Jak często Capital One zwiększa limity kredytowe

Jak często Capital One zwiększa limity kredytowe
Category: Nowy Kredyt
16 października 2020

Dążymy do pełnej przejrzystości w naszej misji, aby uczynić świat mądrzejszym, szczęśliwszym i bogatszym. Oferty na The Ascent mogą pochodzić od naszych partnerów – to sposób, w jaki zarabiamy – i nie sprawdziliśmy wszystkich dostępnych produktów i ofert. Ta przejrzystość dla Ciebie jest podstawą naszej rzetelności redakcyjnej, na którą nie ma wpływu wynagrodzenie.

Podziel się tą stroną:

Źródło obrazu: Getty Images

Zwiększenie limitu kredytowego na karcie kredytowej Capital One może być świetnym sposobem na zwiększenie elastyczności budżetu i prawdopodobnie zwiększenie wyniku. Capital One zezwala na zwiększenie limitów kredytowych, ale tylko dla uprawnionych posiadaczy kart. Na szczęście nawet osoby ze średnią zdolnością kredytową mogą kwalifikować się do wysokiego limitu kredytowego.

Dowiedz się, czy kwalifikujesz się do podwyższenia limitu kredytowego w Capital One, jak często możesz żądać podwyższenia limitu kredytowego i jak wpłynie to na Twoją zdolność kredytową.

Czy zwiększenie limitu kredytowego wpływa na Twoją zdolność kredytową?

Zwiększenie limitu kredytowego lub uzyskanie dobrej karty kredytowej z wysokim limitem może być dobrym sposobem na zwiększenie zdolności kredytowej, ale nie zawsze działa w ten sposób. W grę wchodzą dwa czynniki: stosunek zadłużenia do kredytu i ostatnie zapytania.

Twój wskaźnik zadłużenia do kredytu, znany również jako wskaźnik wykorzystania kredytu, to stosunek zadłużenia, które masz do dostępnego kredytu. Jest to obliczane na wszystkich kontach i na każdym koncie indywidualnym. Jeśli masz saldo 3000 USD na wszystkich swoich kartach kredytowych i łączny dostępny kredyt (zsumowane limity kredytowe wszystkich Twoich kart kredytowych) w wysokości 10 000 USD, współczynnik wykorzystania kredytu wynosi 30%. To dobry wskaźnik wykorzystania kredytu.

Liczba ta jest głównym czynnikiem przy obliczaniu „należnych kwot”, które stanowią 30% Twojego FICO Score®. Ogólną zasadą jest utrzymanie tej liczby poniżej 30%, chociaż nie ma oficjalnych opublikowanych wytycznych. Wiemy, że niższy wskaźnik wykorzystania kredytu jest zawsze lepszy. Pamiętaj, że ta liczba jest stale aktualizowana, więc jeśli masz tendencję do zwiększania limitu kredytowego co miesiąc, wykorzystanie całego dostępnego kredytu może nadal wpływać na Twój wynik, nawet jeśli spłacasz w całości saldo każdego miesiąca.

„Nowy kredyt” to kategoria, która stanowi 10% Twojego FICO Score®, a głównym czynnikiem przy obliczaniu tej liczby jest liczba ostatnich zapytań dotyczących Twojego konta. Za każdym razem, gdy pożyczkodawca wyciąga raport kredytowy, powoduje to zapytanie. Jeśli jest to miękkie zapytanie, nie wpłynie to na twoją zdolność kredytową. Jeśli jest to trudne zapytanie, pojawi się w Twojej historii kredytowej i może nieznacznie i tymczasowo obniżyć Twój wynik. Niektórzy pożyczkodawcy przetwarzają wnioski o zwiększenie limitu kredytowego jako zapytania miękkie, a niektórzy przetwarzają je jako zapytania twarde. Jedno lub dwa trudne zapytania nie zrobią zauważalnego uszczerbku, ale ich duża liczba w ciągu ostatniego roku może zaszkodzić Twojej zdolności kredytowej.

Ogólnie rzecz biorąc, żądanie zbyt dużego zwiększenia limitu kredytowego w krótkim czasie może obniżyć Twój wynik, a jeśli odmówisz, nie pomoże to w żaden sposób. Jeśli jednak uzyskasz zgodę na zwiększenie limitu kredytowego, wskaźnik wykorzystania kredytu spadnie, co prawdopodobnie z nawiązką zrównoważy spadek spowodowany zapytaniem. Wniosek jest taki, że żądanie zwiększenia limitu kredytowego może zwiększyć Twoją zdolność kredytową, ale ważne jest, aby upewnić się, że kwalifikujesz się przed złożeniem wniosku, aby zminimalizować ryzyko odrzucenia.

Kiedy poprosić o podwyższenie limitu kredytowego?

Biorąc pod uwagę powyższe informacje o tym, w jaki sposób zwiększenie limitu kredytowego może wpłynąć na Twoją zdolność kredytową, możesz złożyć wniosek o zwiększenie limitu kredytowego tylko wtedy, gdy spełnisz następujące warunki:

 1. Kwalifikujesz się zgodnie z zasadami wystawcy Twojej karty kredytowej ORAZ
 2. Obecnie regularnie wykorzystujesz znaczną część dostępnych środków LUB
 3. Planujesz zamknąć kartę kredytową w najbliższej przyszłości

Jeśli wskaźnik wykorzystania kredytu pozostaje poniżej 10% każdego miesiąca, nie ma powodu, aby żądać podwyższenia limitu kredytowego. Jeśli jednak planujesz zamknąć kartę kredytową w najbliższej przyszłości, możesz poprosić o podwyższenie limitu kredytowego na karcie kredytowej, którą planujesz pozostawić otwartą, aby zrównoważyć dostępny kredyt, który stracisz, zamykając kartę.

Co musisz wiedzieć o występowaniu z wnioskiem o podwyższenie limitu kredytowego w Capital One

Teraz, gdy rozumiesz, jak zwiększenie limitu kredytowego wpływa na twoją zdolność kredytową i kiedy powinieneś o niego poprosić, nadszedł czas, aby zapoznać się ze szczegółami, w jaki sposób zwiększanie limitu kredytowego działa z Capital One.

Jak często mogę uzyskać podwyższenie limitu kredytowego od Capital One?

Capital One pozwala żądać podwyższenia limitu kredytowego online tak często, jak chcesz, ale możesz zostać zatwierdzony tylko raz na sześć miesięcy. Jeśli w ciągu ostatnich sześciu miesięcy otrzymałeś podwyższenie lub obniżenie limitu kredytowego, nie otrzymasz zgody na podwyższenie limitu kredytowego.

Ponadto, jeśli Twoje konto ma mniej niż trzy miesiące, nie kwalifikujesz się do podwyższenia limitu kredytu. Nawet jeśli Twoje konto jest starsze niż trzy miesiące, nadal możesz odmówić posiadania nowego konta. Największe szanse na uzyskanie zgody mają osoby z kontami, które mają co najmniej 12 miesięcy.

Czy zwiększenie limitu kredytowego w Capital One skutkuje trudnym ściągnięciem?

Dobrą wiadomością jest to, że prośby o podwyższenie limitu kredytowego w Capital One są przetwarzane jako miękkie zapytanie, co oznacza, że ​​nie spowodują uszkodzenia Twojej zdolności kredytowej.

Wymagania kwalifikacyjne do podwyższenia limitu kredytowego z Capital One

Aby zakwalifikować się do podwyższenia limitu kredytowego w Capital One, Twoje konto musi spełniać następujące wymagania:

 • Musi mieć co najmniej trzy miesiące.
 • Nie możesz otrzymać podwyższenia lub obniżenia limitu kredytowego w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.
 • Twoje konto musi być niezabezpieczone (innymi słowy, zabezpieczone karty kredytowe nie kwalifikują się).

Oczywiście spełnienie tych wymagań kwalifikacyjnych nie gwarantuje, że zostaniesz zatwierdzony do podwyższenia limitu kredytowego. Oto czynniki, które Capital One bierze pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, czy przyznać Ci zwiększenie limitu kredytowego.

 • Płatności na czas
 • Kwota Twoich miesięcznych płatności
 • Twoja ocena kredytowa
 • Ile kredytu wykorzystujesz – jeśli rzadko używasz karty kredytowej, Twoje szanse na akceptację są mniejsze

Prawdopodobnie wezmą pod uwagę również Twój dochód do dyspozycji i status zatrudnienia w odniesieniu do kwoty dostępnego kredytu. Banki nie lubią udzielać ci więcej kredytów, niż myślą, że możesz sobie z nimi poradzić.

Jak zwiększyć swoje szanse na akceptację podwyższenia limitu kredytowego z Capital One

Według Capital One istnieje wiele kroków, które możesz podjąć, aby zwiększyć swoje szanse na zatwierdzenie wyższej linii kredytowej w przyszłości. Oczywiście, nawet jeśli wykonasz wszystkie te kroki, nigdy nie masz gwarancji uzyskania zgody.

 1. Płać rachunki co miesiąc na czas.
 2. Dokonaj więcej niż wynosi miesięczna minimalna płatność. Idealnie byłoby, gdybyś co miesiąc spłacał w całości swoje saldo.
 3. Upewnij się, że wszystkie Twoje rachunki, czy to w Capital One, czy w innym banku, mają dobrą opinię.
 4. Regularnie aktualizuj informacje o zatrudnieniu i dochodach.
 5. Często korzystaj z karty kredytowej Capital One. Jeśli co miesiąc obciążasz swoją kartę kredytową tylko 30 USD, Twoje szanse na zatwierdzenie podwyższenia limitu kredytu są mniejsze.

Jak wystąpić o podwyższenie limitu kredytowego od Capital One

Proces wnioskowania o podwyższenie limitu kredytowego w Capital One jest szybki i łatwy, a wszystko można zrobić całkowicie online. Poniższe kroki wyjaśniają ten proces.

 1. Zaloguj się na swoje konto Capital One i kliknij Usługi. Kliknij Poproś o zwiększenie limitu kredytowego.
 2. Wypełnij formularz zapytania. Poprosi o następujące informacje: roczny dochód, status zatrudnienia, miesięczna rata kredytu hipotecznego / czynsz oraz miesięczne wydatki przy użyciu kart kredytowych.
 3. Prześlij swoją prośbę.

Możesz otrzymać natychmiastową decyzję, ale najprawdopodobniej zostaniesz przekierowany na stronę „Otrzymano prośbę”. Decyzję otrzymasz w ciągu dwóch do trzech dni roboczych, jeśli masz konto elektroniczne lub 10 dni pocztą.

Zgłoszenie telefoniczne o podwyższenie limitu kredytowego

Jeśli wolisz zadzwonić do Capital One i poprosić o zwiększenie limitu kredytu w ten sposób, możesz zadzwonić pod numer 1-800-955-7070. Będziesz mógł przesłać swoją prośbę za pomocą automatycznej odpowiedzi, więc nie musisz rozmawiać z przedstawicielem obsługi klienta.

Pamiętaj, że podczas gdy zwiększenie linii kredytowej może poprawić Twoją zdolność kredytową, posiadanie większej ilości dostępnego kredytu może również poważnie zaszkodzić Twojej zdolności kredytowej, jeśli nie będziesz z niej odpowiedzialnie korzystać. Utrzymanie doskonałej oceny kredytowej pomoże Ci zakwalifikować się do jednych z najlepszych kart kredytowych na rynku. Upewnij się, że zawsze dokonujesz terminowych płatności miesięcznych i spłacasz w całości saldo, gdy tylko jest to możliwe, aby uniknąć naliczenia odsetek.

Nasz ekspert od kart kredytowych korzysta z tej karty i może zarobić 1148 USD (poważnie)

Tak długo, jak spłacasz je co miesiąc, karty kredytowe są nie do pomyślenia dla doświadczonych Amerykanów. Chronią przed oszustwami o wiele lepiej niż karty debetowe, pomagają zwiększyć zdolność kredytową i mogą każdego roku odkładać setki (lub tysiące!) Dolarów z powrotem do kieszeni.

Ale przy tak wielu dostępnych kartach musisz mądrze wybierać. Ta najwyżej oceniana karta umożliwia płacenie 0% odsetek od zakupów do końca 2021 r., Oferuje jedne z najbardziej hojnych nagród cashback, jakie kiedykolwiek widzieliśmy (do 5%!), I nadal ma roczną opłatę w wysokości 0 USD.

Dlatego nasz ekspert – który przejrzał setki kart – zapisał się na tę kartę osobiście. Kliknij tutaj, aby uzyskać bezpłatny dostęp do najlepszego wyboru naszych ekspertów.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy