Karta debetowa do sprawdzania priorytetów

17 lutego 2021

Szybszy i łatwiejszy sposób płacenia z jeszcze wyższymi limitami.

Używaj swojej premium karty debetowej Visa® do codziennych zakupów.

Bezpieczeństwo nowej generacjiTwoja karta Visa jest wyposażona w technologię chipową, dzięki czemu możesz robić zakupy z nowym stopniem pewności. Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie kart.

Wygodne wypłatyJeśli potrzebujesz trochę gotówki, po prostu użyj karty debetowej bez opłat w jednym z setek bankomatów na całym obszarze Zatoki Południowej. Zlokalizuj nas.

Zwrot opłat za bankomatPosiadacze priorytetowych kart debetowych mogą również otrzymać zwrot opłat dodatkowych za wypłaty gotówki we wszystkich amerykańskich i międzynarodowych bankomatach. Żadne międzynarodowe opłaty wizowe nie podlegają zwrotowi. Zlokalizuj nas.

Szczegółowe monitorowanieBankowość internetowa i wyciągi ułatwiają logowanie i szczegółowe przeglądanie zakupów, aby lepiej zarządzać budżetem. Monitoruj swoje zakupy kartą debetową i korzystaj z dodatkowego bezpieczeństwa dzięki alertom zakupów Visa ®.

Płatności cykliczneUmieść swoje rachunki na autopilocie z nowym numerem karty. Autopay to wygodny i przyjazny dla środowiska sposób na zaoszczędzenie czasu i uniknięcie zakłóceń w świadczeniu usług.

Portfel mobilnyZ łatwością płacisz w swoich ulubionych sklepach bez sięgania po portfel. Dodaj swoją kartę debetową do aplikacji portfela mobilnego na kwalifikującym się urządzeniu Apple, Android lub Samsung, aby wygodnie dokonywać zakupów u sprzedawców w całym kraju.

Zmień PIN 24/7Zatrzymaj się w jednym z naszych bankomatów, aby szybko zmienić numer PIN. Wybierz dowolny nowy kod PIN, który chcesz, pamiętaj tylko, aby wybrać numer, którego nikt inny nie może łatwo odgadnąć. Musisz znać swój dotychczasowy kod PIN, aby zmienić go w bankomacie.

Ochrona telefonu komórkowego 1,2Automatycznie opłacaj miesięczny rachunek za telefon komórkowy za pomocą karty debetowej i uzyskaj do 250 USD pokrycia na skradzione lub uszkodzone telefony.

Czy kiedykolwiek pojawiło się pytanie „Debet or Credit? Wybierając „Kredyt i podpisując się przy zakupach, jesteś chroniony przed nieautoryzowanym użyciem dzięki Visa Zero Liability 3 – nawet jeśli używasz karty debetowej. Visa oferuje również oferty rabatowe dla wielu Twoich ulubionych sklepów, produktów i usług. Używaj karty debetowej, aby robić zakupy i oszczędzać na ulubionych markach.

Czy jesteś fanem Saints z kartami?

Pokaż światu, że jesteś prawdziwym wierzącym dzięki karcie debetowej Saints Visa.

Zatrzymaj się w centrum finansowym, aby zamówić kartę już dziś!

1 Obejmuje wyłącznie telefony komórkowe zakupione przez uprawnionego posiadacza karty. Kwalifikujące się telefony komórkowe są ograniczone do linii głównej i do dwóch pierwszych linii drugorzędnych, dodatkowych lub uzupełniających, zgodnie z wykazem rozliczeniowym dostawcy usług bezprzewodowych za cykl rozliczeniowy poprzedzający miesiąc, w którym wystąpiła kradzież lub uszkodzenie. Niektóre typy osobistych asystentów cyfrowych (PDA), które są jednocześnie telefonami komórkowymi, są objęte tym planem, gdy spełnione są warunki oferty. Obowiązują określone warunki i wyłączenia. Więcej informacji można znaleźć w Przewodniku po korzyściach dołączonym do nowej karty debetowej Visa.

2 Jeżeli posiadacz karty nie dokona płatności przy użyciu swojej zabezpieczonej karty debetowej Visa w danym miesiącu, świadczenie zostaje zawieszone do pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po dacie jakiejkolwiek przyszłej płatności rachunku objętą kartą.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy