Relacje inwestorskie

Category: Przez Cały
17 lutego 2021

IR Nav

link Warunki użytkowaniaBankowość nieruchomości komercyjnych ma siedzibę w Chicago

Klienci LaSalle uzyskują natychmiastowy dostęp do bankomatów Bank of America

CHARLOTTE, NC, 1 października / PRNewswire-FirstCall / – Bank of America Corporation zakończył dziś zakup ABN Amro North America Holding Company, spółki dominującej LaSalle Bank Corporation i jej spółek zależnych, od ABN Amro Holding NV w celu stworzenia największej franczyzy bankowej przez depozyty w Illinois i Michigan.

Bank of America znacznie rozszerza swoją obecność w metropolii Chicago i Michigan, dodając 17 000 klientów bankowości komercyjnej LaSalle, 1,4 miliona klientów detalicznych, 400 centrów bankowych i 1500 bankomatów. Bank of America otwiera oddział detaliczny w Michigan, gdzie ma obecnie 256 biur. Dodaje również sześć biur bankowych LaSalle w Indianie.

„Klienci LaSalle i klienci komercyjni mogą teraz korzystać z zalet największego banku detalicznego w kraju – powiedział Kenneth D. Lewis, prezes i dyrektor generalny Bank of America. „Klienci będą mieli dostęp do światowej klasy zakresu produktów i usług bankowości komercyjnej oraz zarządzania majątkiem, a także skorzystają z wykazanego zaangażowania Bank of America na rzecz społeczności, którym służy. Z niecierpliwością czekamy na pomoc tysiącom nowych klientów i klientów w realizacji ich marzeń poprzez możliwości finansowe, jakie oferuje Bank of America .

Od dzisiaj klienci Bank of America i LaSalle mogą uzyskać dostęp do największej w kraju sieci ponad 18 500 bankomatów, aby dokonywać wypłat gotówki bez opłat za korzystanie z bankomatów. Na przykład klient Bank of America może teraz wypłacać gotówkę z bankomatu LaSalle w Chicago bez żadnych opłat, a klient LaSalle może teraz zrobić to samo w dowolnym bankomacie Bank of America w USA.

Klienci LaSalle powinni nadal jak zwykle korzystać z usług bankowych przez telefon, bankomat, internet lub w zwykłym oddziale LaSalle. Ponadto klienci LaSalle powinni nadal korzystać ze swoich kart debetowych i bankomatowych LaSalle. W nadchodzących miesiącach klienci zostaną powiadomieni o zmianie z LaSalle Bank na Bank of America, a także o tym, kiedy będą mogli rozpocząć korzystanie z biur Bank of America do innych usług bankowych oprócz bankomatów.

Oprócz poszerzonego zakresu usług bankowych dla klientów detalicznych i małych firm Bank of America, klienci komercyjni LaSalle skorzystają z rozszerzonych możliwości w zakresie usług kredytowych i skarbowych oraz z lepszego dostępu do globalnych rynków kapitałowych i bankowości inwestycyjnej.

LaSalle zacznie zmieniać się na markę Bank of America w pierwszym kwartale 2008 roku. Zmiany te będą miały miejsce przez cały 2008 rok.

W społeczeństwie

Bank of America ogłosił dzisiaj także 70 miliardów dolarów cel rozwoju społeczności w Illinois i 25 miliardów dolarów w Michigan, aby wykorzystać wybitne osiągnięcia Bank of America i LaSalle w dostarczaniu kapitału i kredytów społecznościom mniejszościowym i mniejszościowym o niskich i średnich dochodach.

Plan strategiczny dla Illinois i Michigan to nowe cele wspierające krajowe zobowiązanie Bank of America do udzielania pożyczek na rzecz rozwoju społeczności i inwestycji w wysokości 750 miliardów dolarów w ciągu 10 lat w społecznościach o niskich i średnich dochodach oraz mniejszościach. Cele stanu Illinois i Michigan również zostaną zrealizowane w ciągu 10 lat, począwszy od stycznia 2008 r. I mają na celu zaspokojenie wyjątkowych potrzeb rynku.

W trakcie nowego 10-letniego planu strategicznego roczna produkcja połączonej firmy wyniesie średnio 7 miliardów dolarów rocznie w Illinois lub 70 miliardów dolarów w trakcie realizacji planu. W stanie Michigan firma będzie zarabiać średnio 2,5 miliarda dolarów rocznie lub 25 miliardów dolarów w tym samym okresie.

Łączna suma ponad 17 milionów dolarów rocznych darowizn filantropijnych w Michigan i Illinois przez Bank of America i LaSalle zostanie utrzymana.

Bank of America ogłosił dziś również kilka zmian w zarządzie.

Prezes LaSalle Bank Norman Bobins zostanie emerytowanym prezesem LaSalle, będzie pomagał w fuzji obu organizacji i reprezentował Bank of America w społeczności, z klientami i klientami. Jak wcześniej zapowiadano, z końcem roku przejdzie na emeryturę.

Prezes i dyrektor generalny LaSalle Bank Robert Moore będzie pełnił funkcję dyrektora zarządzającego LaSalle, ściśle współpracując z Barbarą Desoer, dyrektorem ds. Globalnych technologii i operacji w Bank of America. Będzie nadal nadzorował starsze firmy LaSalle oprócz swoich obowiązków związanych z przejściem. Pod koniec roku zdecydował się wykorzystać inne możliwości.

Bank of America planuje również przenieść swoją siedzibę Commercial Real Estate Banking do Chicago z Atlanty. Eugene Godbold, 28-letni weteran firmy, będzie nadal pełnił funkcję prezesa firmy i przeprowadzi się do Chicago. Bank of America jest największym w kraju dostawcą usług finansowych w zakresie nieruchomości komercyjnych.

Ponadto Kieth Cockrell obejmie nową rolę dyrektora regionalnego centrów bankowych w Michigan, Illinois i Indianie. Cockrell, który ostatnio był krajowym dyrektorem ds. Sprzedaży w Global Consumer and Small Business Banking, a dołączył do Bank of America w 1993 r., Będzie również pełnił funkcję prezesa rynku w Detroit.

Cockrell pełnił wcześniej funkcję dyrektora ds. Konsumentów w dziale konsumenckim Mid-Atlantic, a wcześniej był wiceprezesem wykonawczym ds. Usług debetowych, bankomatów i kart inteligentnych. W 2000 roku był dyrektorem ds. Obsługi i wsparcia klienta zarządzając call center w całym kraju.

Bank Ameryki

Bank of America jest jedną z największych na świecie instytucji finansowych, obsługującą klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje, oferując pełen zakres usług bankowych, inwestycyjnych, zarządzania aktywami oraz innych produktów i usług finansowych i związanych z zarządzaniem ryzykiem. Firma zapewnia niezrównaną wygodę w Stanach Zjednoczonych, obsługując 57 milionów klientów i małych firm z ponad 5700 biurami bankowości detalicznej, ponad 17 000 bankomatów i wielokrotnie nagradzaną bankowością internetową z ponad 22 milionami aktywnych użytkowników. Bank of America jest największym pożyczkodawcą Small Business Administration (SBA) w Stanach Zjednoczonych i pierwszym pożyczkodawcą SBA dla małych firm należących do mniejszości. Firma obsługuje klientów w 175 krajach i współpracuje z 98 procentami Stanów ZjednoczonychSpółki z listy Fortune 500 i 80 procent akcji z listy Fortune Global 500. Akcje Bank of America Corporation (NYSE: BAC) są notowane na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych.

ŹRÓDŁO Bank of America

KONTAKT: Inwestorzy: Kevin Stitt, + 1-704-386-5667, Lee McEntire, + 1-704-388-6780, Leyla Pakzad, + 1-704-386-2024 lub Reporters: Lawrence Di Rita, + 1- 704-941-1460, [email protected] , Scott Silvestri, + 1-980-388-9921, [email protected] , cały Bank of America

 • Kim jesteśmy
 • Nasza firmaNasze przywództwoGdzie jesteśmyHistoria i dziedzictwo
 • Co nas prowadzi
 • Odpowiedzialny rozwójWywieranie wpływuNasze praktyki biznesoweNasi ludzieRaportowanie
 • Lokalne partnerstwo
 • Zobacz, co się dzieje w

  pobliżu
 • Newsroom
 • Informacje prasowe, link otworzy się w nowym oknieZestawy prasowe, link otworzy się w nowym oknieZasoby dziennikarzy, link otworzy się w nowym oknieBiografie kadry kierowniczej, link otworzy się w nowym oknieNagrody i wyróżnienia, link otworzy się w nowym oknie
 • Relacje inwestorskie
 • Informacje finansowe, link otworzy się w nowym okniePrezentacje inwestorskie, link otworzy się w nowym oknieInformacja o stałym dochodzie, link otworzy się w nowym oknieRaporty roczne i oświadczenia dla pełnomocników, link otworzy się w nowym oknieInformacje giełdowe, link otworzy się w nowym oknieUsługi dla akcjonariuszy, link otworzy się w nowym oknie
 • Kariera
 • LokalizacjeSkontaktuj się z namiWsparcieDostępna bankowośćPrywatnośćBezpieczeństwoWytyczne dla społeczności społecznychMapa serwisuTa witryna zawiera dokumenty PDF, które wymagają posiadania

  najnowszej wersji programu Adobe Reader, aby je przeczytać.

  Pobierz najnowszą aktualizację programu Adobe Reader.

  Bank of America, członek NA, FDIC. Równy pożyczkodawca mieszkaniowy

  Inwestowanie w papiery wartościowe wiąże się z ryzykiem, a inwestowanie w papiery wartościowe zawsze wiąże się z możliwością utraty pieniędzy.

  Niniejsze materiały nie uwzględniają Twoich konkretnych celów inwestycyjnych, sytuacji finansowych ani potrzeb i nie stanowią rekomendacji, oferty ani zachęty do zakupu lub sprzedaży jakichkolwiek papierów wartościowych, instrumentów finansowych lub strategii. Przed podjęciem działań w oparciu o jakiekolwiek informacje zawarte w tym materiale, należy rozważyć, czy są one odpowiednie w danych okolicznościach i, jeśli to konieczne, zasięgnąć profesjonalnej porady. Wszelkie opinie wyrażone w niniejszym dokumencie są wyrażone w dobrej wierze, mogą ulec zmianie bez powiadomienia i są poprawne tylko na podaną datę ich wydania.

  Treść zawarta w niniejszym dokumencie mogła zostać wyprodukowana przez podmiot zewnętrzny, który nie jest powiązany z Bank of America ani żadnym z jego podmiotów zależnych (Bank of America). Wyrażane opinie lub idee niekoniecznie są opiniami Bank of America ani nie odzwierciedlają ich poglądów lub poparcia. Te materiały służą wyłącznie do celów informacyjnych. Bank of America nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z polegania na dostarczonych informacjach przez kogokolwiek. Niektóre linki mogą przekierowywać Cię z Bank of America do strony niepowiązanej. Bank of America nie był zaangażowany w przygotowanie treści dostarczanych na niepowiązanych witrynach i nie gwarantuje ani nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności za ich zawartość. Odwiedzając te witryny, zgadzasz się na wszystkie ich warunki użytkowania, w tym na ich politykę prywatności i bezpieczeństwa.

  Merrill Lynch, Pierce, Fenner & Smith Incorporated (zwane również „MLPF & S lub „Merrill) udostępnia określone produkty inwestycyjne sponsorowane, zarządzane, dystrybuowane lub dostarczane przez firmy, które są filiami Bank of America Corporation („BofA Corp.) ). MLPF & S jest zarejestrowanym brokerem-dealerem, zarejestrowanym doradcą inwestycyjnym, członkiem SIPC i spółką zależną będącą w całości własnością BofA Corp.

  Usługi powiernicze i powiernicze są świadczone przez Bank of America Private Bank, oddział Bank of America, NA, Member FDIC oraz spółkę zależną będącą w całości własnością Bank of America Corporation („BofA Corp.). Produkty ubezpieczeniowe i rentowe są oferowane przez Merrill Lynch Life Agency Inc. („MLLA), licencjonowaną agencję ubezpieczeniową i spółkę zależną będącą w całości własnością BofA Corp.

  Produkty inwestycyjne oferowane w ramach MLPF & S oraz produkty ubezpieczeniowe i rentowe oferowane w ramach MLLA: Nie są ubezpieczeni w ramach FDIC Nie są objęte gwarancją bankową Może stracić na wartości Nie są depozytami Nie są ubezpieczeni przez

  żadną agencję rządową Nie są warunkiem

  jakiejkolwiek usługi lub działalności bankowej „Bank of America to nazwa marketingowa globalnej bankowości i globalnych rynków działalności Bank of America Corporation. Pożyczki, instrumenty pochodne i inne komercyjne działania bankowe są wykonywane na całym świecie przez banki zależne Bank of America Corporation, w tym Bank of America, NA, Member FDIC. Papiery wartościowe, doradztwo strategiczne i inne działania w zakresie bankowości inwestycyjnej są wykonywane na całym świecie przez podmioty powiązane z bankowością inwestycyjną Bank of America Corporation („Podmioty powiązane z bankowością inwestycyjną), w tym w Stanach Zjednoczonych BofA Securities, Inc., Merrill Lynch, Pierce, Fenner & Smith Incorporated i Merrill Lynch Professional Clearing Corp., z których wszystkie są zarejestrowanymi maklerami-dealerami i członkami SIPC, a w innych jurysdykcjach przez podmioty zarejestrowane lokalnie. BofA Securities, Inc., Merrill Lynch, Pierce,Fenner & Smith Incorporated i Merrill Lynch Professional Clearing Corp. są zarejestrowani jako handlowcy z prowizjami futures w CFTC i są członkami NFA.

  Cele firmy są aspiracyjne i nie gwarantują ani nie obiecują, że wszystkie cele zostaną osiągnięte. Statystyki i metryki zawarte w naszych dokumentach ESG mają charakter szacunkowy i mogą opierać się na założeniach lub opracowywaniu standardów.

  2020 Bank of America Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy