Co to jest dobra RRSO dla karty kredytowej? (Plus kroki, które możesz podjąć, aby zapewnić lepszą stawkę)

Category: Credit Karma
17 lutego 2021

Niezależnie od tego, czy otwierasz nową kartę kredytową, czy zakładasz konto w sklepie, aby zbierać oszczędności przy kasie, musisz wziąć pod uwagę jedną kluczową liczbę: Twój APR. Oznacza roczną stopę procentową i oznacza stopę procentową, która zostanie zastosowana do wszelkich zaległych sald, które nie zostaną w pełni spłacone do czasu zakończenia okresu karencji. (Na przykład, jeśli wydasz 1000 USD w miesiącu, ale zapłacisz tylko 600 USD, oprocentowanie zostanie zastosowane do pozostałych 400 USD). Może się to sumować, dlatego dobry APR ma znaczenie, zwłaszcza jeśli spodziewasz się, że będziesz mieć saldo na karcie kredytowej długoterminowy. Czym więc jest dobra RRSO? Należy wziąć pod uwagę kilka czynników.

1. Co to jest dobra RRSO?

Pamiętaj, że istnieją różne rodzaje APR kart kredytowych. Każdy z nich zależy od rodzaju wagi, którą wybierzesz. Jeśli używasz karty do zakupów lub przelewów salda, jest to jedna RRSO. Ale jeśli używasz go do otrzymania zaliczki gotówkowej, to kolejny znacznie wyższy RRSO. (Przeczytaj również drobnym drukiem na temat karnych APRS, które mogą być wysokie i często są domyślne, jeśli przegapisz płatność o więcej niż 60 dni.)

Obecnie średnie oprocentowanie karty kredytowej wynosi 16 procent, według Rezerwy Federalnej i CreditCards.com. (Jest to niższe niż zwykle ze względu na COVID-19. Rok temu średnie oprocentowanie karty kredytowej było bliższe 18%.) Ale jak wyjaśnia Jason Steele z Experian.com: Dobra RRSO to taka, która jest poniżej obecnej średniej oprocentowanie – na razie możemy uznać 12 do 15 procent za dobrą RRSO.

Zazwyczaj taka stawka jest przyznawana tylko wtedy, gdy masz doskonały kredyt. W rzeczywistości posiadanie dobrego wyniku kredytowego otwiera dostęp do szeregu opcji kart z bardziej pożądanymi APR – w tym tak niskimi, jak 0 procent przez 12 do 24 miesięcy. (Dla porównania, jeśli masz „dobry kredyt, możesz spodziewać się średniego RRSO w przedziale od 16 do 20 procent; jeśli masz „przyzwoity kredyt, prawdopodobnie wyniesie on między 19 a 24 procent, zgodnie z WalletHub.com. )

2. Niski APR a wysoki APR: ocena korzyści i obliczanie należnych odsetek

W zależności od wybranej karty, APR wiąże się z kompromisami. W większości przypadków im większe korzyści (na przykład karta kredytowa z dużymi korzyściami w podróży lub karta do zakupów w sklepie), tym wyższy RRSO (czasami nawet 24 procent). Oznacza to, że musisz porównać korzyści wynikające z karty z prawdopodobieństwem zaciągnięcia długu.

Na przykład karty kredytowe z niskim RRSO – gdzieś w przedziale od 12 do 14 procent – zwykle dają mniej korzyści, ale jeśli masz saldo, nie są one tak duże. Z drugiej strony, jeśli masz kartę z dużymi korzyściami, ale wydajesz dużo i zawsze spłacasz ją w całości, wysokie APR może być tego warte.

Zróbmy matematykę. Załóżmy, że posiadasz saldo w wysokości 1000 USD na karcie kredytowej w sklepie z 24-procentową stopą RRSO. Odsetki są naliczane codziennie, więc aby obliczyć, ile zapłacisz, musisz podzielić APR karty – w tym przypadku 24 procent – przez 365. Następnie zamień procent na ułamek dziesiętny, dzieląc go przez 100, a następnie pomnóż to liczba według całkowitego salda, aby uzyskać średnią dzienną stopę procentową. Na koniec pomnóż przez liczbę dni w miesiącu, a będzie to łączna opłata odsetkowa, której możesz się spodziewać na rachunku. Innymi słowy, zapłaciłbyś około 20 dolarów odsetek miesięcznie, o ile trzymasz to saldo. Z drugiej strony, gdyby twoja APR wynosiła 12%, zapłaciłbyś tylko 10 $ odsetek miesięcznie.

Wszystko to oznacza, że ​​obliczanie kosztów ma wartość. Jeśli planujesz spłacać kartę w całości co miesiąc, APR nie ma większego znaczenia. Ustal priorytety nagród. Ale jeśli spodziewasz się równowagi, APR ma duże znaczenie – i może cię dużo kosztować w dłuższej perspektywie.

3. Oto jak zablokować lepszą RRSO dla karty kredytowej

Zwróć uwagę na swoją zdolność kredytową. Możesz delikatnie wyciągnąć swoją ocenę kredytową za pośrednictwem witryn takich jak Credit Karma, aby uzyskać lepszy obraz swojego ogólnego obrazu finansowego – i rodzaju APR, który prawdopodobnie otrzymasz – przed złożeniem wniosku o nową kartę. Jeśli jesteś w doskonałym przedziale, jesteś na dobrej pozycji, aby zapewnić sobie niższy niż przeciętny APR. Ale jeśli Twój wynik kredytowy jest „dobry lub niższy, zacznij od zbadania sposobów, w jakie możesz usunąć wcześniejsze rozbieżności, spłacić stare długi i poprawić swój wynik.

Rozejrzyj się przed wyborem karty. Jest tak wiele opcji dla kart kredytowych, dlatego warto wybrać taką, która nie tylko spełnia Twoje potrzeby (zwrot gotówki, zgromadzony przebieg), ale także zapewnia najlepszą RRSO dla Twoich finansów. Ponownie, dobry kredyt wiele narzuca, ale zrób swoją pracę domową. Witryny takie jak WalletHub.com ułatwiają porównywanie sklepów. (Na przykład poniżej znajduje się lista najlepszych kart dla każdego, kto ma „uczciwy kredyt).

Wybierz kartę ze wstępną RRSO. Dla tych, którzy mają doskonały kredyt, skorzystaj z kart z ofertą 0 procent przez ograniczony czas, zwłaszcza jeśli karta, którą otwierasz, ma pomóc w zakupie dużego biletu (nowe opony! Reno na blacie!), nie możesz spłacić od razu, ale możesz spłacić w całości do końca roku. Pamiętaj tylko, aby zwrócić uwagę na dokładną datę, w której APR ponownie się włączy.

Spłacaj saldo na czas, a następnie negocjuj ponownie. Jeśli Twój kredyt jest „sprawiedliwy lub znajduje się na niższym końcu „dobrego, być może będziesz musiał udowodnić swoją wartość i przyjąć wyższą APR przy pierwszym otwarciu karty. To powiedziawszy, po sześciu miesiącach pełnej płatności kartą – lub dokonywania regularnych płatności na czas – skontaktuj się z wystawcą karty i sprawdź, co możesz zrobić, aby renegocjować stawkę. Zdziwiłbyś się, jak wiele jest opcji dla lojalnych klientów, którzy płacą na czas.

Nintendo przenosi „Mario Kart do prawdziwego świata dzięki „Mario Kart Live: Home CircuitAkcje w Japonii rosną – handel wznowiony po przerwie w dostawie: zawijanie rynkówParagwaj ogłasza stan wyjątkowy jako szalejące pożary lasówRYNKI GLOBALNE – rynki azjatyckie mieszały się na wczesnym etapie handlu, Tokio otwiera się ponownie po usterce handlowejArgentyna zrezygnuje z indeksowania kołków i zezwoli na zmienność pesoNowy dyrektor generalny Forda wprowadza dramatyczne zmiany w pierwszym dniu pracyProducent samochodów zdjął wszystko z poważnych wstrząsów operacyjnych i zarządczych w pierwszym dniu swojej roli dyrektora generalnego.

Dubaj budowniczy najwyższego budynku świata do likwidacjiFirma budowlana z Dubaju, która pomogła zbudować najwyższy budynek świata i inne cuda inżynierii w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ogłosiła w czwartek, że wejdzie w stan likwidacji, co jest ostatnim krokiem w długim upadku kraju po kryzysie gospodarczym sprzed dziesięciu lat, przyspieszonym przez pandemię koronawirusa. Arabtec Holding PJSC ogłosił to po e-mailach, które w środę rozeszły się wśród deweloperów sugerujących, że nadszedł koniec firmy. Pomimo prób wydostania się z chaosu spowodowanego kryzysem finansowym Dubaju w 2009 roku, firma zakończyła ubiegły rok z długami i stratami rzędu setek milionów dolarów.

Dlaczego nie lubisz tej reklamy?Wzrost konta o 51% w zaledwie 58 dni handlowych?Ten profesjonalny przedsiębiorca-samouk osiągnął sukces. Teraz ma misję, aby pomóc innym inwestorom dominować dzięki akcjom o małej kapitalizacji.

Jej krytycy mówią, że 10 razy Suze Orman pomyliła sięEksperci twierdzą, że należy zignorować tę radę specjalisty ds. Finansów osobistych.

Trump stanął w obliczu trwającej dekadę audytu podatkowego – oto jak długo zwykle trwają audyty IRS i kto jest bardziej podatny na audyt„Zobaczysz to, gdy tylko się skończy – powiedział prezydent Trump o swoich zeznaniach podatkowych podczas pierwszej debaty prezydenckiej.

Analiza wiadomości: Dowody na to, że Nikola Badger jest ofiarą śmiertelnąBardzo głośny elektryczny pickup Nikola Badger wygląda jak gatunek zagrożony wyginięciem. Nie ma go na mapie drogowej rozwoju ciężarówki elektrycznej, a opóźniona umowa produkcyjna z General Motors Company (NYSE: GM) wskazuje na jego upadek przed ujawnieniem fizycznego prototypu. Borsuka nie było w Nikola Corp. (NASDAQ: NKLA) rok temu. A teraz go tam nie ma. Założyciel Trevor Milton użył go jako narzędzia do budowania szumu w firmie po ujawnieniu konkurencyjnej Tesli Inc. (NASDAQ: TSLA) Cybertruck, projektu polaryzacyjnego, który lider elektrycznych ciężarówek planuje zbudować w nowej fabryce w Austin w Teksasie . Wielu ludziom nie podobał się wygląd Cybertrucka, w tym ja – powiedział dyrektor generalny Nikola, Mark Russell, podczas rozmowy o zarobkach firmy 4 sierpnia.„ Wydaje mi się, że wygląda to jak blokada drzwi.Ale mają na to wiele rezerwacji. Trevor właśnie przedstawił koncepcję pickupa. Nikola umieścił zdjęcie Borsuka na stronie internetowej firmy, gdzie 89 000 osób wyraziło zainteresowanie.„ Wtedy poważnie podeszliśmy do tego i powiedzieliśmy: „Myślę, że świat chce, abyśmy budowali ta cholerna rzecz , ale nie było tego wcześniej w planie, powiedział Russell. „Więc powiedzieliśmy:„ Hej, jeśli mamy to zrobić, będziemy potrzebować partnera . Mama to słowo Nikola zaczął przyjmować depozyty Badgera w wysokości do 5000 USD 29 czerwca. Obiecał, że ciężarówka w cenie od 60 000 do 90 000 USD zostanie ujawniona na NikolaWorld 2020 w grudniu w Phoenix. Powołując się na przepisy Arizony przeciwko dużym zgromadzeniom podczas pandemii, Nikola bezterminowo przełożył wydarzenie na Środa.Rzeczniczka odmówiła w czwartek, aby powiedzieć, ile depozytów firma otrzymała za Borsuka lub ile pieniędzy zebrano. W wywiadzie dla FreightWaves w środę Russell odmówił odpowiedzi, gdy zapytano, czy związek Miltona z Borsukiem szkodzi jej perspektywom. Powiedział tylko, że Badger był częścią toczących się dyskusji GM, których nie potrafił scharakteryzować. Konkurencja na elektryczne pickupy jest ogromna. Oprócz Cybertruck, wpisy planują również uznani producenci samochodów GM i Ford Motor Company (NYSE: F) oraz startupy Rivian i Lordstown Motors. Nikola nie posiada sieci dystrybucji ani sprzedaży borsuka, który pozostałby produktem Nikoli nawet z GM jako jego producentem kontraktowym. Potrzebuje również pieniędzy, aby zapłacić GM za każdą ciężarówkę. Według Stanów Zjednoczonych to 700 milionów dolarów na podstawie 50 000 ciężarówekKomisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) składająca wniosek w sprawie transakcji GM-Nikola. Cała obecna gotówka Nikoli przeznaczona jest na budowę zakładu montażowego o wartości 600 milionów dolarów w Coolidge w Arizonie. „Realizując plan, który przedstawiliśmy, powinno to pozwolić nam wrócić na rynek i zdobyć dodatkowy kapitał, Russell powiedział FreightWaves w środę. Negocjacje GM Osoby bliskie tej sytuacji powiedziały FreightWaves, że Milton był „cholernie zdeterminowany, aby znaleźć partnera do produkcji Borsuka. Stało się to częścią negocjacji z GM w sprawie dostawy akumulatorów i ogniw paliwowych do ciężkich ciężarówek klasy 7-8 firmy Nikola w Ameryce Północnej. 8 września Nikola i GM ogłosiły umowę, na mocy której GM uzyska w zamian 11% udziałów w firmie Nikola. do korzystania z platformy akumulatorowo-elektrycznej GM,Obie strony stwierdziły, że spodziewają się sfinalizowania transakcji przed środą. Rozmowy te są kontynuowane po tym, jak akcje Nikoli spadły po raporcie sprzedającego z 10 września, który domniemał lata oszustw i fałszywych oświadczeń Miltona. Dziesięć dni później Milton zrezygnował ze stanowiska prezesa wykonawczego i opuścił firmę. 2 miliardy dolarów, które miał otrzymać GM, było oparte na prawie 48 milionach nowych akcji wycenianych na 41,93 dolara. Akcje Nikoli spadły w zeszłym tygodniu do połowy nastolatków. Odzyskują się, ponieważ firma opublikowała w środę obszerny komunikat prasowy, w którym przedstawił kamienie milowe, które firma planuje osiągnąć do 2023 r. Nikola ma około 400 milionów pozostających w obiegu akcji. Rozwodnienie dotychczasowych akcjonariuszy poprzez emisję nowych akcji jest pułapką, w którą znalazł się producent elektrycznych samochodów dostawczych Workhorse Group (NASDAQ: WKHS) po wejściu na giełdę NASDAQ.Wciąż akcje Workhorse zbliżają się do rekordowego poziomu, ponieważ wreszcie produkuje samochody dostawcze. Czy GM zdobędzie więcej Nikoli, czy odejdzie? Nawet przy cenie 23,81 USD o godzinie 14:00 czasu wschodniego w czwartek, wartość transakcji dla GM jest znacznie poniżej umowy. Każda ze stron może odejść, jeśli nie zamknie się do 3 grudnia. Jest możliwe, że GM mógłby starać się o więcej akcji i większy udział w Nikoli, chociaż oryginalna transakcja uwzględnia ruch cen akcji. GM nie ma gotówki w transakcji z Nikola, więc ma mały minus. Negocjował uzyskanie 80% kredytów dla pojazdów o zerowej emisji (ZEV), które generuje sprzedaż Badgera. Te kredyty pomagają zrównoważyć kary za zanieczyszczenie generowane przez duże ciężarówki i SUV-y GM. „Początkowo ten układ wydawał się całkiem niezły interes dla obu stron – powiedział Mike Ramsey, wiceprezes Gartner Inc., zajmujący się samochodami i mobilnością. Ponieważ jednak sytuacja stała się bardziej skomplikowana w związku z ostatnimi odkryciami, GM jest bardziej prawdopodobne, że będzie szukał większej pewności, że nie będzie zakłopotany ani nie będzie miał innych nieoczekiwanych wad w przyszłości. Baterie i ogniwa paliwowe Druga część umowy Nikola-GM – dostarczanie akumulatorów i ogniw paliwowych do ciężkich samochodów ciężarowych Nikoli – zyskało mniej uwagi. Ale może to oznaczać więcej dla GM, ponieważ zapewnia dostęp do przestrzeni dla ciężkich ciężarówek, gdzie firma nie konkuruje. „Myślę, że kwestia ogniw paliwowych jest prawdopodobnie większą wartość przyrostową dla GM – powiedział FreightWaves Sam Abuelsamid, główny analityk w Guidehouse Insights.„ To ich pierwszy prawdziwy klient. Więc myślę, że to musi być priorytetem. GM byłby szczęśliwy mogąc pochłonąć możliwości montażowe z Badger i zdobyć kredyty ZEV, powiedział.Jedną z wad GM jest to, że Nikola ma wizerunek „fajnego dzieciaka, którego brakuje producentowi starej linii, takim jak GM. „Mimo że jest to dokładnie ten sam sprzęt, ludzie, którzy chcą kupić elektryczną ciężarówkę, mogą być bardziej zainteresowani zakupem od Nikoli niż GM – powiedział Abuelsamid. „Z punktu widzenia Marka Russella, prawdopodobnie rozsądnie byłoby zostawić Borsuka i skupić się na ciężarówkach. Powiązane artykuły: Nikola walczy z powrotem: Uruchomienie ciężarówek elektrycznych stara się uspokoić inwestorów. Umowa GM z Nikolą opóźniona poza przewidywaną datę zamknięcia Nikola rozpoczyna marketing pickupów elektrycznych Badger pushClick więcej artykułów FreightWaves autorstwa Alana Adlera. Zobacz więcej od Benzinga * Transakcje opcji na tym szalonym rynku: Zdobądź opcje Benzinga, aby podążać za pomysłami handlowymi o wysokim przekonaniu * Umowa GM z Nikolą opóźniona ponad oczekiwane Zamknij * Nikola 's Polowanie na partnera stacji wodoru zablokowane – WSJ (C) 2020 Benzinga.com. Benzinga nie udziela porad inwestycyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dlaczego nie lubisz tej reklamy?AdLove Yellowstone?Vintage kurtka z kapturem z guzikami w kształcie rogu

Jim Cramer: You Heard the Ugly of the Debate. Oto dobre.Pamiętaj, że Joe Biden jest najlepszą obroną status quo, ponieważ jego administracja stworzyła Obamacare. Po drugie, nie słyszałem niczego, co sprawiłoby, że poczułem, że banki, które od dawna robią worki treningowe Partii Demokratycznej, nie zasługują nawet na szept. Nic dziwnego, że ta grupa właśnie się zapoczątkowała wraz z Discover, firmą obsługującą karty kredytowe i niegdyś pinatą, Goldman Sachs, która była liderem.

Akcje AT&T: czy jest to kup teraz? Oto jakie zarobki pokazują wykresyPomimo tego, że jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych przewoźników bezprzewodowych w USA, akcje AT&T mają za rok 2020. Ale akcje mają pewne zalety. Czy to kup?

3 „Silne zakupy Akcje opieki zdrowotnej poniżej 5 USD, które mogą wzrosnąćOd 2019 roku sektor opieki zdrowotnej przygotowuje się do szalonej jazdy, która będzie rokiem wyborów. Jednak według niektórych profesjonalistów Street, rok 2021 wygląda podobnie jak rok 2009, a to może być dobra rzecz dla tej przestrzeni. [Uważamy], że rok 2021 będzie przebiegał bardzo podobnie jak rok 2009 dla sektora opieki zdrowotnej. Jeśli w rzeczywistości rynki prognoz politycznych są poprawne, a Demokraci przejmują kontrolę nad prezydencją i Senatem Stanów Zjednoczonych, retoryka dotycząca zmian w polityce opieki zdrowotnej wykracza poza rzeczywistość tego, co można osiągnąć – zauważył Eric Potoker, strateg ds. Opieki zdrowotnej z UBS. uchwalenie ustawy Affordable Care Act (ACA) z 2009 r. miało stłumiony wpływ na branżę, a popyt na produkty i usługi wzrósł ze względu na rozszerzoną opiekę zdrowotną. Akcje opieki zdrowotnej czerpały z tego korzyści w latach 2009–2015,a przestrzeń ta osiągnęła lepsze wyniki niż reszta rynku. w tym celu Potoker uważa, że ​​rok 2021 będzie przebiegał w bardzo podobny sposób, i dlatego wskazuje na obszar opieki zdrowotnej jako obszar rynku, który należy obserwować. przeskanowaliśmy Street pod kątem interesujących, ale niedrogich sztuk teatralnych z sektora opieki zdrowotnej. Uwzględniając trzy transakcje za mniej niż 5 USD za akcję, platforma ujawniła, że ​​nawet przy ryzyku, wszyscy trzej zdobyli przytłaczająco bycze poparcie analityków, wystarczające do uzyskania konsensusowej oceny „Mocne kupowanie. Co więcej, każdy z nich może pochwalić się ogromnym potencjałem wzrostu. Kintara Therapeutics (KTRA) Pracując nad zaspokajaniem potrzeb pacjentów, u których występują niepowodzenia lub oporne na obecne schematy leczenia, Kintara Therapeutics koncentruje się na opracowywaniu nowatorskich terapii przeciwnowotworowych. W oparciu o zróżnicowaną ofertę onkologiczną i 1 dolara.40 akcji, niektórzy członkowie Street uważają, że cena akcji odzwierciedla atrakcyjny punkt wejścia. Analityk Aegis, Nathan Weinstein, cytuje dwa zróżnicowane aktywa onkologiczne firmy na późnym etapie jako główne elementy swojej zwyżkowej tezy. Tymi kandydatami są VAL-083, drobnocząsteczkowy środek chemioterapeutyczny do leczenia glejaka wielopostaciowego (GBM), wysoce śmiertelnego raka mózgu z 95% śmiertelnością w ciągu pięciu lat, oraz REM-001, fototerapia przeznaczona do leczenia rak piersi z przerzutami (CMBC) Patrząc na to pierwsze, Weinstein podkreśla fakt, że VAL-083 wpływa na DNA w inny sposób niż obecny standard leczenia, temozolomid (TMZ). „Uważamy, że VAL-083 może wykazać względne korzyści, szczególnie u pacjentów niemetylowanych MGMT. Dwie trzecie pacjentów z GBM ma niemetylowany promotor MGMT,Analityk zauważył. Stwierdzono, że enzym naprawczy MGMT koryguje uszkodzenia DNA spowodowane przez TMZ. Jednak pacjenci z niemetylowanym enzymem naprawczym MGMT mają słabą odpowiedź na leczenie TMZ, co dobrze wróży KTRA, ponieważ jej terapia ma inny mechanizm działania. „Naszym zdaniem, dane z trwających badań fazy 2 przedstawione na konferencji AACR (czerwiec 2020 r.) Są zachęcające, jeśli chodzi o dane dotyczące przeżycia całkowitego (OS) i czasu przeżycia wolnego od progresji (PFS) w porównaniu z historycznymi kontrolami – stwierdził Weinstein. został dotychczas oceniony u ponad 1000 pacjentów i dlatego ma „dobrze scharakteryzowany profil bezpieczeństwa, zdaniem Weinsteina. Dodatkowo, w poprzednich badaniach CMBC, zasób wykazał dużą skuteczność, w tym 80% pełnej odpowiedzi ocenianych zmian. Wszystkie powyższe skłoniły Weinsteina do komentarza:„Uważamy, że wycena Kintary na rynku jest przekonująca, ponieważ firmie przypisuje się niewielką wartość, pomimo posiadania dwóch gotowych aktywów onkologicznych fazy 3 z wystarczającymi funduszami, aby osiągnąć wiele kamieni milowych do przodu. W tym celu Weinstein stawki KTRA a Kup wraz z ceną docelową 6 USD. Ten cel wyraża jego wiarę w zdolność KTRA do wzrostu o 341% w następnym roku. (Aby obejrzeć historię Weinsteina, kliknij tutaj) Czy inni analitycy się zgadzają? Oni są. Tylko oceny Kup, a dokładnie 3, zostały wydane w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Dlatego na ulicy mówi się, że KTRA to silny zakup. Biorąc pod uwagę średnią cenę docelową 4,33 USD, akcje mogą wzrosnąć o 218% w stosunku do obecnego poziomu. (Zobacz analizę akcji KTRA na TipRanks) DiaMedica Therapeutics (DMAC) Wykorzystując najnowsze technologie,DiaMedica Therapeutics opracowuje nowe rekombinowane białka do leczenia chorób nerek i chorób neurologicznych. Z ceną 4,20 USD za akcję i potencjalnymi katalizatorami, nic dziwnego, że te akcje są na radarze Wall Street. Przedstawiając Craiga-Halluma, analityk Alexander Nowak widzi wiele katalizatorów tworzących wartość na wyciągnięcie ręki, zauważając, że firma wydaje się „chronicznie niedoceniana . Patrząc w przyszłość na czwarty kwartał, DMAC odbędzie spotkanie z FDA w sprawie DM199 w ostrym udarze niedokrwiennym (AIS), podczas którego tematami będą: wyznaczenie przełomu, ocena protokołu specjalnego (SPA), projekt badania fazy 3 i zielone światło badania fazy 3. dyskusja. DM199, główny kandydat DMAC, jest rekombinowaną formą białka KLK1 (endogennej proteazy serynowej wytwarzanej w nerkach, trzustce i gruczołach ślinowych).to badanie fazy 3 jest kolejnym ważnym potencjalnym katalizatorem i może doprowadzić do rozmów o strategicznym partnerstwie. Dodał: „Uważamy również, że SPA, które potwierdza wykluczenie mechanicznej trombektomii i okluzji dużych naczyń oraz punkty końcowe mRS / NIHSS Excellent Outcome to wielka wygrana (zasadniczo oznacza powtórzenie badania Fazy 2 w celu leczenia populacji). Podczas spotkania nastąpi później, niż sądził Nowak (pierwotnie spodziewał się spotkania w sierpniu), opóźnienie wynika z zatrudnienia zewnętrznej grupy konsultingowej do pomocy w komunikacji z FDA, co jest jego zdaniem „ważnym i rozsądnym powodem sprzeciwu. to, DM199 jest oceniane w przewlekłej chorobie nerek (PChN). Rejestracja do badania fazy 2 została tymczasowo wstrzymana w drugim kwartale, ale rejestracja rozwijała się lepiej.Należy zauważyć, że opóźnienia były głównie związane z pacjentami, którzy obawiali się przyjścia do kliniki na wstępną konfigurację podczas kryzysu związanego z COVID. Mając to na uwadze, analityk spodziewa się, że odczyt danych nastąpi w I kwartale 2021 r. Podsumowując, Nowak stwierdził: „W dalszym ciągu postrzegamy badanie fazy 2 CKD jako bardziej znaczącą, natychmiastową szansę na tworzenie wartości, biorąc pod uwagę duży rynek i ostatnie sukcesy branżowe (RETA). Ale jesteśmy bardziej optymistyczni niż większość inwestorów po udarze, ponieważ jedyny stosowany lek ma ponad dwie dekady, żaden poważny konkurent nie jest w przygotowaniu, a zatwierdzenie (co można zrobić tylko u kilkuset pacjentów) może doprowadzić do bardzo szybki wzrost w ciągu 1-2 lat. Wszystko, co robił DMAC, przekonało Nowaka do powtórzenia jego rekomendacji Kupuj. Do wezwania dołączył cenę docelową 15 USD,sugerując 265% potencjał wzrostu. (Aby obejrzeć historię Nowaka, kliknij tutaj) Ogólnie rzecz biorąc, akcje DMAC są jednomyślnie pozytywne w konsensusie analityków, przy czym 3 ostatnie recenzje Buyów sumują się do oceny Strong Buy. Przy 14,33 USD średnia cena docelowa oznacza 248% potencjał wzrostu w porównaniu z obecnymi poziomami. (Zobacz analizę zapasów DMAC w TipRanks) OPKO Health (OPK) Dzięki swoim unikalnym produktom, wszechstronnym laboratoriom diagnostycznym i solidnemu procesowi badawczo-rozwojowemu OPKO Health chce poprawić życie pacjentów. Akcje OPKO wzrosły w tym roku o 162%, ale po 3,86 USD za sztukę, kilku analityków uważa, że ​​te akcje są nadal niedowartościowane. , Pięciogwiazdkowy analityk Edward Tenthoff z firmy Piper Sandler,zwraca uwagę, że wiąże duże nadzieje z firmą. Rayaldee jest obecnie zatwierdzony do leczenia wtórnej nadczynności przytarczyc (SHPT) w przewlekłej chorobie nerek (CKD) w stopniu 3-4 i przechodzi przez badanie fazy 2 u pacjentów dializowanych Według Tenthoffa, wielu pacjentów biorących udział w badaniu COVID będzie miało stadium 3. -4 CKD, „gdzie Rayaldee wykazał korzyści kliniczne. Co więcej, analityk uważa, że ​​zwiększenie odporności surowicy 25D może zwiększyć odporność makrofagów poprzez wydzielanie silnych białek przeciwwirusowych. testy przeciwciał przeprowadzone w BioReference Labs w kwartale. Oprócz dobrych wiadomości, OPK kierował 45 000-55 000 testów dziennie w III kwartale 2020 r. I przychody z usług w wysokości 325-350 mln USD w kwartale.Należy zauważyć, że obejmuje to podstawową działalność diagnostyczną, która zaczyna się odbijać. W tym celu Tenthoff szacuje, że przychody z usług mogą wzrosnąć o 53%, osiągając w tym roku 1,1 miliarda dolarów. Jej partner, Pfizer, planuje przedłożyć BLA jesienią, z aprobatą w USA i wprowadzeniem na rynek prawdopodobnie w drugiej połowie 21 r. Oczekuje się, że otwarte badanie europejskie zakończy się w tym kwartale i umożliwi złożenie wniosku do EMA w 2021 r. Ponadto kluczowe japońskie dane Fazy 3 dotyczące pacjentów pediatrycznych z GHD mogą uzasadnić złożenie w tym kraju wniosku regulacyjnego w pierwszej połowie 21 r. Faza 3 próby, w której osiągnęła główny punkt końcowy z prędkością wzrostu, Tenthoff uważa, że ​​zatwierdzenie jest prawdopodobne.Zgodnie ze swoim optymistycznym podejściem, Tenthoff pozostaje przy bykach. W tym celu utrzymuje ocenę Overweight (tj. Kupuj) i cenę docelową 10 USD. Inwestorzy mogliby osiągnąć zysk w wysokości 159%, gdyby cel ten został osiągnięty w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. (Aby obejrzeć historię Tenthoffa, kliknij tutaj) Podsumowując, inni analitycy zgadzają się z opinią Tenthoffa. 4 Kupuj i nie trzymaj ani nie sprzedaj sumują się do konsensusu ratingu Mocne kupuj. Przy średniej cenie docelowej 8 USD potencjał wzrostu wynosi 107%. (Zobacz analizę akcji OPKO w TipRanks) Aby znaleźć dobre pomysły na obrót akcjami opieki zdrowotnej po atrakcyjnych wycenach, odwiedź TipRanks 'Best Stocks to Buy, nowo uruchomione narzędzie, które łączy wszystkie spostrzeżenia dotyczące akcji TipRanks. Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w tym artykule są wyłącznie te z wyróżnionych analityków.Treść jest przeznaczona wyłącznie do celów informacyjnych. Bardzo ważne jest wykonanie własnej analizy przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji.

Deklaracje podatkowe Trumpa: 5 kluczowych wniosków od ekspertówUSA TODAY skontaktowało się z prawnikami podatkowymi i ekspertami prawnymi, aby poznać ich reakcję na raport New York Timesa na temat podatków Trumpa. Oto, co powiedzieli.

Nowy makaron i ser PepsiCo „leci z półki: dyrektor finansowyDyrektor finansowy PepsiCo, Hugh Johnston, rozmawia z Yahoo Finance na temat wprowadzenia nowych kluczowych produktów firmy i najnowszego raportu o zyskach.

Połowa Amerykanów powyżej 55 roku życia może przejść na emeryturę w ubóstwieJak bardzo COVID-19 szkodzi Amerykanom u progu emerytury? W wywiadzie ekonomistka Teresa Ghilarducci, profesor The New School w Nowym Jorku i jeden z czołowych ekspertów w dziedzinie emerytur w kraju, powiedziała mi, że połowa – to prawda, połowa – Amerykanów w wieku 55 lat i starszych przejdzie na emeryturę w biedzie lub blisko ubóstwo. 80% starszych Amerykanów nie może sobie pozwolić na przejście na emeryturę – COVID-19 nie pomaga Ponad 25 milionów starszych Amerykanów jest w niepewnej sytuacji finansowej – żyje na poziomie federalnego ubóstwa lub poniżej niego.

Nikola skacze, gdy analityk popiera rating kupna, ale ostrzega przed ryzykiem „śmiertelnymNikola i GM kontynuują rozmowy w celu zamknięcia partnerstwa produkcyjnego, które analityk z Wall Street nazwał krytycznym.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy