Wyślij czek

Category: Więcej Informacji
17 lutego 2021

Możesz wysłać czek do Fidelity, aby przelać środki na swoje konto. Więcej informacji można znaleźć w instrukcjach i dopuszczalnych typach czeków poniżej.

Aby zapewnić prawidłowe zaliczenie, skorzystaj z odpowiedniego dowodu wpłaty poniżej. Musisz odczekać pięć dni roboczych na dostarczenie poczty do Fidelity ze Stanów Zjednoczonych.

Możesz również rozważyć inne wygodne opcje finansowania konta, takie jak:

Dowody wpłaty i formularze wpłaty

Skorzystaj z odpowiedniego formularza wpłaty lub zamów potwierdzenia wpłaty do bieżącego użytku.

 • Dowód wpłaty (PDF). Ta strona otworzy się w wyskakującym okienku. – Wypełnij na ekranie, wydrukuj i dołącz do czeku już dziś
 • Dowody wpłaty – Odbierz pocztą książkę z wydrukowanymi dowodami wpłaty401 (k) Formularz zwrotu wkładu (PDF). Ta strona otworzy się w wyskakującym okienku. – Dołącz depozyt na swoje konto 401 (k) dla osób pracujących na własny rachunekKonto emerytalne inne niż prototypowe (PDF). Ta strona otworzy się w wyskakującym okienku. – Dołącz swój depozyt na swoje konto emerytalne niebędące prototypemInstrukcje

  Pisząc lub prosząc o zdeponowanie czeku na koncie, należy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami i / lub formularzem stosownie do typu konta.

  1. Wypełnij formularz wpłaty
  2. Wpisz swój numer konta i rok składki IRA (jeśli dotyczy) w polu notatki.

  Wystawiaj czeki na:

  Rachunki maklerskie:

  wystawienie czeku na

  „Fidelity Brokerage Services LLC

  Konta

  funduszy powierniczych : wystawiaj czek na

  nazwę funduszu Fidelity , na przykład „Rezerwy gotówkowe Fidelity

  US Mail

  Fidelity Investments

  PO Box 770001

  Cincinnati, OH 45277-0003

  Overnight / Certified Mail:

  Fidelity Investments

  100 Crosby Parkway, KC1H

  Covington, KY 41015

  529 Plany inwestycyjne uczelni

  529 Instrukcje dotyczące planu inwestycji (PDF). Ta strona otworzy się w wyskakującym okienku. – Wypełnij ten formularz, aby dokonać wpłaty na swoje konto 529, zmienić sposób inwestowania przyszłych składek, wyznaczyć jednorazową alokację na datek lub dokonać corocznej realokacji pieniędzy, które wcześniej zainwestowałeś na swoim koncie .

  Wystaw czek na Fidelity Brokerage Services LLC i wyślij na adres :

  Fidelity Investments

  PO Box 770001

  Cincinnati, OH 45277-0003

  Overnight / Certified Mail:

  Fidelity Investments

  Attn: College Plan Service Center

  100 Crosby Parkway

  Mail zone: KC1K

  Covington, KY 41015

  Renty

  Formularz dodatkowego zakupu renty (PDF). Ta strona otworzy się w wyskakującym okienku. – Wypełnij i dołącz ten formularz do czeku. Wystaw czek na Fidelity Investments Life Insurance Company (mieszkańcy Nowego Jorku, wystawiaj czeki na Empire Fidelity Investments Company) i wyślij na adres:

  Fidelity Investments Life Insurance Company

  Annuity Service Center

  PO Box 770001

  Cincinnati, OH 45277-0050

  Tylko w Nowym Jorku:

  Empire Fidelity Investments Life Insurance Company

  Annuity Service Center

  PO Box 770001

  Cincinnati, OH 45277-0051

  Dopuszczalne typy czeków

  Dopuszczalne są następujące rodzaje kontroli:

  • Czeki osobiste
  • Czeki płatne na jednego lub więcej właścicieli konta Fidelity (czeki drugiej strony, patrz wymagania dotyczące indosowania poniżej)Czeki kasowe lub bankoweCertyfikowane czekiCzeki Rezerwy FederalnejCzeki skarbowe USACzeki biznesoweFidelity nie akceptuje następujących rodzajów czeków:

   • Zmienione czeki
   • Czeki w obcej walucie lub wystawione w zagranicznym bankuCzeki z datą późniejsząCzeki nieaktualne (czeki datowane na ponad 180 dni przed ich otrzymaniem)Niepodpisane czekiPrzekazy pieniężneCzeki osób trzecichCzeki podróżneWymagania dotyczące potwierdzenia

    W przypadku deponowania czeków drugiej strony może być wymagane potwierdzenie. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli nazwa odbiorcy czeku nie jest zgodna z imieniem i nazwiskiem właściciela konta Fidelity, na który jest wpłacany czek.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy