Najlepsi brokerzy online dla funduszy inwestycyjnych w październiku 2020 r

Category: Nasze Treści
17 lutego 2021

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną porównywarką reklamową. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez udostępnianie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Nasze artykuły, narzędzia interaktywne i hipotetyczne przykłady zawierają informacje, które pomogą Ci przeprowadzić badania, ale nie mają służyć jako porady inwestycyjne i nie możemy zagwarantować, że te informacje mają zastosowanie lub są dokładne w Twojej sytuacji osobistej. Wszelkie szacunki oparte na wynikach z przeszłości nie gwarantują przyszłych wyników, a przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji należy omówić swoje konkretne potrzeby inwestycyjne lub zasięgnąć porady wykwalifikowanego specjalisty.

Jak zarabiamy pieniądze.Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą się pojawiać w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy całej gamy firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

Ujawnienie redakcyjne.Wszystkie recenzje są przygotowywane przez naszych pracowników. Wyrażane opinie są wyłącznie opiniami recenzenta i nie zostały sprawdzone ani zatwierdzone przez żadnego reklamodawcę. Informacje, w tym wszelkie stawki, warunki i opłaty związane z produktami finansowymi, przedstawione w przeglądzie, są aktualne na dzień publikacji.

 • 1 października 2020 /
 • 4 minuty czytaniaKlaus Vedfelt / Getty Images

  Podziel się tą stroną

  DzielićW Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

  Uczciwość redakcyjnaBankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

  Kluczowe zasadyCenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

  Niezależność redakcyjnaRedakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz mieć pewność, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

  Jak zarabiamy pieniądzeMasz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie staramy się zapewniać konsumentom fachowe porady i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu przez całe życie.

  Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

  W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy dostarczać wysokiej jakości treści, konkurencyjne stawki i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

  Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny kredytowej, również mogą mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

  Wiesz, że chcesz kupić fundusze inwestycyjne, aby zaplanować emeryturę lub inny ważny cel. Jednak decyzja, gdzie kupić fundusze inwestycyjne, może przyprawiać o zawrót głowy.

  Po pierwsze: eksperci od finansów osobistych zalecają kupowanie środków bezpośrednio od towarzystwa funduszy inwestycyjnych, a nie za pośrednictwem konta maklerskiego. Czemu? Zaoszczędzisz pieniądze na opłatach. Wyjątkiem jest oczywiście sytuacja, gdy to konto maklerskie jest prowadzone za pośrednictwem towarzystwa funduszy inwestycyjnych. Na przykład: Kup fundusze Fidelity od Fidelity Investments i fundusze Vanguard od The Vanguard Group i tak dalej.

  Następnie będziesz chciał sprawdzić, jakie narzędzia udostępnia broker, jakie fundusze inwestycyjne znajdują się na jego platformie, jakie opłaty pobiera broker, w tym opłaty za wcześniejszy wykup i inne czynniki. Jeśli chodzi o koszty, spodziewaj się wyższego wskaźnika kosztów w przypadku aktywnie zarządzanych kont – którymi zarządza osoba lub grupa osób, które wybierają inwestycje i próbują pokonać rynek – w porównaniu z funduszem indeksowym, który jest zbudowany w celu odtworzenia wyników konkretnego rynku.

  Oto najlepsi brokerzy online dla funduszy inwestycyjnych:
  • Fidelity Investments: oferuje bezpłatne indeksowe fundusze inwestycyjne.
  • Charles Schwab: Oferuje ponad 4200 funduszy wspólnego inwestowania bez obciążenia i transakcji.E-Trade Financial: oferuje ponad 4600 funduszy wspólnego inwestowania bez obciążenia i transakcji.Ally Invest: prowizja w wysokości 9,95 USD od funduszy bez obciążenia.Grupa Vanguard: od dawna znana ze swoich tanich funduszy indeksowych.Przegląd: Najlepsi brokerzy online dla funduszy inwestycyjnych w październiku 2020 r

   Fidelity Investments: ogólnie najlepsze

   Fidelity Investments uruchomił cztery fundusze z zerową opłatą latem 2018 r. – co czyni ją pierwszą firmą finansową oferującą fundusze inwestycyjne o zerowych wskaźnikach wydatków w trwającej wojnie cenowej. Są to fundusze: Fidelity Zero Total Market Index Fund, Fidelity Zero International Index Fund, Fidelity Zero Large Cap Index Fund oraz Fidelity Zero Extended Market Index Fund.

   Nie będziesz musiał płacić opłat za zarządzanie tymi funduszami bez opłat, ponieważ fundusze nie pobierają opłat. Wszystkie fundusze Fidelity nie mają żadnych opłat transakcyjnych, o ile utrzymujesz fundusz przez co najmniej 60 dni.

   Gigant emerytalny z siedzibą w Bostonie, który od dawna cieszy się renomą w obszarze funduszy inwestycyjnych, oferuje również ponad 3500 funduszy inwestycyjnych bez opłat transakcyjnych. Inne dobre wieści? Fidelity nie wymaga już minimum do otwarcia rachunku maklerskiego. Wcześniej wymagało to wpłacenia 2500 $.

   Korzystając z długoletniego brokera, uzyskasz dostęp do wielu narzędzi badawczych, narzędzi przesiewowych i funduszy powierniczych o tej samej nazwie, takich jak kultowy fundusz Magellan. Możesz także przenieść wszystkie swoje konta finansowe za pomocą tak zwanej funkcji pełnego widoku, aby zrozumieć wszystkie swoje finanse w jednym miejscu, podobnie jak w przypadku aplikacji do budżetowania, takiej jak Mint.

   • Minimalna kwota do otwarcia konta: 0 USD
   • Standardowa cena: 49,95 USD przy zakupie i 0 USD na sprzedaż + bezpłatnie dla funduszy Fidelity Najważniejsze informacje o funduszach powierniczych: Oferuje cztery fundusze indeksowe bez opłat, ponad 3500 funduszy powierniczych bez opłat transakcyjnychCharles Schwab: najlepszy do tanich inwestycjiCharles Schwab jest uznawany za pioniera w dziedzinie tanich inwestycji w latach 70. XX wieku, a ceny firmy pozostają konkurencyjne do dziś.

    W Charles Schwab będziesz mieć szeroki wybór funduszy inwestycyjnych, które nie pobierają prowizji od sprzedaży. Firma maklerska oferująca rabaty oferuje ponad 4200 funduszy inwestycyjnych bez opłat i bez opłat.

    Jednak opłata jest wysoka, jeśli wyjdziesz poza te fundusze: zapłacisz do 76 USD za zakup, chociaż zazwyczaj kosztuje to 49,95 USD. Podobnie jak wielu rywali, Schwab nie wymaga minimum, aby otworzyć konto lub rozpocząć.

    Marka jest chwalona za znakomitą obsługę klienta i solidną internetową platformę maklerską, która jest pełna badań.

    • Minimalna kwota do otwarcia konta: 0 USD
    • Cena standardowa: 49,95 USD przy zakupie środków spoza rodziny; w przeciwnym razie 0 $ Najważniejsze informacje o funduszach powierniczych: ponad 4200 funduszy wspólnego inwestowania bez obciążenia i bez opłat transakcyjnychFinansowanie e-handlu: Najlepsze do badań i narzędziW maju 2018 r. Popularna aplikacja do handlu fintechami Robinhood przyćmiła liczbę użytkowników E-Trade Financial. Jednak platforma E-Trade Financial oferuje coś, czego Robinhood nie oferuje: fundusze powiernicze.

     Mówiąc dokładniej, firma E-Trade, która została założona w 1982 r., Udostępnia ponad 4600 funduszy powierniczych bez opłat i transakcji bez obciążenia. Ta lista zawiera ponad 110 funduszy Vanguard, od jednego z liderów tanich linii w tej dziedzinie.

     Jeśli wyjdziesz poza te fundusze bez opłat transakcyjnych, E-Trade pobiera prowizję w wysokości 19,99 USD, cenę, która plasuje się pośrodku swoich rywali.

     W E-Trade będziesz mieć również dostęp do badań i narzędzi, które pomogą Ci podejmować decyzje inwestycyjne.

     (Od lutego 2020 r. Morgan Stanley zgodził się na zakup E * Trade i planuje prowadzić brokera jako oddzielną jednostkę po sfinalizowaniu transakcji).

     • Minimalna kwota do otwarcia konta: 500 USD
     • Prowizja od funduszu powierniczego: 19,99 USD od środków z opłatami transakcyjnymi bez obciążenia Najważniejsze informacje o funduszach powierniczych: ponad 4600 funduszy inwestycyjnych bez opłat i bez opłatAlly Invest: najlepszy do zastosowań cyfrowychAlly Invest to mniej znana marka, ale nie ignoruj ​​jej jako możliwości.

      Jako firma bez oddziałów, Ally bardzo dużo uwagi poświęca swojemu doświadczeniu cyfrowemu. Siostrzana marka Ally Invest, Ally Bank, zdobyła wiele wyróżnień, w tym najlepszy bank internetowy Kiplinger w 2020 roku. Firma jest również ceniona za obsługę klienta.

      Ally Invest, które powstało w wyniku zakupu TradeKing przez Ally Financial w 2016 roku, oferuje dostęp do ponad 12 000 funduszy inwestycyjnych. Prowizje pobierane przez Ally Invest od funduszy inwestycyjnych są znacznie tańsze w porównaniu do konkurencji. Platforma pobiera opłatę w wysokości 9,95 USD za kupno i sprzedaż funduszy powierniczych bez obciążenia, podczas gdy fundusze z obciążeniem sprzedażnym można kupić i sprzedać już za 0 USD.

      • Minimalna kwota do otwarcia konta: 0 USD
      • Prowizja od funduszu powierniczego: 9,95 USD od funduszy bez obciążenia Najważniejsze informacje o funduszach inwestycyjnych: Prowizja z funduszy inwestycyjnych jest tańsza niż w przypadku wielu rywaliGrupa Vanguard: najlepsza z dostępnych opcjiGrupa Vanguard, założona w 1975 roku, od dawna słynie z tanich funduszy indeksowych.

       Jego legendarnemu założycielowi, Johnowi C. Bogle, przypisuje się uruchomienie pierwszego funduszu indeksowego dla inwestorów detalicznych. Obecnie fundusz ten nosi nazwę Vanguard 500 Index Fund.

       Jako klient Vanguard nie będziesz płacić opłat transakcyjnych za fundusze inwestycyjne 130 Vanguard. Firma oferuje również ponad 3000 funduszy wzajemnych bez opłat transakcyjnych dla funduszy innych niż Vanguard. Za pozostałe fundusze dostępne na platformie zapłacisz od 8 do 20 USD za transakcję, chociaż konta z funduszami Vanguard o wartości ponad 1 miliona USD otrzymują pierwsze 25 transakcji za darmo.

       Chociaż Vanguard jest znany z inwestowania w indeksy, oferuje również aktywnie zarządzane fundusze.

       • Minimalna kwota do otwarcia rachunku maklerskiego : 0 USD
       • Ceny standardowe: bezpłatne dla funduszy rodzinnych; 0-20 $ dla innych, w zależności od aktywów Vanguard Najważniejsze informacje o funduszach powierniczych: od dawna cenione za tanie fundusze indeksoweInne opcje

        Możesz także rozważyć konta TD Ameritrade, Merrill Edge i T. Rowe Price.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy