Co to jest niezabezpieczona linia kredytowa

Category: Kwoty Pożyczki
17 lutego 2021

Od czego chciałbyś zacząć?

  • Przeszukaj Centrum edukacji
  • Wszystkie kategorie
  • Planowanie
  • Pożyczanie
  • Inwestowanie
  • Aktualności
  • Narzędzia i kalkulatory
Centrum edukacji:
Pożyczanie

Poznaj różnicę: zabezpieczone a niezabezpieczone linie kredytowe.

(Czas czytania: 2:15)

Oszczędzasz na to, czego potrzebujesz. Masz fundusz awaryjny.

Ale wtedy dzieje się coś zupełnie nieoczekiwanego. Masz wypadek jadąc do szkoły i samochód jest zsumowany. Albo w końcu bierzesz to 4 na 5, a twoje wydatki są wyższe niż myślałeś, że będą.

Każdy potrzebuje od czasu do czasu dodatkowych środków. Jednak ważne jest, aby zrozumieć różnice między rodzajami dostępnych kredytu lub pożyczki, a także zarządzać kredytu ty nie masz w odpowiedzialny sposób.

Dla wielu osób linia kredytowa (LOC) jest dobrym źródłem awaryjnych funduszy.

LOC (znany również jako kredyt odnawialny) to ustalona kwota kredytu stałego, z którego możesz skorzystać w dowolnym momencie, pod warunkiem, że nie przekroczysz dozwolonego limitu. Możesz stale pożyczać i spłacać do określonego limitu.

Jak wypada LOC na pożyczkę?

W porównaniu z pożyczką LOC ma kilka zalet. Jedną z największych jest to, że płacisz odsetki tylko od pieniędzy, których faktycznie używasz. Więc jeśli masz 50 000 USD LOC i używasz 5000 USD, naliczane są odsetki tylko od tego 5000 USD. To jeden z powodów, dla których LOC są popularne jako źródło awaryjnych funduszy.

Kolejna zaleta? LOC jest wielokrotnego użytku. Składasz wniosek tylko raz, a po zatwierdzeniu możesz w dowolnym momencie uzyskać dostęp do dowolnej kwoty linii kredytowej. Wreszcie, oprocentowanie LOC jest zwykle niższe niż w przypadku kart kredytowych. Możesz sprawdzić ogromną różnicę w odsetkach, które płacisz od kart kredytowych, pożyczek i LOC za pośrednictwem Educators Financial Group tutaj.

Istnieją dwa rodzaje linii kredytowych: zabezpieczone i niezabezpieczone.

Niezabezpieczony LOC doskonale nadaje się do konsolidacji wysokooprocentowanych pożyczek.

Bez opłat do skonfigurowania i maksymalnej kwoty pożyczki w wysokości 50 000 USD, niezabezpieczona opcja jest idealna dla potrzeb o niższej cenie i tych, którzy chcą skonsolidować wiele wysokoprocentowych kart kredytowych / pożyczek w jedną opcję o niskim oprocentowaniu.

Potrzebujesz większej kwoty kredytu? Rozważ linię kredytową zabezpieczoną / pod zastaw kapitału własnego (HELOC).

Zabezpieczona LOC (zabezpieczona kapitałem własnym w Twoim domu) obniża ryzyko pożyczkodawcy, dzięki czemu uzyskujesz niższą stopę procentową, niższe miesięczne płatności i znacznie wyższy limit. W rzeczywistości, jeśli planujesz wykorzystać znaczną kwotę kredytu, możesz zaoszczędzić setki dolarów rocznie dzięki zabezpieczonemu LOC.

Poniższy wykres podsumowuje różnice między niezabezpieczonymi i zabezpieczonymi lokalizacjami lokalnymi dostępnymi u nauczycieli:

Niezabezpieczone Zabezpieczone
Korzyści Uzyskaj dostęp do kredytu, kiedy go potrzebujesz Niższe oprocentowanie kredytu
Bieżący dostęp do środków na codzienne zakupy Bieżący dostęp do środków na większe zakupy, konsolidację zadłużenia i remont domu
Wymagane bezpieczeństwo Nie tak
Zakres kredytowania Maksymalnie 50 000 USD Najwyższy dostępny limit kredytowy (do 80% wartości Twojego domu)
Oceniać Zmienna, wyższa niż zabezpieczona linia kredytowa Zmienna, niższa niż niezabezpieczona linia kredytowa
Semestr otwarty otwarty

Educators Financial Group ma jedne z najniższych stawek za LOC w okolicy i są one dostępne tylko dla członków edukacji Ontario i ich rodzin.

Niezależnie od tego, czy szukasz kompleksowych porad kredytowych, konkurencyjnych stawek, czy kombinacji obu, mamy dla Ciebie ochronę. Specjalista ds. Pożyczek Educators z pewnością odpowie na wszystkie pytania dotyczące pożyczek i może pomóc w podjęciu decyzji o najlepszym sposobie uzyskania potrzebnych pieniędzy.

Dlaczego nie skontaktować się z którymś dzisiaj? Lub, jeśli wolisz, wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Licencja maklerska 12185

Podane informacje mają charakter ogólny i są przekazywane przy założeniu, że nie można na nich polegać ani uważać za takie doradztwo podatkowe, prawne, księgowe lub zawodowe. Prosimy o skonsultowanie się z księgowym i / lub doradcą prawnym w celu uzyskania konkretnych porad związanych z twoją sytuacją. Educators Financial Group nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, koszty, szkody lub wydatki poniesione w wyniku polegania na powyższych informacjach. Przedstawione informacje pochodzą ze źródeł, które są uważane za wiarygodne. Jednak Educators Financial Group nie może zagwarantować ich kompletności ani dokładności.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy