Dlaczego nie kwalifikuję się do kredytu PayPal

Category: Fico Score
17 lutego 2021

Mam więc konto PayPal i poza tym, że jest na nim mój numer SSN, wszystko jest skonfigurowane z ważną kartą kredytową i kontem czekowym. Wielokrotnie próbowałem ubiegać się o linię kredytową, ale kiedy to robię, mówi, że nie kwalifikuję się w tej chwili.

Masz jakiś pomysł, dlaczego miałoby to być?

Byłbym skłonny pomyśleć, że to z powodu braku numeru SSN w pliku, ale jednocześnie pozwolili ci korzystać z konta PayPal bez jednego i pomyślałbym, że jeśli zastosujesz go w tym momencie, zapytaj. To bardzo dziwne.

 • Wszystkie tematy forum
 • Poprzedni tematNastępny temat
 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściMnie też się to zdarza, nic wielkiego, nie potrzebuję karty, więc się poddałem.

  Zapytana przedstawiciela, co to znaczy, nie miała pojęcia.

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treści
 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściPodobny problem – powód jest taki, że dołączyłem konto Bill Me Later (oczywiście Bill Me Later to stara nazwa Kredytu PayPal) w BK w 2014 roku. lub jakaś taka strona, po prostu otrzymuję wiadomość, że nie mogę teraz złożyć wniosku. Jednak, co dziwne, w zeszły czwartek, kiedy byłem w witrynie PayPal, zajmując się innym problemem, próbowałem użyć przycisku „Uzyskaj więcej czasu na zapłatę i zostałem przeniesiony na stronę, aby dokończyć wprowadzanie / aktualizowanie moich danych. Doszedłem do końca i powiedziano mi, że „w tej chwili nie możemy Cię zatwierdzić, ale nadal możesz płacić za pomocą PayPal. Zadzwoniłem więc do PayPal Credit, aby sprawdzić, czy uda mi się przywrócić moje konto. CSR zaproponowała, że ​​złoży wniosek w moim imieniu, chociaż nie brzmiała optymistycznie co do moich szans, i powiedziała, że ​​powinienem usłyszeć do dzisiaj.Zapytałem ją o otwarcie nowego konta, a ona powiedziała, że ​​nie sądziła, aby było to możliwe przy moich obecnych informacjach, co wydało mi się dziwne, ponieważ przeczytałem tutaj o kilku przypadkach, gdy ludzie zostali zatwierdzeni do kredytu PayPal po BK, nawet jeśli spalili BML / PayPal w starym BK. OP: jeśli kiedykolwiek miałeś bankructwo, czy uwzględniłeś w nim kredyt PayPal / rozliczenie później lub inną kartę / konto Comenity?

  Nie wiedziałem, że o otwarciu nowego konta PayPal z innym adresem e-mail niż to, z którego zwykle korzystam (może przynieść lepsze wyniki, gdy ubiegam się o kredyt PayPal). Może będę musiał tego spróbować.

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściMiałem ten sam problem od miesięcy. Za każdym razem, gdy próbowałem złożyć wniosek, pojawiał się ekran z informacją, że nie mogę się ubiegać. Nigdy wcześniej nie miałem konta kredytowego Paypal (Comenity) ani konta BML. Jedyne, co miałem przy sobie, to Biznesowa Karta Debetowa. Myśląc, że problem może dotyczyć karty debetowej, anulowałem ją i ponownie spróbowałem złożyć wniosek. Te same wyniki. W końcu zadzwoniłem do Paypal Credit i powiedziałem im, że martwi mnie fakt, że ich system nie pozwala mi nawet ubiegać się o konto kredytowe, stwierdzając, że nie kwalifikuję się. Zapytałem, dlaczego i co dokładnie sprawiłoby, że nie kwalifikuję się. Powiedziałem im, że nie mam nic przeciwko odrzuceniu z uzasadnionego powodu związanego z kredytem, ​​ale koc, którego nie możesz zastosować, nie zadziałał dla mnie. Przedstawiciel był zdumiony. Zrobiła coś, nie wiem co,ale kiedy ta rozmowa się skończyła, spróbowałem ponownie i mogłem uzyskać dostęp do formularza zgłoszeniowego, przesłać go i zostałem zatwierdzony. Od tamtej pory nigdy nie miałem problemu, a kilka miesięcy później zostałem nawet zatwierdzony do korzystania z karty Synchrony Paypal 2% Mastercard. Szczerze myślę, że był to jakiś rodzaj „usterki w ich systemie (Comenity), który reprezentant przezwyciężył.

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściMama dopiero niedawno została zatwierdzona do kredytu Paypal w wysokości 1 tys. Punktów, a jej najstarsze konto ma zaledwie rok.

  Produkty
 • Dom
 • Jak to działacennikPlany rodzinneUczyć się
 • Edukacja
 • SpołecznośćWsparcieBlogFirma
 • O nas
 • Warunki korzystaniaPolityka prywatnościProgram partnerskiPobierz naszą aplikacjęPodążaj za namiEdukacja kredytowa
 • Oceny kredytowe
 • Co to jest FICO Score?Wersje FICO ScoreJak obliczane są wynikiHistoria płatnościKwota długuDługość historii kredytowejMix kredytówNowy kredytRaporty kredytoweCo jest w twoim raporcieBiuraZapytaniaBłędy w raporcie?KalkulatoryPoznaj swoje prawaKradzież tożsamościFAQSłownikCopyright 2001- Fair Isaac Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  WAŻNA INFORMACJA:

  Wszystkie produkty FICO ® Score udostępnione na myFICO.com zawierają FICO ® Score 8 i mogą zawierać dodatkowe wersje FICO ® Score. Twój pożyczkodawca lub ubezpieczyciel może użyć innego FICO ® Score niż wersje otrzymane od myFICO lub w ogóle inny rodzaj oceny kredytowej. Ucz się więcej

  FICO, myFICO, Score Watch, The Score That Matters i The Score That Matters są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi Fair Isaac Corporation. Raport kredytowy Equifax jest znakiem towarowym firmy Equifax, Inc. i jej spółek zależnych. Na Twoje wyniki FICO i stopy procentowe, które możesz otrzymać, wpływa wiele czynników. Fair Isaac nie jest organizacją napraw kredytową w rozumieniu prawa federalnego lub stanowego, w tym ustawy o organizacjach naprawy kredytu. Fair Isaac nie świadczy usług „naprawy kredytowej, porad ani pomocy w zakresie „odbudowy lub „ulepszenia Twojej historii kredytowej, historii kredytowej lub zdolności kredytowej. Strona internetowa FTC na kredyt.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy