Często Zadawane Pytania

Category: Zadawane Pytania
17 lutego 2021

Wybierz swój stan

Poinformuj nas, gdzie prowadzisz bank, abyśmy mogli podać dokładne informacje o stawkach i opłatach dla Twojej lokalizacji.

Klientom, którzy chcą podejmować własne decyzje inwestycyjne, Merrill Edge oferuje proste stawki ryczałtowe bez minimalnego salda i minimalnych wartości handlowych.

Merrill Edge oferuje również indywidualne wskazówki dla klientów, którzy wolą pracować z doradcą ds. Rozwiązań finansowych Merrill Edge i planują zainwestować co najmniej 20000 USD.

Możesz uprościć swoje życie finansowe dzięki Merrill Edge, który oferuje wgląd w inwestycje Merrill Lynch oraz wygodę bankowości Bank of America. Otrzymasz dostęp do pełnego zakresu inwestycji, łatwych w użyciu narzędzi, niezależnych badań i indywidualnych porad, gdy będziesz ich potrzebować – a wszystko to po niskich cenach. Ucz się więcej.

Otwarcie konta online zajmuje tylko kilka minut.

Jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń do nas 24/7 pod numer 888.637.3343. Znajdź konto, które może być dla Ciebie odpowiednie.

Merrill Edge oferuje rachunki inwestycyjne dla prawie każdego celu. W przypadku ogólnych inwestycji rozważ konto maklerskie online. Konta emerytalne obejmują Roth IRA, Traditional IRAs i Rollover IRA do konsolidacji aktywów emerytalnych w jednym, łatwym w zarządzaniu koncie. Planując studia, rozważ konto oszczędnościowe 529 uczelni lub konto UGMA / UTMA. Właścicielom małych firm oferujemy różnorodne konta dla małych firm.

Merrill Edge oferuje opcje inwestycyjne, które pomogą Ci zbudować zdywersyfikowany portfel. Należą do nich akcje, fundusze ETF, fundusze inwestycyjne, obligacje i stały dochód, renty i opcje dla doświadczonych traderów. Oferujemy również portfele zarządzane dla tych, którzy lubią pracować z doradcą ds. Rozwiązań finansowych Merrill Edge – aby pomóc im wybrać zdywersyfikowany portfel Alokacja aktywów i dywersyfikacja nie zapewniają zysku ani nie chronią przed stratami na spadających rynkach

Tak. Po połączeniu kont bankowych Bank of America i Merrill Edge możesz łatwo przesyłać pieniądze między kwalifikującymi się kontami; przeglądać wszystkie swoje kwalifikujące się salda kont w obu witrynach; i szybko przełączaj się między dwiema witrynami bez konieczności ponownego logowania.

Tak. Możesz uzyskać dostęp do swojego konta Merrill Edge w dowolnym miejscu i czasie – online i na wszystkich urządzeniach mobilnych. Możesz zobaczyć swoją inwestycję Merrill Edge® i konta bankowe Bank of America® online, na urządzeniu mobilnym oraz w tysiącach bankomatów Bank of America. Aplikacja Merrill Edge zapewnia dostęp do narzędzi, które pomagają podejmować bardziej świadome decyzje na urządzeniu iPhone®, iPad® Android .

Pobieranie aplikacji mobilnych Merrill Edge nie wiąże się z żadnymi kosztami, ale mogą zostać naliczone opłaty za dostęp od dostawcy usług bezprzewodowych. Skontaktuj się z dostawcą usług bezprzewodowych, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat określonych opłat i opłat.

Możesz spotkać się sam na sam z doradcą ds. Rozwiązań finansowych Merrill Edge w jednym z ponad 2000 wybranych centrów finansowych Bank of America lub przez telefon. Pracując razem, możecie stworzyć swój własny Merrill Edge Roadmap®, spersonalizowany plan działania, który jest zgodny z Twoimi priorytetami życiowymi, celami inwestycyjnymi i profilem inwestora.

Twój plan działania będzie zawierał strategię alokacji aktywów, która pomoże Ci zbudować zrównoważony portfel inwestycji dostosowany do Twoich celów inwestycyjnych, tolerancji ryzyka, potrzeb płynności i horyzontu czasowego. Twój doradca ds. Rozwiązań finansowych przedstawi konkretne zalecenia inwestycyjne dostosowane do Twoich potrzeb, obejmujące szeroką gamę akcji, obligacji, funduszy ETF, znanych funduszy inwestycyjnych, rent i innych Merrill Edge.

Nie są objęte gwarancją bankowąMoże stracić na wartościNie są ubezpieczeni przez żadną federalną agencję rządowąNie są warunkiem żadnej usługi lub działalności bankowejMerrill Lynch to nazwa marketingowa Merrill Lynch Wealth Management i Merrill Edge®, z których oba są udostępniane przez Merrill Lynch, Pierce, Fenner & Smith Incorporated („MLPF & S). Merrill Edge jest dostępny za pośrednictwem Merrill Lynch, Pierce, Fenner & Smith Incorporated (MLPF & S) i składa się z Merrill Edge Advisory Centre (wytyczne inwestycyjne) oraz samodzielnego inwestowania online. Merrill Lynch udostępnia produkty i usługi oferowane przez MLPF & S i inne spółki zależne Bank of America Corporation („BofA Corp).

MLPF & S jest zarejestrowanym brokerem-dealerem, zarejestrowanym doradcą inwestycyjnym i członkiem SIPC. Merrill Lynch Life Agency Inc. („MLLA) jest licencjonowaną agencją ubezpieczeniową. Obie są spółkami zależnymi w całości należącymi do BofA Corp.

Produkty ubezpieczeniowe oferowane są za pośrednictwem Merrill Lynch Life Agency Inc., Bank of America, NA i / lub Banc of America Insurance Services, Inc., z których wszystkie są licencjonowanymi agencjami ubezpieczeniowymi i spółkami zależnymi będącymi w całości własnością Bank of America Corporation.

href = # ftn_mlPortfolio_content > profesjonalnie zarządzany przez specjalistów ds. inwestycji Merrill Lynch

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy

Nie są ubezpieczeni w ramach FDIC Nie są depozytami