Co to jest bank recyklingu i jak najlepiej wykorzystać jego usługi

Category: Uzyskać Dostęp
17 lutego 2021

Recycle Bank z siedzibą w Nowym Jorku to firma, której celem jest promowanie recyklingu i przyjaznych dla środowiska nawyków w społecznościach w Stanach Zjednoczonych. Zachęca ludzi, firmy i społeczności do udziału w recyklingu i uczenia się, jak prowadzić bardziej zrównoważony styl życia.

Do tej pory ponad 4 miliony ludzi zostało członkami programu lojalnościowego Recyclebank. Wśród innych towarów i usług, które omówimy poniżej, firma oferuje prenumeratę czasopism i różne rabaty. W sklepie internetowym RecycleBank użytkownicy mogą uzyskać dostęp do specjalistycznej wiedzy firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju, a także zarejestrować się w programie nagród, aby przyjąć bardziej ekologiczny styl życia.

„RecycleBank inspiruje i nagradza mądrzejsze, codzienne wybory za bardziej zrównoważoną przyszłość. Wiemy, że pozytywny wpływ wymaga wysiłku grupy, dlatego łączymy społeczności, firmy i ludzi takich jak Ty .

Co to jest Recycle Bank?

Filadelfijscy tubylcy Patrick Fitzgerald i Ron Gonen – również byli koledzy z liceum – to ci, którzy marzyli o wizji Recycle Bank. Ich celem jest zachęcenie mieszkańców USA do bycia świadomymi ekologicznie, robienia dobrych rzeczy dla planety i otrzymywania w zamian nagrody.

Jeśli zarejestrujesz się jako członek RecycleBank, firma zobowiązuje się nagrodzić Cię za każdym razem, gdy zrobisz krok we właściwym kierunku. Uruchomiona w 2003 roku z kompletnym biznesplanem firma wprowadziła pierwsze innowacyjne programy pilotażowe z nagrodami w zakresie recyklingu na początku przyszłego roku w Filadelfii.

Od 2004 r. Recycle Banki pomogły zwiększyć wskaźniki recyklingu w „ponad 300 społecznościach, które osiągnęły ponad 4 miliony członków i pomogły uruchomić nowe programy w społecznościach w całej Ameryce.

Liderzy recyklingu

Założyciele wyznaczyli jasny cel Recycle Bank: zachęcenie ludzi do dokonywania mądrzejszych wyborów w celu bardziej zrównoważonego stylu życia. Naukowcy marzą o jednym wielkim, zielonym wpływie na naszą planetę. Możemy to jednak osiągnąć poprzez indywidualne działania, takie jak poznanie bardziej ekologicznych metod kupowania, użytkowania lub utylizacji produktów.

„Wierzymy w marchewkę, a nie w kij. Dowiedzieliśmy się, że mieszanka bodźców ekonomicznych i społecznych, połączona z edukacją, pogłębia uczestnictwo ludzi i powoduje zmianę nawyków .

Inspirująca zmiana pokoleniowa

Od 2007 roku Recycle Bank przyznał prawie 500 000 dolarów ponad 150 szkołom w ramach programu Green Schools. Dofinansowanie ma na celu twórcze ulepszanie szkół poprzez różne zielone projekty. Z pomocą One Twine, firmowego sklepu internetowego, Recycle Bank przekaże 5 procent zysków na Program Zielonych Szkół – co wyniesie około 50 000 dolarów rocznie.

Zastanawiasz się, jak działa Program Zielonych Szkół? Nauczyciele mogą zgłaszać swoje propozycje projektów, a także potrzebne budżety, a także przeprowadzać burze mózgów w Recycle Bank przed rozpoczęciem każdego roku szkolnego. Okres darowizn trwa od początku stycznia do marca.

Jak działa Recycle Bank

Jeśli chodzi o RecycleBank, istnieją trzy poziomy zaangażowania, każdy z własnymi nagrodami. Zobaczmy, co robi Recycle Bank dla każdej z tych kategorii, na poziomie indywidualnym, społeczności i marki.

Dla posłów

Aby pomóc ludziom prowadzić bardziej zrównoważony styl życia, Recycle Bank oferuje połączenie edukacji i nagród. Program zachęt firmy do recyklingu i ogólne zaangażowanie online doprowadziły do ​​znacznego wzrostu ogólnokrajowych wskaźników recyklingu.

Recycle Bank nawiązał współpracę, aby poddać recyklingowi prawie 3,8 miliarda funtów odpadów, a także edukować ludzi na temat bardziej zrównoważonej przyszłości. Program nagród online zachęca użytkowników do zdobywania punktów, ucząc się o ekologii i zobowiązując się do przestrzegania zdrowszych praktyk. Jednocześnie punkty można wymieniać na nagrody.

Dla społeczności

Ponieważ Recyclebank współpracuje również z gminami w miastach w całym kraju, niektóre społeczności mogą zdobywać punkty za recykling w domu. Jeśli lokalni przewoźnicy odpadów są na pokładzie, mogą śledzić recykling w domu, a następnie go nagradzać. Dwa programy pomagają członkom społeczności zdobywać punkty w ten sposób: program „Zbierz i kliknij oraz „Curbside.

Dla subskrybowanych członków Collect and Click Recycle Bank automatycznie przyznaje punkty na podstawie średniej wagi odzyskanej przez wszystkie gospodarstwa domowe na każdej trasie zbiórki. Bycie członkiem może również przynosić tygodniowo 10 dodatkowych punktów do recyklingu.

Subskrybowani członkowie programu Curbside przedstawili swój pojemnik do recyklingu. Punkty są przyznawane dzięki technologii GPS zainstalowanej zarówno na pojemnikach do recyklingu, jak iw ciężarówce do recyklingu. W ten sposób Recyclebank może śledzić, które gospodarstwa domowe faktycznie dokonują recyklingu. Następnie mieszkańcy społeczności, która poddała recyklingowi, część punktów Recycle Bank.

Dla marek

Dzięki stworzonej przez RecycleBank platformie reklamowo-sponsoringowej firma dociera również do bardzo zaangażowanych konsumentów. Marki, które stosują zielone praktyki, mogą otrzymywać treści od sponsorów w Recycle Bank. Na przykład firmy Ziploc, Domtar i Johnson & Johnson podjęły współpracę z Recycle Bank, aby uczyć entuzjastycznych ekologicznych użytkowników metod recyklingu sprzedawanych przez nich produktów.

Gdy członkowie zdobędą punkty, mogą je zamienić na rabaty i oferty od firm społecznych. W tym samym czasie na pokład weszły również niektóre główne marki krajowe (w tym SC Johnson, Macy’s i Unilever). Dzięki Recycle Bank setki marek i firm społecznościowych mogą wpływać na ludzi i angażować ich za pośrednictwem dotykowych witryn online i offline. Pełną listę można znaleźć w sekcji Katalog nagród.

Recycle Bank App

Żyjemy w erze technologii, więc dlaczego nie wykorzystać jej, aby przypomnieć Ci o dniach recyklingu? Zarówno w aplikacjach na iOS, jak i na Androida Recycle Bank oferuje różne przydatne funkcje. Niektóre z nich obejmują przypomnienia o dacie odbioru, odpowiedzi dotyczące recyklingu na żądanie, a także cały katalog nagród.

  • Dzięki mobilnemu Recycle Bank możesz ustawić przypomnienia o dniu odbioru, a także oznaczyć w kalendarzu specjalne wydarzenia związane ze zbiórką, takie jak dni odpadów masowych lub składowych.
  • Aplikacja informuje Cię o recyklingu w Twoim mieście. Wysyła również szczegółowe informacje o tym, co można zastosować w przypadku specjalistycznych firm recyklingowych.Zamień punkty na świetne oferty rabatowe dla pobliskich sklepów lub firm. Znajdź je, przewijając cały katalog nagród w aplikacji Recycle Bank.Podsumowując, członkostwo w społeczności RecycleBank może przynieść tylko korzyści. Opierając się na idei „grania na dobre, firma wykorzystuje skuteczną mechanikę gry dla dobra środowiska. System nagród zachęca członków do recyklingu i prowadzenia bardziej zrównoważonego stylu życia.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy