Pożyczki studenckie na zły kredyt

17 lutego 2021

Pożyczki studenckie na złe kredyty od rządu federalnego i prywatnych pożyczkodawców są dostępne dla uczniów i rodziców, którzy nie mają kredytu lub są słabo kredytowani.

Wiele lub wszystkie przedstawione firmy zapewniają LendEDU rekompensatę. Dzięki tym prowizjom zapewniamy naszym klientom bezpłatną usługę. Odszkodowanie, wraz z godzinami dogłębnych badań redakcyjnych, określa, gdzie i jak firmy pojawiają się w naszej witrynie.

Zły kredyt nie musi powstrzymywać Cię przed podjęciem nauki w college’u. Rząd federalny i prywatni pożyczkodawcy oferują pożyczki studenckie na złe kredyty, aby pomóc Ci pokryć wydatki na studia.

Zawsze rozważaj najpierw federalne pożyczki studenckie, ale pamiętaj, że te pożyczki mają ograniczenia i mogą nie pokrywać wszystkich Twoich wydatków. Następnie możesz zajrzeć do prywatnych pożyczek studenckich, które nie wymagają cosignera, lub złożyć wniosek o pożyczkę z kredytem cosigner.

Na tej stronie :

Porównaj pożyczki studenckie złych kredytów

Poniższa tabela zawiera przegląd opcji kredytu studenckiego dla pożyczkobiorców ze złym kredytem. Zawsze korzystaj z federalnych pożyczek studenckich (oznaczonych gwiazdką) przed skorzystaniem z pożyczek prywatnych.

4,53%Różnie4,53% lub 6,08% **7,08%Różnie3,41% – 15,00%5, 10 lub 15 lat1000-20 000 USD7,99% – 13,49%Do 10 lat3001–10 000 USD
Stawki (RRSO) Warunki pożyczki Kwoty pożyczki
Bezpośrednio dotowane * Różnie
Bezpośredni bez dotacji * Różnie Różnie
Direct PLUS * Różnie
Wzniesienie się
Finansowanie U
* To jest federalna pożyczka studencka

** 4,53% dla studentów i 6,08% dla absolwentów lub specjalistów

Federalne pożyczki studenckie na złe kredyty

Większość federalnych pożyczek studenckich nie bierze pod uwagę Twojej zdolności kredytowej przy określaniu uprawnień. Zamiast tego rząd po prostu sprawdzi, czy spełniasz podstawowe wymagania, takie jak bycie obywatelem USA lub uprawnionym obcokrajowcem i zapisanie się do kwalifikującej się szkoły.

Aby określić uprawnienia, uczniowie muszą wypełnić bezpłatny wniosek o federalną pomoc dla studentów (FAFSA).

W tej sekcji omówimy federalne pożyczki studenckie dostępne dla studentów ze złym kredytem.

Bezpośrednie subsydiowane pożyczkiBezpośrednie subsydiowane pożyczki są udzielane przez Departament Edukacji Stanów Zjednoczonych i są oferowane wyłącznie studentom studiów licencjackich. Są one dostępne dla studentów studiów licencjackich, którzy wykazują potrzeby finansowe.

Wspaniałe w przypadku pożyczek subsydiowanych jest to, że rząd płaci odsetki, gdy uczeń jest jeszcze w szkole przynajmniej na pół etatu, a także w okresie karencji i okresach odroczenia.

W przypadku kredytów subsydiowanych roczny maksymalny limit pożyczki waha się w zależności od poziomu oceny.

Bezpośrednie pożyczki niesubsydiowaneBezpośrednia niespłacana pożyczka jest podobna do bezpośredniej subsydiowanej pożyczki, z tym wyjątkiem, że w przypadku niespłacanej pożyczki rząd nie płaci odsetek w żadnym momencie i kwalifikują się do niej studenci.

Podczas gdy stopy procentowe dla studentów pozostają takie same, studenci mogą pożyczać więcej w postaci niesubsydiowanych pożyczek. Zakres limitów zależy od poziomu oceny i statusu zależności.

Pożyczki bezpośrednie PLUSPożyczki Direct PLUS mogą być zaciągane przez rodziców uczniów (Parent PLUS) i doktorantów (Grad PLUS), aby pomóc w opłaceniu wydatków edukacyjnych.

Pożyczki PLUS są bardziej podobne do pożyczek prywatnych niż inne rodzaje pożyczek federalnych. Pożyczki te wymagają sprawdzenia zdolności kredytowej i mają wyższe oprocentowanie i opłaty niż inne pożyczki federalne.

Mimo że w przypadku pożyczki Direct PLUS istnieje kontrola zdolności kredytowej, wymagania mogą być mniej rygorystyczne niż w przypadku pożyczek prywatnych. Rząd chce mieć pewność, że wnioskodawca nie ma niekorzystnej historii kredytowej, takiej jak bankructwo lub zaległości w spłacie ponad 90 dni.

Najlepsze prywatne pożyczki studenckie na zły kredyt

Po maksymalnym wyczerpaniu federalnych pożyczek studenckich i innej pomocy finansowej, prywatne pożyczki studenckie mogą być wykorzystane do wypełnienia luki.

Następujące firmy to nasi partnerzy, którzy zostali szczegółowo sprawdzeni przez nasz zespół redakcyjny i zostali oceniani w skali od 0 do 5. Nasi partnerzy informują nas o wszelkich zmianach w produktach, dzięki czemu możemy mieć pewność, że informacje na tej stronie będą dokładne dla nasi czytelnicy.

Wzniesienie się Ocena LendEDU: 5/5

Ascent jest pożyczkodawcą studenckim oferującym dwa produkty dla pożyczkobiorców ze złym kredytem. Pierwsza to pożyczka studencka z cosignerem dostępna dla każdego, druga zaś pożyczka studencka bez cosignera dostępna jest dla juniorów i seniorów. Oto więcej informacji na temat pożyczek studenckich Ascent:

 • Stała RRSO: 5,88% – 15,00% dla pożyczki Ascent Cosigned i 4,13% – 15,00% dla Ascent Non-Cosigned Future oparta na dochodach
 • Zmienna stopa oprocentowania : 5,20% – 14,18% dla pożyczki Ascent Cosigned i 3,41% – 14,18% dla pożyczki Ascent Non-Cosigned Future oparta na dochodach Kwoty pożyczki: 1000-200 000 USD w przypadku pożyczki Ascent Cosigned i 1000-20 000 USD w przypadku przyszłej pożyczki opartej na dochodach Ascent Non-Cosigned Miękka kontrola kredytowa: Możesz się zakwalifikować i zobaczyć swój kurs dzięki miękkiej kontroli kredytowej. Okres spłaty: 5, 10 lub 15 lat Opcje spłaty w szkole: Twoje opcje obejmują miesięczne spłaty odsetek lub miesięczne płatności w wysokości 25 USD. Okres karencji: 9 miesięcy Wydanie Cosigner: Po 24 kolejnych terminowych płatnościach pożyczki Ascent Cosigned. Wyjątkowe korzyści: firma oferuje pożyczkobiorcom 1% zwrotu gotówki po ukończeniu studiów.Finansowanie U Ocena LendEDU: 4/5

  Funding U jest pożyczkodawcą internetowym oferującym pożyczki studenckie studentom. Pożyczki firmy są przeznaczone dla studentów na wszystkich poziomach kredytu i dochodach i są dostępne tylko bez cosignera. Oto kilka ważniejszych informacji na temat pożyczek studenckich Funding U:

  • Stała RRSO: 7,99% – 13,49%
  • Kwoty pożyczki: 3001 USD – 10000 USD Miękka kontrola kredytowa: pożyczkobiorcy mogą uzyskać wstępną akceptację za pomocą miękkiej kontroli kredytowej. Warunki spłaty: do 10 lat Opcje spłaty w szkole: Opcje obejmują wyłącznie odsetki lub miesięczne płatności w wysokości minimum 20 USD. Pełne odroczenie nie jest dostępne. Okres karencji: 6 miesięcy Unikalne korzyści: obniżenie stawki autopłat o 0,50%Alternatywy do rozważenia

   Jeśli nie masz dobrej zdolności kredytowej lub cosignera o zdolności kredytowej i nie jesteś zainteresowany żadną z powyższych opcji, możesz rozważyć niektóre z poniższych:

   • Stypendia. Ubieganie się o stypendium jest zawsze dobrym pomysłem przed zaciągnięciem kredytu studenckiego – niezależnie od Twojej zdolności kredytowej. Te nie muszą być spłacane i są wydawane na podstawie osiągnięć (takich jak akademickie lub sportowe), potrzeb finansowych lub w oparciu o twoje osobiste pochodzenie (takie jak pochodzenie etniczne, zainteresowania lub lokalizacja).
   • Dotacje. Podobnie jak stypendia, dotacje nie wymagają zwrotu. Są one jednak zazwyczaj oparte na potrzebach finansowych. Rząd federalny (np. Pell Grants), rządy stanowe, kolegia, organizacje non-profit i inne organizacje prywatne zazwyczaj oferują dotacje. Programy pracy i nauki. Programy te zapewniają studentom pracę w niepełnym wymiarze godzin podczas studiów, aby pomóc w opłaceniu ich edukacji. Twój harmonogram pracy zostanie określony na podstawie harmonogramu zajęć, postępów w nauce i kwoty nagrody za naukę. Pożyczki osobiste dla studentów. Jeśli naprawdę jesteś w potrzebie i potrzebujesz pieniędzy na pokrycie kosztów uczestnictwa, możesz uzyskać pożyczkę osobistą przeznaczoną dla studentów. Powinny być one jednak używane w ostateczności, ponieważ prawdopodobnie będą miały bardzo wysokie stopy procentowe, zwłaszcza jeśli nie masz dobrej zdolności kredytowej.Podsumowanie: Kroki prowadzące do zakupu złych kredytów studenckich

    Kupując federalne lub prywatne pożyczki studenckie na złe kredyty, należy podjąć określone kroki, aby upewnić się, że wybierasz najlepszą opcję.

    1. Upewnij się, że wyczerpałeś stypendium i opcje grantu. Zawsze powinieneś maksymalnie zwiększyć swoje stypendium i przyznać opcje przed przejściem na pożyczki studenckie, ponieważ nie trzeba ich spłacać.
    2. Sprawdź, czy kwalifikujesz się do programu studiów. Po wypełnieniu formularza FAFSA możesz zobaczyć, że kwalifikujesz się do programu studiów. Jeśli myślisz, że podczas zajęć będziesz mieć trochę czasu na popracowanie, może to być dobry sposób na opłacenie studiów bez konieczności zaciągania pożyczek. Skorzystaj z federalnych pożyczek studenckich. Federalne pożyczki studenckie mają zwykle niższe stopy procentowe i bardziej korzystne warunki spłaty (takie jak plany spłaty uzależnione od dochodów i opcje umorzenia pożyczek studenckich). Wypełnij FAFSA, aby zobaczyć, do jakich pożyczek federalnych jesteś uprawniony. Poszukaj cosignera o zdolności kredytowej. Jeśli możesz znaleźć cosignera z dobrą oceną kredytową, który możesz dodać do wniosku o pożyczkę, może on pomóc Ci zakwalifikować się do prywatnych pożyczek studenckich. Po prostu wiedz, że cosigning wiąże się z ryzykiem, więc upewnij się, że wiedzą, z czym wiąże się cosigning i jakie są finansowe niebezpieczeństwa związane z cosigningiem. Sprawdź kredyty studenckie dla osób bez cosignera. Istnieje kilku pożyczkodawców, którzy oferują pożyczki studenckie bez współpłacenia. Zazwyczaj mają one wyższe stawki niż w przypadku typowej federalnej lub prywatnej pożyczki studenckiej, ale mogą być konieczne, aby pomóc Ci pokryć koszty studiów. Oto nasz najlepiej oceniany prywatny pożyczkodawca udzielający złych kredytów studenckich.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy