Opcje transferu z Square

Category: Dzięki Czemu
17 lutego 2021

Dzięki Square możesz wybrać, kiedy chcesz otrzymać środki. Oferujemy kilka opcji – nasz standardowy harmonogram przelewów, niestandardowy harmonogram przelewów (dostosowany przez Ciebie do godzin pracy) lub przelew środków na Twoją Kartę Square.

Square nie ma limitów transferu w naszych standardowych lub niestandardowych harmonogramach. Nie będziemy przechowywać środków na podstawie kwoty, częstotliwości ani rodzaju transakcji.

Jeśli masz problem ze znalezieniem transferu, zapoznaj się z tymi wskazówkami dotyczącymi harmonogramu transferu.

Standardowy przelew w następnym dniu roboczym

Kiedy aktywujesz swoje konto Square Point of Sale, połączysz konto bankowe i zaczniesz akceptować płatności kartą, prześlemy środki zgodnie z naszym standardowym harmonogramem. Wszyscy sprzedawcy Square rozpoczynają od naszego standardowego harmonogramu transferów.

W tym harmonogramie środki są zwykle przekazywane w ciągu 36 godzin lub 1-2 dni roboczych od transakcji. Dowiedz się więcej o naszym standardowym harmonogramie transferów i przejrzyj codzienne czasy transferów.

Niestandardowe zamknięcie dnia

Jeśli Twoja firma ma różne godziny pracy, możesz dostosować czas, w którym transakcje mają być grupowane na potrzeby przelewu dziennego. Nazywa się to zamknięciem dnia.

Ustawienie godziny zamknięcia dnia gwarantuje, że otrzymasz pojedynczy przelew za całodniową płatność – dzięki czemu prowadzenie księgowości będzie dziecinnie proste. Przeczytaj więcej o dostosowywaniu godziny zamknięcia dnia.

Karta kwadratowa

Square Card to bezpłatna biznesowa karta debetowa podłączona do salda Square. Kiedy dokonujesz płatności na Square, są to pieniądze, które możesz wydać za pomocą karty Square, bez czekania i opłat związanych z przelewem środków z salda.

Możesz również przesłać te środki z salda Square na połączone konto bankowe. Przeczytaj więcej o przelewaniu środków na konto bankowe.

Przelewy natychmiastowe

Najszybszym sposobem na zdobycie pieniędzy jest skorzystanie z natychmiastowych przelewów Square.

Czasami potrzebujesz swoich pieniędzy natychmiast – wtedy może pomóc natychmiastowy przelew. Jeśli jest to dostępne na Twoim koncie, możesz natychmiast wysłać środki na połączone konto bankowe za pomocą karty debetowej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, za 1,5% opłaty za przelew.

Chociaż przelewy natychmiastowe można łatwo wysłać na konto bankowe, będziesz potrzebować kilku rzeczy, zanim zaczniesz:

Połącz konto bankowe i obsługiwaną kartę debetową Visa lub MasterCard wydaną w USA ze swoim kontem Square.

Upewnij się, że masz co najmniej 25 USD po opłatach manipulacyjnych na swoim saldzie Square.

Po skonfigurowaniu konta do natychmiastowych przelewów możesz natychmiast zacząć otrzymywać pieniądze.

Przeczytaj więcej informacji o tym, jak wysłać swój pierwszy natychmiastowy przelew.

Uwaga: niektórzy nowi sprzedający zaczynają od jednego natychmiastowego przelewu dziennie do 500 USDlubjednego przelewu tego samego dnia o wartości do 10 000 USD. Gdy prowadzisz i rozwijasz swoją firmę dzięki Square, dostępna może być wyższa dzienna kwota przelewu.

Przelew tego samego dnia

Przelew tego samego dnia ma prędkość natychmiastowych przelewów, bez kłopotów. Jeśli rutynowo potrzebujesz środków szybciej niż jeden do dwóch dni roboczych, dostępne mogą być przelewy tego samego dnia, aby automatycznie przelać środki po zamknięciu dnia. Za pomocą karty debetowej środki są wysyłane na Twoje połączone konto bankowe z opłatą w wysokości 1,5% za przelew.

Twoje środki będą rutynowo wysyłane na Twoją powiązaną kartę debetową 15 minut po zamknięciu dnia, każdego dnia.

Aby skorzystać z przelewu tego samego dnia, musisz mieć minimalne saldo w wysokości 1 $ po opłatach Square. Możesz wysłać płatności do 10 000 USD. Jeśli Twoje dzienne saldo przekroczy 10 000 USD, otrzymasz wiele przelewów z Square. Jest jeden wyjątek: indywidualne płatności większe niż 10 000 USD nie będą wysyłane przelewem tego samego dnia ani przelewem natychmiastowym. W takim przypadku płatności te zostaną przesłane przelewem następnego dnia roboczego i będą dostępne w ciągu jednego do dwóch dni roboczych na połączone konto bankowe.

Ponieważ przelew tego samego dnia działa tak jak przelew natychmiastowy, wszelkie środki, które się nie kwalifikują, zostaną wysłane zgodnie z naszym harmonogramem przelewów następnego dnia.

Uwaga: niektórzy nowi sprzedający zaczynają od jednego natychmiastowego przelewu dziennie do 500 USDlubjednego przelewu tego samego dnia o wartości do 10 000 USD. Gdy prowadzisz i rozwijasz swoją firmę dzięki Square, dostępna może być wyższa dzienna kwota przelewu.

Dowiedz się więcej o konfigurowaniu pierwszego przelewu tego samego dnia.

Transfer ręczny

Domyślnie Twoje środki będą przelewane na Twoje konto bankowe każdej nocy, od niedzieli do czwartku.

Zamiast przelewów automatycznych możesz włączyć przelewy ręczne, aby wybrać, kiedy przelać pieniądze. Twoje środki będą dostępne na Twoim saldzie Square i możesz zdecydować, kiedy przelać je na połączone konto bankowe. Twoje środki pojawią się na Twoim koncie bankowym następnego dnia roboczego – bez dodatkowych kosztów.

Pamiętaj, żewszelkie prośby o przelew otrzymane po godzinie 20:30 czasu PST zostaną wysłane do Twojego banku następnego dnia roboczego.

Możesz wstrzymać automatyczne nocne transfery i zmienić na ręczne, bezpośrednio z internetowego pulpitu Square Dashboard lub z aplikacji Square.

Przejdź doUstawieńw internetowej aplikacji Square Dashboard lub Square Point of Sale.

WybierzSaldo.

W obszarzeharmonogram transferu>wybierz opcjęRęcznie.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy