może być edukacyjnym narzędziem zarządzania pieniędzmi dla rodzin. Bezpieczniejsze zakupy online: karty przedpłacone mogą być używane anonimowo, aby zminimalizować ryzyko związane z zakupami online. Ponieważ karta przedpłacona nie jest kartą kredytową, użytkownicy ze słabym kredytem mogą zabezpieczyć przedpłaconą kartę debetową na zakupy online. Ochrona zasobów: zdarzają się sytuacje, w których kwestie prawne i finansowe wpływają na możliwość uzyskania dostępu do środków. Przedpłacona karta debetowa zapewnia dostęp do środków na rachunki i inne wydatki podczas negocjacji. Zasięgnij porady prawnej i finansowej przed użyciem przedpłaconej karty debetowej podczas audytu, upadłości, rozwodu lub innego postępowania sądowego. Wydatki na podróże: Jedną z głównych zalet kart kredytowych i debetowych jest możliwość zakupu czegokolwiek i w dowolnym miejscu, bez martwienia się o wymianę walut. Podobnie jak czeki podróżne, międzynarodowe przedpłacone karty debetowe mają zabezpieczenia przed nieautoryzowanymi transakcjami. Oznacza to, że możesz odzyskać środki, jeśli masz problem za granicą.Wady karty przedpłaconejRozważając przedpłaconą kartę debetową, ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z jej wad. Niektóre z najczęstszych powodów, dla których ludzie żałują swoich kart przedpłaconych, to wysokie opłaty, niewygodne finansowanie i metody ponownego doładowania. Nawet jeśli nie chcesz budować swojej zdolności kredytowej, wiele łatwych do zdobycia kart kredytowych ma lepsze korzyści niż nawet najlepsze karty przedpłacone.

        • Brak kredytu: nie możesz użyć karty przedpłaconej, aby uzyskać dostęp do linii kredytowej lub poprawić swoją zdolność kredytową. Ponieważ nie ma limitu kredytowego, masz dostęp tylko do środków na swoim koncie.
        • Niewygodne finansowanie: w Twojej okolicy może być niewiele punktów przeładunkowych i bankomatów w sieci. Może to być kłopotliwe, zwłaszcza jeśli masz tylko gotówkę do złożenia i mieszkasz na wsi. Jeśli to możliwe, poszukaj karty, która umożliwia przelewanie środków za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji. Niewiele korzyści: posiadacze kart przedpłaconych cieszą się mniejszymi korzyściami i ochroną niż posiadacze kart kredytowych i bankowych kart debetowych. Limity wydatków: mimo że wszystkie środki na koncie należą do Ciebie, niektórzy emitenci nakładają limity na to, ile możesz wypłacić lub wydać w ciągu 24 godzin. Limity wydatków na karty przedpłacone mogą wynosić nawet kilkaset dolarów lub nawet kilka tysięcy. W zależności od twoich nawyków związanych z wydawaniem pieniędzy może to stanowić kolejną niedogodność. Różne opłaty: niektórzy wydawcy przedpłaconych kart debetowych pobierają wysokie opłaty za samo otwarcie i prowadzenie konta. Zanim zarejestrujesz się w celu uzyskania karty przedpłaconej, przeczytaj uważnie umowę posiadacza karty. Wielu wydawców pobiera opłaty za sprawdzenie salda, jeśli transakcja bankomatowa zostanie odrzucona lub jeśli nie używasz karty przez kilka miesięcy. Opłaty te szybko się sumują i wydają się ogromną stratą ciężko zarobionych pieniędzy.Często zadawane pytania dotyczące karty przedpłaconej

         Dziękujemy, pomyślnie zapisałeś się do naszego newslettera!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy