Których gier Pokémon można używać w Pokémon HOME?

Category: Więc Jeśli
17 lutego 2021

Najlepsza odpowiedź: technicznie prawie wszystkie! Wszystkie kompatybilne gry obejmują Pokémon Sword, Shield i obie gry Let’s Go, Pokémon Go, wszystkie gry z głównych serii Pokémon zaczynające się od Ruby i Sapphire oraz kilka spin-offów!

 • Atak z pełną siłą: Pokémon Sword (60 USD na Amazon)
 • Broń się: Pokémon Shield (60 USD na Amazon)Jakie gry są kompatybilne z Pokemon HOME i jak?

  Każda gra Pokémon z głównej serii jest kompatybilna z Pokémon HOME, ale najpierw może być konieczne przejście przez pewien proces.

  W przypadku starszych gier proces ten obejmuje Pokémon Bank, aplikację do przechowywania danych podobną do Pokémon HOME, która istnieje w systemie 3DS, a nie Switch lub mobilną. Aby uzyskać więcej informacji na temat Pokémon Bank i tego, jak go używać, czytaj dalej lub zapoznaj się z naszym szczegółowym przewodnikiem.

  Oto pełna lista wszystkich gier Pokémon kompatybilnych z Pokémon HOME (w tym przez Bank) i najłatwiejszy sposób, aby je tam dostać. W przypadku niektórych z nich będziesz musiał przenosić Pokémony przez wiele gier, więc jeśli instrukcja mówi ci, aby przenieść Pokémona do innej gry, czytaj dalej i postępuj zgodnie z instrukcjami, aż Pokémon dotrze do Pokémon HOME.

  • Pokémon Red, Blue, Yellow, Gold, Silver i Crystal (tylko wersje Nintendo 3DS eShop): Użyj aplikacji 3DS Poke Transporter, aby przenieść się bezpośrednio do Pokémon Bank
  • Pokémon Colosseum, Pokémon Box i Pokémon XD : Przenieś oczyszczonego Pokemona do gier GBA za pomocą funkcji w grze, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami. Pokémon Ruby, Sapphire, Emerald, FireRed i LeafGreen : Transfer za pomocą gniazda GBA DS do gier DS za pomocą funkcji migracji w grze za pośrednictwem Pal Park. Następnie, gdy znajdą się w grach DS, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami. My Pokémon Ranch : Przenieś Pokémony do Diamond lub Pearl za pomocą funkcji w grze, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami. Pokémon Diamond, Pearl, Platinum, HeartGold i SoulSilver : Będziesz potrzebować do tego dwóch systemów DS. Skorzystaj z laboratorium transferu Poke w grze w kolorze czarnym, białym, czarnym 2 lub białym 2, aby otrzymywać Pokémony z wcześniejszych gier za pośrednictwem komunikacji bezprzewodowej. Następnie, gdy są w kolorze czarnym, białym, czarnym 2 lub białym 2. Pokémon Black, White, Black 2 i White 2 : Użyj aplikacji 3DS Poke Transporter na 3DS, aby przesłać Pokémon bezpośrednio do Pokémon Bank. Pokémon X, Y, OmegaRuby, AlphaSapphire, Sun, Moon, Ultra Sun i Ultra Moon : Przenieś bezpośrednio do Pokemon Bank na 3DS. Pokémon Bank : Wykonaj czynności wymienione w ostatniej części tego artykułu, aby przenieść wszystkie te Pokémony do Pokémon HOME z Banku. Pokémon Let’s Go Eevee i Pikachu : Przenieś się bezpośrednio do Pokémon HOME za pośrednictwem aplikacji Pokémon GO : Przenieś bezpośrednio do Pokémon HOME za pomocą aplikacji mobilnejJak działa aplikacja Pokémon HOME?

   Źródło: The Pokemon Company

   Pokémon HOME to bezpłatna aplikacja, która umożliwia przechowywanie Pokémonów z wielu gier Pokémon, handel z innymi, a następnie przenoszenie ich do najnowszych wpisów z serii: Pokémon Sword and Shield. Aplikacja jest dostępna na iOS i Androida, a także dostępna jest specjalna wersja na Nintendo Switch, która pozwala przenieść Pokémony do Sword and Shield.

   Wraz z bezpłatną wersją podstawową Pokémon HOME ma również płatny plan Premium (2,99 USD / mies., 4,99 USD / trzy miesiące lub 15,99 USD / rok), który zapewnia użytkownikom dostęp do dodatkowych funkcji. Bezpłatni użytkownicy nie mogą łączyć swoich aplikacji z Pokémon Bank i są ograniczeni do 30 Pokémonów przechowywanych na raz. Ponadto darmowi użytkownicy mogą jednocześnie umieścić maksymalnie trzy Pokémony w Wonder Box i tylko jednego Pokémona w GTS i mogą brać udział, ale nie organizować Wymiany Pokoju.

   Płatni użytkownicy Premium mogą przenosić Pokémony z Pokémon Bank, mogą przechowywać do 6000 Pokémonów, umieścić do 10 Pokémonów w Wonder Box i trzy w GTS na raz, mogą uczestniczyć i organizować Transakcje w Pokoju oraz mogą korzystać z funkcji Judge. Jeśli próbujesz połączyć się z innymi grami Pokémon, których nie ma na Nintendo Switch ani Pokemon Go, musisz mieć ten plan Premium.

   Jak Pokémon HOME współpracuje z Pokémon Bank?

   Pokémon Bank to w istocie poprzednia iteracja Pokémon HOME. Jest to aplikacja do przechowywania w 3DS, która umożliwia użytkownikom przenoszenie Pokémonów z różnych gier Pokémon i przechowywanie ich. W Pokémon HOME Bank jest przeważnie przestarzały, ale nadal jest konieczny, jeśli chcesz przenieść Pokémony z poprzednich gier (era 3DS i wcześniejsze) na Nintendo Switch.

   Jeśli chcesz przenieść Pokémony ze starszych gier na Switch, muszą one zawsze przechodzić przez Pokémon Bank.

   1. Gdy Pokémon znajdzie się w Pokémon Bank (a wyjaśnimy, jak go tam dostać w następnej sekcji) i masz subskrypcję Premium Pokémon HOME, możesz otworzyć Pokémon Bank na swoim 3DS.
   2. Wybierz Przenieś Pokémon do Pokemon HOME w menu głównym.W aplikacji Switch lub aplikacji mobilnej wybierz Przenieś z menu głównego i postępuj zgodnie z instrukcjami.Zostaniesz poproszony o wybranie Pokémona, który chcesz przenieść i do jakich pól je przenieść. Będziesz musiał wprowadzić klucz przelewu wyświetlony na telefonie lub przełącz aplikację do banku.Gdy to zrobisz, ruch się rozpocznie. Może to zająć trochę czasu (prawdopodobnie do godziny), podczas którego nie będziesz mógł uzyskać dostępu do Pokémon HOME, więc odpowiednio zaplanuj.

    Atak!Pokémon Sword na Nintendo SwitchZłap je wszystkie!

    Rozpocznij nową przygodę z Pokémonami w regionie Galar, używając miecza lub tarczy – wybór należy do Ciebie!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy