Blokuj rabaty

Category: Kredyt Hipoteczny
17 lutego 2021

Dyskontowanie blokowe to efektywny kosztowo i skuteczny sposób uwolnienia kapitału związanego z wieloma rodzajami umów finansowych, które gwarantują przyszłe strumienie dochodów.

Możesz skorzystać z rabatu blokowego, aby sfinansować różne umowy kupna na raty, leasingu lub najmu. Usługi są całkowicie niejawne dla Twoich klientów i będą uzupełnieniem Twoich istniejących relacji bankowych.

Zdyskontowana zaliczka jest zazwyczaj spłacana przez określony czas, zwykle dopasowany do okresu obowiązywania umowy lub okresu najmu.

Korzyści z rabatów blokowych
 • Kapitał trafia do Twojej firmy
 • Uzupełnia i nie szkodzi Twoim istniejącym udogodnieniom bankowym i relacjomMoże zapewnić stałą linię funduszy, aby pomóc w rozwoju Twojej firmyDlaczego warto wybrać Goodman Corporate Finance?

  Goodman Corporate Finance ma duże doświadczenie w tworzeniu blokowych dyskontów, współpracując z wieloma firmami finansowymi. Nie jesteśmy związani z żadnym konkretnym funduszem ani brokerem, więc możesz być pewien, że zawsze otrzymasz najlepszą ofertę. Oferujemy naszym klientom pełną przejrzystość, działając zgodnie z kodeksem postępowania i zasadami określonymi przez NACFB (której jesteśmy pełnoprawnymi członkami).

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rabatach blokowych, skontaktuj się z członkiem naszego doświadczonego zespołu, który z przyjemnością dostosuje obiekt do Twoich wymagań. Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc pod numer 0333 3583502, pisząc na adres [email protected] lub korzystając z naszego formularza kontaktowego.

  W tej sekcji
 • Usługi finansowania przedsiębiorstw
 • Niekorzystny kredyt hipotecznyBlokuj rabatyBridging Finance SolutionsCBILSCLBILSFundusz przyszłościBrokerzy finansujący fakturyPożyczki na startNiezabezpieczone pożyczki biznesoweSkontaktuj sięSkontaktuj się z jednym z naszych ekspertów ds. Finansów korporacyjnych pod numerem:

  0333 3583502lub prześlij nam swoje wymagania finansowe online za pośrednictwem naszej strony z zapytaniami finansowymi.

  3 powody, dla których warto nas wybraćDoświadczenie – rozmawiasz tylko z jednym z naszych starszych specjalistów ds. Finansów

  Wybór – otrzymujesz niezrównany dostęp do ponad 200 brytyjskich pożyczkodawców

  Gwarancja – nasza obietnica pełnej opieki

  „Wiodący dostawca usług finansowych dla przedsiębiorstw

  Jesteśmy prawdziwymi specjalistami od finansów komercyjnych, mając dostęp do ponad 200 banków i pożyczkodawców, dzięki czemu możemy odblokować finansowanie dla Twojej firmy.

 • Dom
 • O nasUsługiStudium przypadkuBlogSkontaktuj się z namiTel: 0333 3583502Najnowsze postyOpublikowano: 8 października 2020 / Dodane przez: Roxanne Goodman

  Opublikowano: 30 września 2020 / Dodane przez: Roxanne Goodman

  Opublikowano: 13 sierpnia 2020 / Dodane przez: Roxanne Goodman

  Połącz się z nami Prawa autorskie – Goodman Corporate Consultancy Ltd.

  Goodman Corporate Finance to styl handlowy firmy Goodman Corporate Consultancy Ltd. nr 5364029. Goodman Corporate Finance jest niezależnym pośrednikiem w finansach komercyjnych, a nie pożyczkodawcą. Możemy otrzymać płatność od podmiotu finansującego, jeśli zdecydujesz się zawrzeć z nim umowę. Goodman Corporate Consultancy Ltd jest autoryzowany i regulowany przez Financial Conduct Authority pod numerem 733340.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy