Gdzie zainwestować pieniądze w 2017 roku: 3 świetne pomysły

17 lutego 2021

CVS Health, Paycom Software i Illumina wyglądają na świetne zakupy, gdy przygotowujemy się na nadchodzący rok.

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, więc teraz jest to świetny czas na przeczesywanie portfolio i wprowadzanie zmian w razie potrzeby. Być może znajdziesz inwestycję tracącą na sprzedaży, którą możesz sprzedać, aby skorzystać z pobierania strat podatkowych. A może masz trochę pieniędzy leżących w pobliżu, które możesz wykorzystać do uzupełnienia rocznej składki IRA.

Źródło obrazu: Getty Images.

Niezależnie od tego, skąd pochodzą pieniądze, jeśli chcesz zainwestować, będziesz potrzebować kilku akcji do zakupu. Przyjrzyjmy się bliżej trzem pomysłom na akcje – CVS Health (NYSE: CVS) Paycom Software (NYSE: PAYC) i Illumina (NASDAQ: ILMN) – które moim zdaniem są świetnym wyborem, gdy zbliżamy się do 2017 roku.

W dół, ale nie na zewnątrz

Rok 2016 był trudny dla bycia inwestorem w giganta aptek detalicznych CVS Health. Akcje spółki zostały uderzone po tym, jak zarząd stwierdził, że spodziewa się utraty 40 milionów recept detalicznych w przyszłym roku z powodu presji konkurencyjnej. Wiadomość ta spowodowała, że ​​zarząd prognozował wytyczne na 2017 rok, które były nieco poniżej oczekiwań Wall Street.

Nie ma wątpliwości, że utrata wolumenu będzie bolała, ale myślę, że rynkowi brakuje szerszego obrazu. CVS powinno nadal być w stanie zwiększać przychody i zyski w nadchodzących latach dzięki otwarciu nowych sklepów i ciągłemu wdrażaniu MinuteClinics. Firma czyni również duże postępy w zwiększaniu swojej obecności w placówkach opiekuńczych i opieki długoterminowej. Ponadto codziennie na emeryturę przechodzi 10 000 osób z wyżu demograficznego , więc ogólny popyt na usługi apteczne z pewnością będzie stale wzrastał.

Źródło obrazu: CVS Health.

W sumie CVS Health ma przed sobą świetlaną przyszłość, dlatego zespół zarządzający przewiduje, że w nadchodzących latach zwiększy swoje zyski dwucyfrowo. To mocna stopa wzrostu dla firmy, która jest handlowana tylko za około 13 razy więcej niż szacowane przyszłoroczne szacunki.

Zwiększ swoją wypłatę

Przejście technologiczne do przetwarzania w chmurze było siłą przełomową w wielu branżach, a rynek obsługi płac jest jednym z obszarów, który przyniósł efekty. Paycom Software jest wschodzącym liderem w branży, a oferta łatwego w użyciu oprogramowania firmy przyciąga tłumy małe i średnie firmy do swojej platformy.

Paycom dociera do nowych klientów, koncentrując się na przetwarzaniu płac, ale jego platforma może zaoferować pomoc w wielu kluczowych funkcjach HR. Obejmują one wszystko, od kontroli przeszłości i planowania po zgodność z ustawą o przystępnej cenie i zarządzanie wydajnością. To, co pomaga oddzielić Paycom od reszty pakietu, to fakt, że firmowy system jednokrotnego logowania umożliwia zespołom HR śledzenie tych funkcji w jednym miejscu, co znacznie upraszcza ich obciążenie pracą.

Źródło obrazu: Getty Images.

To, co sprawia, że ​​Paycom jest tak wspaniałą okazją inwestycyjną, to fakt, że obsługa płac i koszty kadrowe to bieżące wydatki. Oznacza to, że po zalogowaniu się klient musi nadal płacić za korzystanie z platformy firmy. W rzeczywistości 98% przychodów Paycom jest cyklicznych , co daje firmie przewidywalną podstawę przychodów, z której może rosnąć.

Oczekuje się, że przychody firmy Paycom wzrosną o ponad 45% w 2016 r. I kolejne 28% w 2017 r. Skalowalny model biznesowy firmy powinien zapewniać, że wzrost zysków będzie zgodny z jego oczekiwaniami. Chociaż firma cieszy się wysoką wyceną, jest to jeden z akcji wzrostowych, za którego posiadanie warto zapłacić.

Przyszłość opieki zdrowotnej już tu jest

Źródło obrazu: Illumina.

CAGR = złożona roczna stopa wzrostu. Źródło obrazu: Illumina.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy