Transfer Bitcoin, Ethereum z Coinbase do Bittrex (2020): Przewodnik krok po kroku

Category: Możesz Sobie
17 lutego 2021

Jeśli zastanawiasz się, jak uzyskać odpowiedź na temat procesu transferu kryptowaluty z Coinbase do Bittrex ten artykuł bardzo Ci pomoże.

Wystarczy jedna informacja:

Nie sądzę, więc zamiast dać ci jednoetapowy proces przelewu tylko jednej waluty.

W tym przewodniku pomożemy Ci rozwiązać wszystkie problemy związane z transferem, Bitcoin, Ethereum, USD, Litecoin.

Aby dowiedzieć się więcej o procesie transferu, lepiej najpierw zapoznać się z portfelem CoinBase i platformą transakcyjną Bittrex.

Jeśli przejdziesz przez cały artykuł, uzyskasz wystarczającą pewność siebie, aby przeprowadzić proces transferu między tymi dwiema platformami.

Spis treści

Po co przenosić się z Coinbase do Bittrex

Jeśli ktoś jest tu nowy i nie wie o obu platformach, powiem ci, dlaczego musimy przenieść się z Coinbase do Bittrex.

Coinbase to portfel lub mała platforma, która jest specjalnie używana do kupowania dowolnej kryptowaluty lub używania jej jako portfela.

Jeśli masz monety obsługiwane przez CoinBase, możesz użyć CoinBbase jako portfela Crypto, w którym możesz przechowywać swoją walutę.

Ale w przyszłości, jeśli chcesz handlować monetami na dużej platformie, takiej jak Bittrex, potrzebujesz transferu z CoinBase do Bittrex.

Tak, Bittrex to bardzo duża platforma handlowa i najbardziej znana na świecie platforma, na której wymieniona jest liczba walut, za które można handlować.

Aby móc handlować własną walutą, musiałeś wyprowadzić ją z Coinbase i aby ci w tym pomóc, napisaliśmy ten szczegółowy przewodnik.

Co to jest CoinBase
i jak działa?W XXI wieku istnieją różne formy waluty, a najpotężniejsza i najbardziej przyszłościowa jest ukryta za pomocą waluty cyfrowej.

Jeśli masz funta, USD, to szukasz platformy, która mogłaby pomieścić twoją walutę, a na pierwszym miejscu przychodzi Ci Bank.

Który będzie działał jako Twój prywatny portfel i będziesz mieć do nich dostęp z dowolnego miejsca.

Podobnie w świecie walut cyfrowych, mamy walutę opartą na blockchain, nazywaną kryptowalutą, taką jak Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple i są to waluty niescentralizowane.

Aby przechowywać kryptowalutę, potrzebujesz portfela lub banku, a Coinbase jest jedną z tych platform.

Oprócz tego możesz również handlować za pomocą CoinBase, ale dla ograniczonej waluty.

Zamiast platformy transakcyjnej sugerowałbym używanie tego jako portfela tylko dlatego, że na rynku handluje się ponad 2000 kryptowalut, a Coinbase posiada tylko kilka z nich.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, możesz założyć konto Coinbase i zacząć przechowywać w nim kryptowalutę. Zarejestruj się tutaj CoinBase

CoinBase ma kilka walut wymienionych do handlu i możesz trzymać tylko tę walutę w swoim portfelu.

Poniższa tabela pomoże Ci zrozumieć, która waluta jest obsługiwana w danym kraju.

Uwaga – Ripple nie jest obsługiwany przez CoinBase

Co to jest Bittrex i jak działa?Bittrex International to największa i bardzo bezpieczna platforma do handlu kryptowalutami.

Jest to pierwszy wybór dla wszystkich traderów, aby mieć konto w Bittrex i korzystać z każdej możliwej waluty będącej przedmiotem obrotu.

Możesz zarejestrować się w Bittrex klikając tutaj – Strona główna Bittrex

Bittrex działa w ramach idei regulacyjnej ustanowionej przez Unię Europejską i rząd maltański i obsługuje ogromną liczbę kryptowalut.

Aby dowiedzieć się więcej o liście kryptowalut obsługiwanych przez Bittrex, kliknij – Waluta wymieniona w Bittrex

Mam nadzieję, że masz lepszy pomysł na temat Bittrex i CoinBase:

Przedstawiamy krótki przegląd kryptowalut.

Co to jest CryptoCurrencyJest to cyfrowa forma waluty, która działa w oparciu o technologię blockchain.

To nie jest tak, jak scentralizowana waluta dolar, funt czy euro, które są kontrolowane przez jakiekolwiek władze centralne, takie jak rząd lub jakikolwiek organ finansowy rządu.

Kryptowaluta jest znana jako waluta zdecentralizowana, ponieważ nie ma kontroli ze strony żadnego organu centralnego, a to sprawia, że ​​takie waluty są bardziej zmienne i mniej niezawodne.

Zgodnie z wymienioną kryptowalutą na coinmarketcap, na aktywnym rynku znajduje się obecnie ponad 2000 kryptowalut.

Czy możesz sobie wyobrazić te wiele:

Najbardziej znana kryptowaluta BTC vs XRP vs ETH Istnieje wiele walut, ale najbardziej znane i niezawodne są.

 1. Bitcoin
 2. MarszczyćEthereumJeśli zapytasz mnie, który z nich jest lepszy, powiedziałbym, że w silnej walce Bitcoin vs Ripple vs Ethereum .

  Bitcoin (BTC) jest absolutnym zwycięzcą, jest dobrze znany jako Matka kryptowaluty i prawie każda waluta handlowana wyłącznie za pomocą Bitcoin.

  Jest również znany jako waluta bąbelkowa ze względu na ogromną zmianę ceny i może być niesamowite wiedzieć, że w 2017 roku osiągnął poziom 19000 $ / BTC.

  Ripple (XRP) to największa pod względem liczby walut w obiegu na rynku i łatwa do wydobycia, stąd jego najwyższa wartość, przy której był przedmiotem obrotu około 3 $ / XRP w roku 2017.

  Ethereum (ETH) to drugi wybór po bitcoinie ze względu na solidną architekturę i inteligentne kontrakty.

  Ze względu na bąbelkowy charakter Bitcoina i niekontrolowane zachowanie Bitcoina, niewiele osób woli inwestować w Ethereum ze względu na jego powolny i wykładniczy postęp.

  Podobało ci się:

  Porozmawiajmy o transferze waluty z bazy monet do Bittrex.

  Często zadawane pytania dotyczące liczby problemów podano na końcu artykułu, nie zapomnij sprawdzić

  Transfer krok po kroku z Coinbase do Bittrex

  Proces przesyłania dowolnej kryptowaluty począwszy od znalezienia adresu pozostanie taki sam.

  W banku masz numer konta w podobny sposób dla każdej platformy transakcyjnej lub portfela, będziesz mieć unikalną tożsamość dla każdej kryptowaluty, a mianowicie adres monety.

  Istnieją dwie możliwe transakcje.

  Proces wpłaty

  Wymaga adresu wpłaty dla tej waluty, adres ten zostanie przekazany nadawcy, aby wysłać monetę do portfela.

  Zasadniczo jest to adres przychodzącej monety dla tej konkretnej platformy.

  W przypadku przelewu waluty z bazy coinbase do Bittrex, a następnie z portfela coinbase należy wysłać walutę na adres depozytu Bittrex.

  Proces wypłaty

  Jeśli chcesz wysłać jakąkolwiek walutę na inne platformy, potrzebujesz adresu wpłaty odbiorcy i wyślij walutę, po prostu wysyłając ją na adres odbiorcy.

  Bittrex krok po kroku Poniższe kroki opisują proces przesyłania Bitcoin z Coinbase do Bittrex .

  W przypadku innych walut i innych platform transakcyjnych proces transferu pozostanie taki sam, jak Binance, Cryptopia.

  • Zaloguj się do konta Bittrex, aby przejść do pulpitu nawigacyjnego.
  • Opcja Kliknij do portfela widoczna w prawym górnym rogu.
  • Wyświetli się tam pełna lista walut, wyszukaj konkretną walutę. Możesz użyć nazwy waluty, a także Bitcoin (BTC), Ripple (XRP), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) itp.
  • Pozwólcie, że opowiem wam proces dla BTC, więc wpisałem BTC w oknie wyszukiwania, pozostanie taki sam jak w przypadku innej waluty.
  • Po lewej stronie nazwy waluty będą widoczne dwie opcje, jedna do wypłaty, a druga do wpłaty. W tym przypadku chcemy dokonać przelewu z coinbase do Bittrex, stąd potrzebujemy adresu portfela Bittrex Deposit.
  • Kliknij, aby zaokrąglić pierwszą opcję, a pojawi się nowe okno, w którym można wygenerować adres.
  • Kliknij na nowy adres, a zostanie wygenerowany adres depozytu. Przykład adresu:

  • Teraz masz taki sam adres depozytu Bitcoin, jak możesz wygenerować Ripple, Ethereum i inne walutyMożesz zamknąć okno Bittrex i przejdźmy do Coinbase, zakładając, że jesteś gotowy z adresem Bitcoin wygenerowanym przez Bittrex.

   CoinBase krok po kroku
  • Zaloguj się do kont CoinBase z ważnymi danymi uwierzytelniającymi.
  • Opcja Kliknij do konta widoczna na pulpicie nawigacyjnym
  • Lista walut zostanie tam wyświetlona, ​​więc stamtąd wyszukaj swoją walutę, w tym przypadku, kliknij opcję Bitcoin Send Option. Obecnie opcja jest wyłączona z powodu niewystarczających środków.
  • Jeśli Twoja waluta przelewu nie jest dostępna, kliknij, aby utworzyć Vault i walutę reklamy na liście.
  • Po kliknięciu przycisku wyślij otworzy się nowe okno z prośbą o podanie adresu odbiorcy, w którym musisz podać adres depozytu Bittrex BTC.
  • Podaj ilość monet, które chcesz przelać, a łącznie z opłatą transakcyjną pokaże Ci całkowitą kwotę potrąconą z Twojego portfela Coinbase. Bum! Skończyłeś, proces będzie podobny do innej waluty, tylko adres się zmieni.

   Podsumowanie i opinia dotycząca transferu kryptowalutZnalezienie właściwego sposobu przesyłania bitcoinów z Coinbase do Bittrex lub innego portfela lub platformy handlowej jest zawsze trudnym zadaniem.

   Który portfel najlepiej trzymać kryptowalutę to kolejne duże pytanie i powinieneś upewnić się, że wybierasz odpowiedni portfel, ponieważ opłata transakcyjna zawsze ma znaczenie.

   Ludzie popełniają wiele błędów przy wyborze platformy handlowej lub portfela i ostatecznie tracą ogromne ilości pieniędzy podczas dokonywania transakcji.

   Jeśli jesteś istniejącym użytkownikiem i chcesz zmienić lub zdywersyfikować swoje kryptowaluty w CoinBase, oto 7 najlepszych alternatyw dla CoinBase.

   Istnieje darmowy sposób na zarabianie Litecoin, Bitcoin i wiele więcej. Aby dowiedzieć się wszystkich tych przeczytanych poniżej artykułów

   Teraz wszystkie możliwe zapytania dotyczące czasu transakcji, opłaty i wielu innych informacji znajdują się poniżej.

   FAQ 1 – Jak długo trwa transfer waluty z Coinbase do Bittrex?

   Odp – Zależy to od rodzaju kryptowaluty, jeśli wykonujesz przelew dla BTC, zajmie to od 15 minut do 1,5 godziny, a jeśli wykonanie Ethereum zajmie mniej, na podstawie sprawdzenia potwierdzenia transakcji.

   2- Ile kosztuje baza monet za transakcję?

   Odp – waha się między 0,99 $ -2,99 $, w zależności od całkowitej kwoty transakcji, aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

   3 – Czy ripple jest zarejestrowany w bazie monet?

   Ans – nie

   4- Jak kupić Electronium z bazą monet?

   Ans- Electronium nie jest zarejestrowany w bazie monet.

   5- Jak wysłać bitcoiny z Bittrex?

   Ans- Process będzie podobny do coinbase, z wyjątkiem tego, że adres odbiorcy będzie inną platformą, a następnie Bittrex i bitcoin powinny zostać wysłane z opcji wypłaty Bittrex.

   6 – Jak przenieść Ethereum z Coinbase do Bittrex?

   Ans- Process pozostanie taki sam jak Bitcoin, z wyjątkiem adresu depozytu Bitcoin, który musisz podać adres depozytu Ethereum pobrany z Bittrex.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy