Jaka jest najlepsza karta do zakupów w Amazon.com?

Category: Przez Cały
17 lutego 2021

Jeśli masz już Amazon Prime, wiza Amazon Prime Rewards jest trudna do pokonania

svetikd / Getty Images

Podsumowanie

Jak wybrać między wizą Amazon Rewards, wizą Amazon Prime Rewards i ich alternatywami.

Treść tej strony jest aktualna na dzień opublikowania; Jednak niektóre z naszych ofert partnerskich mogły wygasnąć. Zapoznaj się z naszą listą najlepszych kart kredytowych lub skorzystaj z naszego narzędzia CardMatch , aby znaleźć karty dopasowane do Twoich potrzeb.

Niezbędne lektury, dostarczane co tydzień

Zasubskrybuj, aby co tydzień otrzymywać najważniejsze wiadomości tygodnia w swojej skrzynce odbiorczej.

Twoja podróż kartami kredytowymi jest już oficjalnie w toku.

Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą – wkrótce wyślemy Twoją pierwszą wiadomość.

Wiza Amazon Rewards zapewnia 3% zwrotu gotówki z każdego zakupu Amazon, a podpis Amazon Prime Visa Signature podnosi tę stawkę, oferując 5% zwrot gotówki posiadaczom kont Amazon Prime.

Możesz się zastanawiać: Która z poniższych kart jest najlepsza do wykorzystania przy zakupach w Amazon? A jeśli o to chodzi, czy są jakieś inne karty, które mogłyby zapewnić jeszcze lepszy współczynnik nagród za zakupy w Amazon?

Chociaż wydaje się, że talia jest wyraźnie ułożona na korzyść kart kredytowych Amazon, istnieje jedna alternatywa, która może Cię zaskoczyć.

Najlepsze karty do zakupów w Amazon
 • Wiza Amazon Rewards: najlepsza dla członków niebędących członkami Prime
 • Podpis wizowy Amazon Prime Rewards: najlepszy dla członków PrimeChase Freedom: najlepsze na lato 2020Discover it® Cash Back: najlepszy w okresie świątecznymPorównanie kart Amazon

  Zacznijmy od porównania zwykłej karty Amazon z kartą Amazon Prime. Chociaż zwrot gotówki w wysokości 5% na karcie Amazon Prime Visa Signature wydaje się być najlepszym rozwiązaniem, niekoniecznie tak jest. Najlepsza opcja sprowadza się głównie do twoich nawyków zakupowych na Amazon.

  Oto zestawienie dwóch kart:

  Karta nagród Amazon kontra karta nagród Amazon PrimeJak widać, chociaż karta Amazon Prime oferuje lepszą stopę zwrotu gotówki za zakupy w Amazon, a także kartę podarunkową o wartości 100 USD dla nowych członków karty, musisz również obliczyć koszt członkostwa w Amazon Prime. Może to obniżyć ogólną wartość karty Prime, w zależności od twoich nawyków związanych z wydatkami i tego, jak bardzo cenisz samo członkostwo Prime.

  Wskazówka: jeśli szukasz karty detalicznej zamiast karty lojalnościowej – lub masz mniej niż doskonały wynik kredytowy – Amazon oferuje również kartę Amazon.com Store. Ponieważ można go używać tylko do zakupów Amazon, jego zakres jest nieco bardziej ograniczony niż w przypadku kart z nagrodami; ale członkowie Prime mogą otrzymać hojny 5% zwrot gotówki. Ponadto wszyscy posiadacze kart są uprawnieni do specjalnych warunków finansowania przy większych transakcjach. Nawet jeśli masz niższy wynik kredytowy, możesz uzyskać zgodę na bezpieczną wersję karty i zacząć zbierać zwrot gotówki ze sklepu internetowego.

  Najlepsze dla obecnych i aspirujących członków Amazon Prime: karta Amazon Prime

  Dla obecnych członków Amazon Prime jest to oczywiste: 5% zwrotu gotówki z kartą Amazon Prime to droga do zrobienia. Ponadto członkostwo Prime zapewnia cenne korzyści, takie jak bezpłatna dwudniowa dostawa kwalifikujących się zakupów, bezpłatne strumieniowe przesyłanie filmów i programów telewizyjnych z rabatami Prime Video i Amazon Family na pieluchy i artykuły dziecięce. Wyłożenie opłaty za członkostwo Prime i uzyskanie karty Prime to dobra okazja, jeśli cenisz sobie tego rodzaju usługi.

  Najlepsze, jeśli wydajesz więcej niż 119 USD rocznie na wysyłkę Amazon: karta Amazon Prime

  Amazon Prime oferuje niesamowite korzyści związane z wysyłką. Nie tylko otrzymujesz bezpłatną wysyłkę standardową przy kwalifikujących się zakupach Amazon na dowolną kwotę, ale także kwalifikujesz się do bezpłatnej dwudniowej wysyłki oraz – w niektórych miastach – bezpłatnych dostaw w ciągu jednego dnia, tego samego dnia i dwóch godzin.

  Bezpłatna wysyłka Amazon Prime Wysyłka w dwa dni Wolny Dostawa tego samego dnia Bezpłatnie w niektórych miastach Dostawa w dwie godziny Bezpłatnie w kwalifikujących się kodach pocztowych Wysyłka w ciągu jednego dnia Bezpłatnie w niektórych miastach Wysyłka w sobotę Cena zależy od rozmiaru i wagi przedmiotu – zaledwie 7,99 USD za sztukę Wysyłka bez pośpiechu Wolny Wysyłka standardowa (4-5 dni roboczych) Wolny Dostawa z datą wydania Wolny Jeśli jednak porównujesz koszty wysyłki z kosztami członkostwa w programie Prime, pamiętaj, że bezpłatna wysyłka obejmuje tylko kwalifikujące się przedmioty (przedmioty, które widzisz logo Prime w koszyku). Chociaż dotyczy to wielu przedmiotów na Amazon, istnieje wiele przedmiotów, których nie dotyczy – np. Przedmioty sprzedawane i wysyłane przez zewnętrznych dostawców.

  Należy również pamiętać, że Amazon oferuje już bezpłatną standardową wysyłkę dla członków niebędących członkami Prime w przypadku zamówień powyżej określonego rozmiaru. Aby konkurować z Walmart i Target, Amazon niedawno obniżył próg bezpłatnej wysyłki do 25 USD w kwalifikowanych zakupach.

  Innymi słowy, musisz dokładnie obliczyć koszty wysyłki, aby sprawdzić, czy opłata członkowska Prime 119 USD ma sens. O ile często nie robisz małych zakupów w Amazon, członkostwo w Prime może nie przewyższać kosztów wysyłki.

  Najlepsze dla kupujących na Amazon, którzy wydają ponad 5950 USD rocznie: karta Amazon Prime

  Dla wszystkich innych wartość zależy od tego, ile pieniędzy wydajesz w Amazon w ciągu roku.

  W przypadku posiadaczy kart interesujących się wyłącznie wartością nagród cashback na karcie Amazon Prime w porównaniu z kosztem członkostwa Prime, szacujemy, że magiczna liczba wynosi 5950 USD rocznie (około 496 USD miesięcznie). Oto dlaczego: Przy wydatkach 5950 USD kwota zwrotu gotówki, którą możesz zarobić za pomocą karty Amazon Prime, pomniejszona o koszt rocznej opłaty członkowskiej, równa się zwrotowi gotówki, który możesz zarobić za pomocą zwykłej karty Amazon Visa.

  Oto matematyka dla Ciebie:


  Zwrot gotówki z karty Amazon Visa


  Zwrot gotówki z karty Amazon Prime
  5950 USD / rok x 3% zwrotu gotówki = 178,50 USD 5950 USD / rok x 5% zwrotu gotówki – 119 USD opłaty rocznej = 178,50 USD

  Jeśli wydasz więcej niż 5950 USD na zakupy w Amazon rocznie, Twoje członkostwo w Amazon Prime zapewni Ci lepszą wartość. Jednak to spora kwota wydatków na Amazon! Jeśli 5950 USD jest zbyt bogate dla Twojego budżetu, zwykła wiza Amazon może być lepszym rozwiązaniem.

  Dla wszystkich innych: zwykła karta Amazon Visa to dobra okazja

  Chociaż karta Amazon Visa nie ma krzykliwego 5% zwrotu gotówki, oferuje całkiem niezły 3% zwrot gotówki za zakupy w Amazon, który jest nadal wyższy niż większość innych najlepszych kart z nagrodami. Karta oferuje również bon podarunkowy Amazon o wartości 60 USD do rejestracji, te same opcje bezproblemowego wykupu, co karta Amazon Prime oraz wiele takich samych zabezpieczeń zakupów i korzyści Visa Signature, bez konieczności zobowiązania się do członkostwa Prime.

  To dobra okazja, chociaż jest kilka możliwości, by zrobić coś lepszego niż 3% zwrot gotówki na karcie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

  Najlepsze na lato 2020: karta Chase Freedom

  Gdzie wychodzi na przód:

  W trzecim kwartale 2020 r. Nie można pokonać stopy zwrotu gotówki, jaką oferuje Chase Freedom zarówno przy zakupach Amazon.com, jak i Whole Foods, ale jest ona dostępna tylko przez ograniczony czas.

  Stawka nagród:

  • 5% zwrotu gotówki w kwartalnych rotujących kategoriach do 1500 USD łącznych wydatków po rejestracji
  • 1% zwrotu gotówki za wszystko inne Bonus za rejestrację:

   200 $, jeśli wydasz 500 $ w ciągu pierwszych 3 miesięcy

   Roczna opłata:

   Szacunkowa roczna wartość nagród (wydatki 15 900 USD):

   Jeśli masz kilka dużych zakupów do zrobienia w Amazon w ciągu najbliższych kilku miesięcy – ale nie uzyskasz długoterminowej wartości z karty zaprojektowanej do nagradzania tych zakupów przez cały rok – karta Chase Freedom może być dobrą alternatywą.

   Ta konkurencyjna karta cash back oferuje 5% zwrotu w rotacyjnych kategoriach bonusów, które zmieniają się co kwartał. Aby się zakwalifikować, musisz się zarejestrować, ale otrzymasz wysoką stawkę za zakupy do 1500 USD na kwartał, a następnie 1%. Za trzeci kwartał 2020 r., Który obejmuje zakupy zarówno na Amazon.com, jak i Whole Foods. Bonus: nie pobiera opłaty rocznej.

   To szczególnie dobra oferta dla tych, którzy mają kilka nadchodzących zakupów lub których składka członkowska Prime będzie należna w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Możesz zarobić najwyższą stawkę na zakupach Amazon dostępnych obecnie na rynku, z możliwością zdobycia w przyszłości nagród w różnych kategoriach, które mogą lepiej pasować do twoich długoterminowych nawyków związanych z wydatkami.

   Najlepsze w okresie świątecznym: Odkryj to Cash Back

   Gdzie wychodzi na przód:

   Potencjalny zwrot gotówki w wysokości 10%, który otrzymasz za zakupy w Amazon w ostatnim kwartale pierwszego roku karty, przewyższa każdą inną kartę (ale ma zastosowanie tylko w pierwszym roku).

   Stawka nagród:

   • 5% zwrotu gotówki w kwartalnych rotacyjnych kategoriach do 1500 USD łącznych wydatków, po rejestracji (Amazon październik-grudzień 2020 r.)
   • 1% zwrotu gotówki za wszystko inne Bonus za rejestrację:

    podwoj swój zwrot gotówki pod koniec pierwszego roku

    Roczna opłata:

    Szacunkowa roczna wartość nagród (wydatki 15 900 USD):

    Jeśli rejestrujesz się po raz pierwszy w celu uzyskania karty Discover it Cash Back i planujesz zrobić dużo zakupów na Amazon w okresie od października do grudnia, czeka Cię najwyższa zniżka cashback na zakupy Amazon. Po rejestracji karta oferuje 5% zwrotu gotówki do 1500 USD w łącznych wydatkach w kategoriach, które zmieniają się kwartalnie (następnie 1%), a kategoria czwartego kwartału w 2020 r. (Od października do grudnia) obejmuje zakupy Amazon. Następnie karta podwaja cały zwrot gotówki, który zarabiasz w pierwszym roku, więc zasadniczo – otrzymujesz 10% zwrotu gotówki z zakupów Amazon przez kwartał pierwszego roku.

    Żadna inna karta nie oferuje 10% zwrotu gotówki za zakupy w Amazon. Niestety stawka 10% obowiązuje tylko w pierwszym roku ostatniego kwartału. Następnie stawka spada do 5%. Ponadto 5% na zakupy w Amazon jest aktywne tylko od października do grudnia, co jest szczytem sezonu świątecznych zakupów. Mimo to 5% samo w sobie nie jest złą transakcją i przewyższa 3% stopę zwrotu gotówki na zwykłej karcie Amazon Visa przynajmniej przez kwartał roku.

    Wskazówka bonusowa: Kup karty podarunkowe Amazon

    Dodatkowym sposobem na uzyskanie premii za zakupy w serwisie Amazon przy użyciu zewnętrznej karty kredytowej jest zakup kart podarunkowych Amazon w sklepach, w których Twoja karta oferuje bonus kategorii, takich jak artykuły biurowe i sklepy spożywcze.

    Chociaż niektórzy posiadacze kart odnoszą sukces w tej taktyce, nie ma gwarancji, że Twój konkretny sklep będzie oferował karty podarunkowe Amazon lub umożliwi kupowanie kart podarunkowych za pomocą karty kredytowej. (Obawy związane z oszustwami związanymi z kartami podarunkowymi doprowadziły niektórych sprzedawców do blokowania zakupów za pomocą kart kredytowych). Warto jednak sprawdzić stojak na karty podarunkowe, zwłaszcza jeśli próbujesz zbierać punkty na określonej karcie.

    * Informacje o Chase Freedom, Amazon Rewards Visa i Amazon Prime Rewards Visa zostały zebrane niezależnie przez CreditCards.com. Emitent nie dostarczył treści, ani nie odpowiada za jej poprawność.

    TInformacje o tej karcie zostały zebrane niezależnie przez CreditCards.com. Emitent nie dostarczył treści ani nie ponosi odpowiedzialności za jej dokładność. Poniższe treści redakcyjne są oparte wyłącznie na obiektywnej ocenie naszych autorów i nie są napędzane przez dolary reklamowe. Jednak otrzymujemy rekompensatę, gdy klikasz linki do produktów naszych partnerów. Dowiedz się więcej o naszych zasadach reklamowych

    Treść redakcyjna tej strony opiera się wyłącznie na obiektywnej ocenie naszych autorów i nie jest napędzana przez dolary reklamowe. Nie został dostarczony ani nie został zlecony przez wydawców kart kredytowych. Możemy jednak otrzymać rekompensatę, gdy klikniesz linki do produktów naszych partnerów.

    Robin Ratcliff jest byłym reporterem notowań i recenzji CreditCards.com.

    Co dalej?Finansowanie iPhone’a z Apple Card: czy warto?

    W wielu przypadkach dobrym pomysłem może być sfinansowanie nowego iPhone’a za pomocą karty Apple Card. Nie tylko uzyskasz 3% zwrotu gotówki przy zakupie, ale także zaoszczędzisz na oprocentowaniu i spłacisz telefon z czasem.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy