Żądanie niższej stopy procentowej

17 lutego 2021

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną porównywarką reklamową. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez udostępnianie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł podejmować pewne decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą pojawiać się w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

 • 13 października 2003 /
 • 2 minuty czytaniaPodziel się tą stroną

  DzielićW Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

  Uczciwość redakcyjnaBankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są dla nas najważniejsze. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

  Kluczowe zasadyCenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

  Niezależność redakcyjnaRedakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz ufać, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

  Jak zarabiamy pieniądzeMasz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie staramy się zapewniać konsumentom fachowe porady i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu przez całe życie.

  Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

  W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy zapewnić Ci wysokiej jakości treści, konkurencyjne ceny i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

  Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny kredytowej, również mogą mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

  Który bank wybrać?Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.ZaczynajNiższe oprocentowanie na koncie karty kredytowej może być Twoje tylko na żądanie.

  Zgadza się. W konkurencyjnej branży kart kredytowych wystawca Twojej karty chce zatrzymać Ciebie, obecnego klienta, który pobiera opłaty. Heck, nie musisz nawet mieć najlepszego kredytu na świecie. Ale musisz

  poprosić o niższą stawkę.

  Najgorsze, co może się zdarzyć, to to, że firma powie „nie. W takim przypadku rozważ inną kartę. Wyszukiwarka Bankrate

  może pomóc Ci znaleźć oferty kart od wydawców w całym kraju. Gdy znajdziesz taką z lepszym kursem

  przenieś saldo z wysoko oprocentowanej karty, a następnie

  ją anuluj.

  Jednak wielu posiadaczy kart stwierdza, że ​​ich wnioski o niższe stawki są zatwierdzane przez ich odchodzących wydawców kart kredytowych. Więc śmiało i pytaj!

  Poniższy formularz pomoże Ci zażądać niższej stopy procentowej (i wyeliminować również opłatę roczną) dla Twojej obecnej karty kredytowej. Spersonalizuj go, wpisując swoje dane w

  obszarach zaznaczonych na czerwono. Możesz wydrukować tę stronę internetową i ręcznie wprowadzić zmiany lub skopiować treść listu i wkleić ją do dokumentu, w którym możesz wprowadzić zmiany na swoim komputerze.

  Jeśli wolisz zobaczyć wersję listu w formacie .pdf

  kliknij tutaj. Lub możesz go pobrać w formacie .txt

  klikając tutaj. (Skopiuj treść listu i wklej go do dokumentu, w którym możesz wprowadzić zmiany na swoim komputerze).

  Dział Obsługi Klienta

  Nazwa firmy obsługującej kartę kredytową

  Miasto, stan i kod pocztowy

  Odp .: Wniosek o obniżenie oprocentowania na numer

  rachunku karty

  Szanowny Panie, Szanowna Pani:

  Jestem posiadaczem karty kredytowej w Twojej firmie od

  kilku lat. Moje konto ma dobrą opinię i chciałbym nadal z niego korzystać. Chciałbym jednak, abyś rozważył przyznanie mi niższego oprocentowania tego konta.

  Zauważyłem, że obecnie płacę

  numer procentowy za moją

  kartę, podczas gdy wielu innych wydawców obciąża swoich klientów znacznie mniej.

  Przytocz tutaj konkretne przykłady (prawdopodobnie otrzymujesz kilka pocztą tygodniowo), takie jak: Mam Otrzymałem pocztą oferty od konkurencji, która oferuje ze mną niższą RRSO, jeśli przeniosę swoje konto Visa. XYZ MasterCard pobiera 5 procent, podczas gdy ABC Visa oferuje 4,8 procent.

  Co roku płacę Ci również opłatę w

  wysokości dolara za odnowienie mojej karty. Chciałbym, abyś rozważył wyeliminowanie lub zmniejszenie tej opłaty.

  Ponownie, jeśli je masz, podaj konkretne, konkurencyjne przykłady: otrzymałem oferty od innych firm z oprocentowaniem od 0% do 2,9% przez pierwsze sześć miesięcy i bez opłaty rocznej.

  W tym akapicie podaj dodatkowe powody, dla których zasługujesz na niższe oprocentowanie. Na przykład: terminowo opłacałem rachunki, nigdy nie ponosiłem opłat za zwłokę i nigdy nie przekroczyłem limitu kredytu. Oczywiście podaj tylko to, co jest prawdą; Twój wydawca karty dobrze zna Twoją historię kredytową w firmie.

  Z tych powodów, z których nie najmniejszym jest moja

  liczba lat jako lojalny

  klient karty, proszę o niższą stopę procentową i proszę o rezygnację z opłaty za przedłużenie. Jeśli nie możesz się zgodzić, będę zmuszony anulować moją kartę w Twojej firmie i przejść do firmy obsługującej karty kredytowe, która może zapewnić mi lepsze warunki.

  Poproś przedstawiciela

  wystawcy karty kredytowej o skontaktowanie się ze mną telefonicznie pod

  numerem telefonu lub listownie na poniższy adres, aby powiadomić mnie, o ile możesz obniżyć moje roczne oprocentowanie oraz czy moja roczna opłata może zostać zmniejszona lub zniesiona.

  Dziękuję za szybką odpowiedź na moje prośby.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy