Czy korzystanie z Redbox podczas pandemii jest bezpieczne? Co należy wiedzieć o dezynfekcji wypożyczalni filmów

Category: Kartę Kredytową
17 lutego 2021

Popularna wypożyczalnia jest nadal dostępna podczas pandemii, ponieważ Redbox zachęca ludzi do mycia rąk i czyszczenia dysków mydłem i wodą

Rozrywka w domu jest niezbędna dla wielu, którzy utknęli na kanapach z powodu pandemii. A dla tych, którzy wolą wypożyczać fizyczne kopie filmów w formie płyt DVD i Blu-ray, Redbox nadal udostępnia klientom prawie 40 000 kiosków w całym kraju. Podczas wybuchu nowego koronawirusa (COVID-19) firma podejmuje szczególne środki ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom.

„Wiedząc, że wieczory filmowe to cenne zajęcie, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wspierać naszych klientów, pracowników i społeczności, którym służymy w tym trudnym czasie – mówi PEOPLE Kate Brennan, dyrektor ds. Komunikacji marketingowej w Redbox.

W odpowiedzi na kryzys zdrowia publicznego firma twierdzi, że przeszkoliła swoich pracowników terenowych, którzy okresowo konserwują i zaopatrują czerwone kioski, w zakresie odpowiednich protokołów czyszczenia zgodnie z wytycznymi CDC. Strona główna ich ekranów dotykowych również ostrzega użytkowników przed zachowaniem dystansu społecznego podczas oczekiwania w kolejce i prawidłowym myciu rąk po zakończeniu.

Podczas mycia rąk po użyciu maszyny, dobrym środkiem ostrożności jest również noszenie rękawic, które można wyrzucić lub umyć.

Redbox nakreślił również sposoby dezynfekcji dysków i pudełek przed zabraniem ich do domu. Według firmy prosta mieszanka mydła i wody jest bezpieczna w użyciu wraz z miękką szmatką, a nie ręcznikami papierowymi.

Nie przegap żadnej historii – zapisz się do bezpłatnego codziennego biuletynu PEOPLE, aby być na bieżąco z tym, co ma do zaoferowania PEOPLE, od soczystych wiadomości o celebrytach po interesujące historie o zainteresowaniach

Zalecane przez CDC chusteczki do wycierania i na bazie alkoholu mogą być również używane, a Redbox sugeruje wycieranie od środka na zewnątrz, aby uniknąć zarysowania dysków. Klienci nie powinni używać środków ściernych, rozpuszczalników ani silnie kwaśnych środków czyszczących.

Jak wykazały ostatnie badania dotyczące długości życia COVID-19 na różnych powierzchniach, zaraźliwy wirus może przetrwać na plastiku, w niektórych przypadkach nawet do trzech dni.

„Filmy w naszych kioskach są jak inne produkty na półce sprzedawcy – mówi Brennan. „Podobnie jak w przypadku każdej powierzchni publicznej, z którą się stykamy, ważne jest, aby myć lub dezynfekować ręce po każdej interakcji i zachować bezpieczną odległość sześciu stóp między nami a innymi.

POWIĄZANE WIDEO: Obalamy mity koronawirusa: ekspert ds. Specjalnych patogenów mówi: „Fakt mówi sam za siebie

Od momentu powstania w 2002 roku Redbox – który ma swoje lokalizacje w sklepach spożywczych, stacjach benzynowych i innych obszarach o dużym natężeniu ruchu – wypożyczył fanom ponad 6 miliardów płyt.

Firma zachwala samodzielną obsługę jako plus podczas pandemii, dzięki czemu nie ma potrzeby bezpośredniej interakcji z personelem podczas wymeldowania. Redbox będzie również wykorzystywać technologię płatności zbliżeniowych w 90 procentach swoich lokalizacji w ciągu najbliższego tygodnia, mówi Brennan, dzięki czemu ludzie będą mogli płacić jednym dotknięciem, zamiast przesuwać palcem lub wkładać kartę kredytową.

Jednak dla tych, którzy wolą grać bezpiecznie i unikać przestrzeni publicznych, gdy to możliwe, Redbox oferuje również własną platformę cyfrową do wypożyczania i zakupów na żądanie, dzięki czemu najnowsza rozrywka jest dostępna za jednym kliknięciem, a jednocześnie izolowana.

Ponieważ informacje o pandemii koronawirusa szybko się zmieniają, PEOPLE zobowiązuje się do dostarczania najnowszych danych w naszym zasięgu. Niektóre informacje zawarte w tej historii mogły ulec zmianie po publikacji. Aby uzyskać najnowsze informacje na temat COVID-19, czytelników zachęca się do korzystania z zasobów internetowych CDC, WHO i lokalnych wydziałów zdrowia publicznego. Aby pomóc lekarzom i pielęgniarkom na pierwszej linii frontu w ratujących życie środkach medycznych, przekaż darowiznę na rzecz Direct Relief tutaj.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy