Najważniejsze powody, dla których warto korzystać z firmowej karty kredytowej

Category: Kredytowa Może
17 lutego 2021

Rozpoczynając działalność gospodarczą, wielu przedsiębiorców zaczyna używać osobistej karty kredytowej na wydatki. To ścieżka najmniejszego oporu.

Jednak gdy firma zacznie się rozwijać, będziesz czerpać wymierne korzyści z używania dobrej biznesowej karty kredytowej – tj. Karty kredytowej w nazwie firmy, która jest używana wyłącznie do celów biznesowych.

Oto zalety, jakie biznesowa karta kredytowa może zaoferować Twojej firmie, pomagając jej rozwijać się i przynosić zyski.

1. Zwiększa ogólny dostępny kredyt

Jeśli masz ambitne marzenia o rozwoju swojej firmy, Twój rozwój może być utrudniony przez używanie osobistych kart kredytowych do celów biznesowych.

Czemu? Możesz mieć mniej środków na zakupy rodzinne, ponieważ wykorzystałeś je już do celów biznesowych – i odwrotnie.

Posiadanie oddzielnej firmowej karty kredytowej i osobnej karty kredytowej, z których każda ma własne limity kredytowe, może ogólnie zwiększyć potencjalny kredyt dla firmy i rodziny.

2. Ustanawia historię kredytową firmy

Posiadanie firmowej karty kredytowej pomaga ustalić oddzielną historię kredytową dla Twojej firmy.

Małe firmy często są odrzucane w celu uzyskania pożyczki lub uzyskują niekorzystne warunki pożyczki, ponieważ nie posiadają historii kredytowej związanej z ich działalnością. Według Toma Gazawaya, założyciela i dyrektora generalnego LenCred.com, „z punktu widzenia właściciela biznesowego znaczenie kredytu biznesowego wzrosło w ostatnich latach i wszystkie wskaźniki wskazują, że trend ten utrzyma się również w kolejnych latach. Zależy to od rodzaju finansowania, o które się ubiegasz, ale znaczenie kredytu biznesowego wyraźnie rośnie .

3. Dostęp do innych produktów finansowych sprzyjających wzrostowi paliw

Bycie właścicielem małej firmy oznacza ciągłe skupianie się na sposobach zwiększenia tempa rozwoju firmy.

Jeden ze sposobów wykorzystania biznesowej karty kredytowej do rozwoju firmy może nie być oczywisty. Jeśli wybierzesz wizytówkę od dostawcy, który ma szeroką gamę produktów obsługujących firmy, może to być początek silnych relacji finansowych.

Na przykład firma taka jak Chase oferuje wiele biznesowych produktów kredytowych. Możesz uzyskać dostęp do biznesowych linii kredytowych – poza kartą kredytową – aby zapewnić swojej firmie większą siłę nabywczą i wzrost.

„Chase oferuje usługi finansowe, które zaspokajają potrzeby małych firm, bez względu na to, gdzie się znajdują w cyklu życia ich działalności – powiedziała Laura Miller, prezes Ink z Chase. „Biznesowa karta kredytowa Ink zapewnia większy kapitał obrotowy i upraszcza zarządzanie codziennymi transakcjami finansowymi.

Chase oferuje również jedne z najbardziej innowacyjnych narzędzi biznesowych, takich jak Chase Checkout, które pomaga przyjmować płatności od klientów, niezależnie od tego, czy prowadzisz interesy w sklepie, online czy w podróży.

4. Utrzymuje oddzielenie wydatków służbowych i osobistych

Jeśli masz korporację lub LLC, ważne jest, aby traktować swoją firmę jako oddzielną od osobistej sytuacji finansowej. Jest to ważne, aby utrzymać ograniczenie odpowiedzialności osobistej, według Nolo.com. Jeśli połączysz wydatki osobiste i wydatki służbowe, możesz ostatecznie stracić tę samą ochronę prawną, którą chciałeś uzyskać, zakładając lub organizując spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Ponadto ze względów podatkowych najlepszą praktyką jest oddzielenie wydatków biznesowych. Odliczeniu podlegają tylko wydatki związane z działalnością biznesową w przypadku złożenia zeznania podatkowego lub załącznika C. Biznesowa karta kredytowa ze swej natury oddziela wydatki biznesowe.

5. Oszczędność czasu dzięki technologii

Biznesowa karta kredytowa, która oferuje zaawansowaną technologię, wykonuje wiele pracy za Ciebie.

Ułatwia to zarządzanie budżetem wydatków, przy mniejszym nakładzie pracy z Twojej strony, aby zobaczyć dokładnie, gdzie i ile wydajesz. Przechowuje również dokumenty odpowiednio zidentyfikowane do celów podatkowych, dzięki czemu czas podatkowy jest znacznie mniejszy od bólu głowy.

Dlatego ważne jest, aby ocenić technologię, którą oferuje Twój dostawca karty kredytowej. Odpowiednia technologia może radykalnie zminimalizować pracę ręczną potrzebną do zarządzania Twoimi finansami.

I to nie jest zwykła stara technologia do rozważenia. Upewnij się, że jest to technologia przeznaczona dla właścicieli firm, dostarczająca właściwych informacji we właściwy sposób do użytku biznesowego.

Na przykład aplikacja mobilna Ink from Chase zapewnia zaawansowane narzędzia do prowadzenia dokumentacji i analizy.

6. Pozwala delegować, ale kontrolować wydatki pracowników

W miarę rozwoju firmy i dodawania pracowników delegowanie staje się kluczową umiejętnością. Chcesz zapewnić swoim pracownikom uprawnienia i nie wymagać, aby przychodzili do Ciebie w przypadku drobnych decyzji. Potrzebujesz jednak kontroli nad krytycznymi sprawami, takimi jak finanse Twojej firmy.

To właśnie tam biznesowa karta kredytowa, taka jak Ink from Chase, jest niesamowitym narzędziem delegowania i pomocą w zarządzaniu. Ink oferuje bezpłatne karty pracownicze, dzięki czemu możesz zapewnić swoim pracownikom potrzebną im siłę nabywczą w granicach, jakie chcesz. Monitorowanie każdej karty jest łatwe dzięki aplikacji mobilnej Ink:

  • Ustawiaj i dostosowuj indywidualne limity wydatków na bieżąco.
  • Otrzymuj natychmiastowe alerty o każdym zakupie, dzięki czemu wiesz, kiedy i gdzie wydają pieniądze.
  • Darmowe karty pracowników pomagają szybciej zdobywać nagrody.

Uzyskaj większą kontrolę i nagrody przy każdym zakupie pracownika. Jak to jest z równoważeniem delegowania ORAZ utrzymaniem kontroli?

7. Zdobywaj cenne nagrody, które możesz wykorzystać tak, jak chcesz

Na koniec, rozważ korzyści płynące z Twojej biznesowej karty kredytowej.

Większość ludzi patrzy na wysokość nagród, które mogą zarobić. To jest oczywiście ważne.

Ale dowodem na to, że pudding jest, gdy przychodzi czas na wykupienie i wykorzystanie tych nagród.

Szukaj elastyczności i łatwości w zdobywaniu nagród. Czy łatwo jest je zrealizować online? Czy możesz wykorzystać nagrody na różne sposoby – w tym zwrot gotówki, podróże i karty podarunkowe?

W ten sposób maksymalnie wykorzystasz nagrody swojej karty.

Dowiedz się więcej o Ink z biznesowych kart kredytowych Chase, w tym Ink Plus i Ink Cash.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy