Kto kwalifikuje się do pożyczki VA i inne ważne informacje

Category: Historia Kredytowa
17 lutego 2021

Myślisz o zaciągnięciu pożyczki VA na sfinansowanie zakupu nieruchomości? Cóż, dwie rzeczy! Po pierwsze, bardzo dziękuję za waszą służbę dla tego kraju. Doceniamy cały Twój wkład w zapewnienie bezpieczeństwa Ameryki!

Po drugie, chcielibyśmy Ci powiedzieć, że jesteś na dobrej drodze! W 2018 roku wydano ponad 600 000 pożyczek VA o łącznej wartości 161,3 mld USD.

Program pożyczek VA jest bardzo korzystny dla każdego, kto kwalifikuje się do pożyczki VA. Pozwala cieszyć się kawałkiem amerykańskiego snu bez nadmiernego pocenia się. Pożyczki VA nie wymagają przedpłaty, ubezpieczenia kredytu hipotecznego ani kar za przedpłatę.

Pożyczki oferują również konkurencyjne oprocentowanie w porównaniu z tradycyjnym finansowaniem bankowym. Pomimo wszystkich korzyści, pożyczki VA zapewniają pożyczkobiorcom znaczne oszczędności kosztów. Ponadto nie są one jednorazową korzyścią, ponieważ pożyczkobiorca może ponownie pożyczyć, gdy spłaci pierwszy dług.

Oto szczegółowy przewodnik po pożyczkach VA i w jaki sposób mogą Ci pomóc:

Co to jest pożyczka VA?

Pożyczka VA to inna nazwa kredytu hipotecznego Veterans Affairs. Jest to pożyczka oferowana przez prywatnego pożyczkodawcę, ale częściowo gwarantowana przez rząd za pośrednictwem Departamentu ds. Weteranów. Nie ma oficjalnego limitu, ile pieniędzy możesz pożyczyć od tych pożyczkodawców, ale istnieje limit tego, ile zagwarantuje VA.

Kwalifikujący się pożyczkobiorcy mogą wykorzystać pożyczkę wyłącznie na zakup lub pracę w swoim głównym miejscu zamieszkania. Nie możesz go użyć do opłacenia nieruchomości inwestycyjnej. Inne rzeczy, które możesz zrobić z pożyczką mieszkaniową VA, to:

 • Zbuduj dom od podstaw
 • Kup i wyremontuj domDokonaj ulepszeń w domu, takich jak instalacja energooszczędnych systemów lub przejście na odnawialne źródła energiiKup wyprodukowany domRefinansowanie istniejącej pożyczki gwarantowanej przez program VA w celu uzyskania niższych stóp procentowychRefinansowanie istniejącego kredytu hipotecznego lub innego zadłużenia uzyskanego w wyniku zastawu w domu weterana

  Kto kwalifikuje się do pożyczki VA?

  Jeśli obecnie jesteś lub byłeś członkiem zwykłego wojska, weteranów, rezerwistów lub Gwardii Narodowej, najprawdopodobniej kwalifikujesz się do ubiegania się o pożyczkę dla VA. Jeśli jesteś małżonkiem członka wojska, który zmarł podczas służby, możesz również złożyć wniosek.

  Personel wojskowy pełniący czynną służbę zwykle kwalifikuje się do pożyczki dla VA po odbyciu służby tylko przez sześć miesięcy. Członkowie Gwardii Narodowej i rezerwiści muszą czekać sześć lat na złożenie wniosku. Ale jeśli są powołani do czynnej służby i służą przez 181 dni przed upływem sześciu lat, mogą się ubiegać.

  Musisz także posiadać ważne świadectwo kwalifikowalności (COE), aby kwalifikować się do pożyczki z gwarancją VA. Możesz wypełnić formularz COE online lub poprosić pożyczkodawcę o jego uzyskanie. Podczas aplikacji musisz udowodnić, że:

 • Podawane przez 181 dni w czasie pokoju
 • W czasie wojny podawany przez 90 dniPrzez sześć lat służył w Gwardii Narodowej lub w rezerwachLub jesteś pozostałym przy życiu małżonkiem członka służby, który zmarł w służbie czynnej

  Należy pamiętać, że posiadanie COE nie kwalifikuje Cię bezpośrednio do otrzymania kredytu mieszkaniowego. To tylko uprawnia Cię do ubiegania się o kredyt hipoteczny z gwarancją VA. Każdy, kto kwalifikuje się do pożyczki VA, nadal musi spełniać wymagania pożyczkodawcy, takie jak dowód wystarczającego dochodu, a ostatnia historia kredytowa musi być dobra.

  Jakie są uprawnienia VA i dlaczego są niezbędne?

  Pożyczki VA gwarantują część kredytu hipotecznego poprzez uprawnienia. Termin „uprawnienie oznacza maksymalne zabezpieczenie, jakie VA oferuje pożyczkodawcy dla każdego uprawnionego pożyczkobiorcy. Są to pieniądze, które program VA zapłaci pożyczkodawcy w przypadku niewypłacalności.

  Uprawnienia mogą być uprawnieniami podstawowymi lub dodatkowymi / drugorzędnymi / drugorzędnymi.

  Podstawowe uprawnienie to 36 000 USD. W większości stanów USA możesz teraz otrzymać prawo do premii w wysokości 85 087 USD w porównaniu z 77 275 USD w zeszłym roku. Oznacza to, że większość pożyczkobiorców pożyczki VA w kraju ma teraz łączne roszczenie w wysokości 121 087 USD.

  Jeśli jesteś kwalifikującym się pożyczkobiorcą i kwalifikujesz się do pełnego uprawnienia w wysokości 121 087 USD, nie potrzebujesz zaliczki, aby pożyczyć pożyczkę VA do kwoty 484 348 USD. Ale jeśli chcesz pożyczyć więcej niż wynosi limit pożyczki hrabstwa VA (jak w przypadku naszych pożyczek Jumbo), do gry musi wejść zaliczka. Na szczęście będziesz potrzebować w tym przypadku dużo niższej zaliczki niż w przypadku tradycyjnych pożyczek.

  Czy istnieją limity pożyczek VA?

  Pamiętaj, że nie ma maksymalnej kwoty, jaką możesz zaciągnąć na pożyczkę VA. Jest tylko limit uprawnień, po którym będziesz musiał wpłacić zaliczkę. Jeśli mieszkasz na drogim rynku nieruchomości, VA oferuje wyższe uprawnienia, dzięki czemu możesz pożyczyć więcej i nadal unikać wpłacania zaliczki.

  Na przykład, jeśli twoje hrabstwo ma prawo pożyczki VA w wysokości 180 000 $, możesz pożyczyć do 720 000 $ bez wpłacania zaliczki.

  Jakie są koszty finansowania pożyczki VA?

  Chociaż nie ma wymaganej zaliczki na pożyczki VA, musisz zapłacić z góry opłatę za finansowanie. Opłata ta pomaga zrekompensować koszty podatników. Waha się od 1,25% do 3,35% kwoty pożyczki i może zostać doliczona do pożyczki. Jeśli jednak masz wskaźnik niepełnosprawności wynoszący 10% lub więcej, opłata za finansowanie jest pomijana.

  Podobnie jak w przypadku innych kredytów hipotecznych, obowiązują koszty zamknięcia. Jednak opłacenie opłaty za finansowanie i kosztów zamknięcia jest zwykle znacznie tańsze niż zaliczka.

  Jak ubiegać się o pożyczkę VA

  Gdy masz ważne zaświadczenie o kwalifikowalności, ubieganie się o pożyczkę VA jest proste. Kiedy ubiegasz się z nami o pożyczkę VA, otrzymamy dla Ciebie COE. Pomożemy Ci uniknąć kłopotów związanych z samodzielnym szukaniem!

  Ponadto nasz proces składania wniosku o pożyczkę jest dość prosty. Po prostu przejdź na naszą stronę aplikacji i podaj wymagane informacje. Wszelkie informacje, których nie jesteś pewien, możesz pozostawić puste. A jeśli w którymś momencie potrzebujesz pomocy, zadzwoń lub umów się na spotkanie z naszym zespołem!

  Rozważ pożyczkę VA już dziś!

  Jeśli jesteś osobą, która kwalifikuje się do pożyczki VA, nie zapomnij wykorzystać wielu zalet przy zakupie domu. Nie będziesz potrzebować zaliczki, a pożyczka oferuje lepsze oprocentowanie niż tradycyjne pożyczki. Pożyczki VA to pewny sposób na podziękowanie za twoją usługę!

  Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat pożyczek VA i innych dostępnych opcji pożyczek!

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy